18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Z................w 2022-08-27, 8:40 2
masz tak że boli cię lub swędzi noga której j nie masz?

a drugie pytanie to czemu nie zpiepszyłeś za granice z tym sianem co ci dali przecież na przykład w Beninie to miałbyś za to dwie chatki i 3 żony

I by cię nosili
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-08-27, 9:08 21
Zbysław napisał/a:

masz tak że boli cię lub swędzi noga której j nie masz?
a drugie pytanie to czemu nie zpiepszyłeś za granice z tym sianem co ci dali przecież na przykład w Beninie to miałbyś za to dwie chatki i 3 żony
I by cię nosili



1) tak, biorę na to leki aby zmniejszyć objawy.
2) myślałem aby na dolary wymienić i do rosji spierdolić a tam zyć jak miliarder płacąc 2USD za noc w najlepszym post radzieckim hotelu.
3) co to ma wspólnego z tematem rozwalonego silnika?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-27, 9:50
VeIture napisał/a:

2) myślałem aby na dolary wymienić i do rosji spierdolić a tam zyć jak miliarder płacąc 2USD za noc w najlepszym post radzieckim hotelu.



Najpierw zerknij na prawdziwy wykres rubla
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2022-08-27, 10:17 5
KapejloneK napisał/a:

Najpierw zerknij na prawdziwy wykres rubla



na co ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-27, 10:39 4
Arathnmor napisał/a:

na co ?



Na wykres rubla, prawie 180% od dołka odwróconej głowy z ramionami. Przy którymś temacie z ukrainą pisałem kiedy będzie dno i że warto kupować, ale nie spodziewałem się, że aż tak wypierdoli.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2022-08-27, 10:45 2
Zbysław napisał/a:

masz tak że boli cię lub swędzi noga której j nie masz?
a drugie pytanie to czemu nie zpiepszyłeś za granice z tym sianem co ci dali przecież na przykład w Beninie to miałbyś za to dwie chatki i 3 żony
I by cię nosili



Widze dupa piecze...
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-08-27, 12:35 1
KapejloneK napisał/a:

Na wykres rubla, prawie 180% od dołka odwróconej głowy z ramionami. Przy którymś temacie z ukrainą pisałem kiedy będzie dno i że warto kupować, ale nie spodziewałem się, że aż tak wypierdoli.



W marcu znajomy pytał mnie co kupować, odpowiedziałem mu, że ruble. Wyśmiał mnie. A teraz ja się z niego śmieję
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2022-08-27, 13:20
dadar123 napisał/a:

W marcu znajomy pytał mnie co kupować, odpowiedziałem mu, że ruble. Wyśmiał mnie. A teraz ja się z niego śmieję



Trzymaj te Ruble aż się Rosji skończą fundusze na ich sztuczne podtrzymywanie...
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-08-27, 14:29
Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zajebania.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-08-27, 15:39 2
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zajebania.



Ale za to, jak ruda kurwa wychodziła na wierzch to znak, że pod spodem już nie było do czego reparatur spawać. Tylko jeździć, dopóki nie złamał się w pół i na złom. Ciekawe, czy jakiś żółtek nie popełnił z tego powodu seppuku jako plama na jego honorze, że auto jeździ dobrze, ale gnije, jak pojebane.
Zgłoś
Avatar
kowboj 2022-08-27, 17:22
ojoj czyżby się coś popsuło?
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-08-27, 21:23 2
I dobrze, jeżdżo te kurwy po parkingach, kilogramy gumy zostawią, później kolejne auta to rozjeżdżą i cały parking czarny. Co innego slajding golfikiem na śniegu pod tesco, to jest klasa
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2022-08-27, 21:39 1
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zajebania.



Było i jest nie do zajebania, jednak trzeba je odpowiednio serwisować. Na przykład dbać o właściwy stan oleju w silniku. Były modele z małą miską olejową, z powodu której brakowało smarowania, na łukach i wzniesieniach, kiedy stan oleju był zbyt niski.
W tym przypadku prawdopodobnie skrzynia się wysrała- ale to akurat częste przy tego typu "jeździe"
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-27, 23:44
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zajebania.


Dalej są, tym bardziej w porównaniu z niemieckim gównem, z którego leje się olej zaraz po wyjechaniu z fabryki.
Żeby jeszcze goście z Mitsu, Hondy i Mazdy odkryli, że istnieje coś takiego jak ocynk
Zgłoś