18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Uwaga na zakupy w TESCO
killdead • 2013-05-26, 20:59
Uwaga na zakupy w TESCO !

Witam,

To jest mój pierwszy wykop, więc proszę o wyrozumiałość

Chciałbym podzielić się z wami moją historią związaną z zakupami multimediów w jednym ze sklepów sieci TESCO.
Chcąc sprawić mojej lubej prezent urodzinowy, wybrałem dla niej płytę CD Lany Del Ray - Paradise Edition ( wydanie dwupłytowe). W sklepie wszystko wyglądało OK: na terenie sklepu płyta zamknięta w plastikowym pojemniku (zdjętym na moich oczach w momencie zakupu). Wszystko wydawało się w porządku, do czasu otwarcia prezentu ( całość była wsadzona do torby upominkowej ).
Otóż, okazało się, ku niemiłym zaskoczeniu mojej lubej i moim, że opakowanie NIE ZAWIERA ŻADNEJ PŁYTY, a folia zabezpieczająca była rozcięta w taki sposób, że przy normalnym oglądaniu opakowania nie było tego widać.

Po tym fakcie jak najszybciej udałem się zgłosić reklamację. Uzbrojony w rachunek zostałem jednak odprawiony przez Panią z BOK z "kwitkiem" ponieważ jest już późno (proszę przyjść w inny dzień - sklep otwarty 24 H) i stwierdziła, że nie ma możliwości weryfikacji, czy opakowanie zawierało płyty czy też nie. Jej zachowanie jednak ewidentnie sugerowało, że próbuję wyłudzić od sklepu płyty, które zakupiłem. Co ważne, usłyszałem także że sklep TESCO NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SPRZEDAWANE PRZEZ SIEBIE (w tym przypadku płyta CD) PRODUKTY. WTF?!!

Będę próbował reklamować produkt, ale nie liczę na cokolwiek.

Tak więc drodzy wykopowicze, uważajcie kupując multimedia w dużych sklepach.
Teraz już wiem, że najlepiej zerwać folię i sprawdzić zawartość pudełka przy kasie.

Pozdrawiam

PS. Czy w tym kraju z każdego uczciwego klienta trzeba zrobić złodzieja?

zajebane z wykopu
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-05-26, 21:06 7
Mina dziewczyny po otworzeniu zajebistego prezentu - bezcenna
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-26, 21:10 2
Nie rozumiem jednego - jakim cudem pudełko W FOLII mogło być uszkodzone NIEZAUWAŻALNIE w sposób hmmm... no... niezauwazalny tak, byś nie mógł tego zobaczyć w momencie zakupu? I dwa - po kiego chuja komuś płyta z limitowanej edycji BEZ PUDEŁKA? Mógł sobie równie dobrze sciągnąć te kawałki z sieci i zgrać na zwykła płytę CD.
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2013-05-26, 21:12
A ja nie znam żadnej Lany del RAY...
Zgłoś
Avatar
hlaalu 2013-05-26, 21:14 7
zadzwon po prokuratora
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-05-26, 21:16
@3up, Ty tak poważnie? A po chuj ma ściągać jak se może oryginał zajebać? Pudełka słuchać nie będzie. A jak pudełko zostawione i jeszcze rozcięte odpowiednio itp - to najprawdopodobniej płytę zajebał pracownik wykładając towar. Miał na takie coś czas i na złożenie z powrotem, żeby się w oczy nie rzucało, że otwierane było itp. Bo zwykły złodziejaszek by z pudełkiem zajebał i się w takie coś nie bawił. Także obstawiam, że to ta zajebała, co go zbyła, że późno itp Bloodwar Ty chyba nie wiesz co ludzie potrafią kraść i w jaki sposób. Plasterki sera z paczek zapierdalają, a Ty się dziwisz jak ktoś i po co miał zajebać płytę bez pudełka.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-05-26, 21:20 26
Trzeba było dodać.

- Kochanie, ten prezent uosabia Ciebie.

- Ale to jest puste!

Zgłoś
Avatar
rubaszny_rollo 2013-05-26, 21:21 20
jacy kurwa wykopowicze?

kurwa portale pomyliłeś!
Zgłoś
Avatar
viszti108 2013-05-26, 21:23 1
E tam pierdolisz. Siostra ostatnio kupiła "Kobietę z tatuażem" w EMPIK'u i jak otworzyła płytę DVD to była tam płytka to fakt... ale przegrana na zwykłego dvd'ka z ręcznym napisem "Kobieta z tatułażem"

hahaha
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-26, 21:25 16
bloodwar napisał/a:

Nie rozumiem jednego - jakim cudem pudełko W FOLII mogło być uszkodzone NIEZAUWAŻALNIE w sposób hmmm... no... niezauwazalny tak, byś nie mógł tego zobaczyć w momencie zakupu? I dwa - po kiego chuja komuś płyta z limitowanej edycji BEZ PUDEŁKA? Mógł sobie równie dobrze sciągnąć te kawałki z sieci i zgrać na zwykła płytę CD.


HeHeHe
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-26, 21:33
Wiecie jak to się robi?
Agent złodziej kupuje jakiś tam album. W domu rozcina folię, wyjmuje płytę z pudełka, pakuje z powrotem, zakleja i robi zwrot do sklepu.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-05-26, 21:38
Też kupiłem gre w też-co Call of Juarez. Zafoliowana, w dodatkowym pudełku kartonowym chyba typu slim. A płyta kurwa lekko draśnięta, mają szczęście że działa bo inaczej kurwa!......
Zgłoś
Avatar
rubaszny_rollo 2013-05-26, 21:38
@up
a skąd ty kurwa o tym wiesz?!
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2013-05-26, 21:39 3
Cytat:

zajebane z wykopu



Fajnie, że nas uświadomiłeś... w życiu byśmy się nie kapnęli
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-26, 21:42
Na forum gry-online kiedyś się chwalił taki jeden... Nie pamiętam co to była za okazja, właśnie nie jestem pewien czy ktoś nie kupił pustego pudełka jak w tym temacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie