18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

W mysl zasady czemu o nicku na alegro decydowałem jak miałem 16 lat, jaki byłem wtedy głupi. No mozna byc jeszcze głupszym.

W Szwecji niezgodność płci psychicznej i biologicznej nie stanowi tematu tabu. Rodzice wychowują dzieci z otwartością na ich gender i orientację seksualną.

Jednak zdaniem niektórych ekspertów zbyt wcześnie wydawana zgoda na korektę płci, może być błędem.

Głośny jest przykład 14-letniej pacjentki, której już w tak młodym wieku usunięto piersi. To jeden z najgłośniejszych przypadków w Szwecji. Trwają dyskusje, czy leczenie chirurgiczne powinno być dopuszczane przed osiągnięciem pełnoletności.

https://parenting.pl/uznano-ze-jest-chlopcem-14-latce-usunieto-piersi

Usuniecie napletka w imie chorej ideologi czy nawet chrzet jest w/g lewactwa narzucaniem woli człowiekowi. Ale juz okaleczenie na całe życie jest postepem.

2019-04-18, 15:58

2019-04-18, 16:35
poligon6 napisał/a:

Usuniecie napletka w imie chorej ideologi czy nawet chrzet jest w/g lewactwa narzucaniem woli człowiekowi. Ale juz okaleczenie na całe życie jest postepem.


Chrzest jako ceremoniał nie niesie za sobą żadnych uszczerbków fizycznych. Zawsze można konwertować się na islam albo zostać ateistą. Ale z zarzutami okaleczenia wobec usunięcia napletka to się zgodzę. Człowiek już zawsze będzie nosił na ciele blizny wskazujące, że jest pie**olonym żydem.

2019-04-18, 16:49
Niedługo to oni głowy se będą odcinać bo stwierdzą że urodziło się drzewem a drzewa nie mają mózgów.

2019-04-18, 17:05
Ciekawe czy przeszczepili te cycki komuś z innym niedoj***niem mózgowym? Czy po prostu wywalili na śmietnik, marnotrawstwo to grzech.

2019-04-18, 17:36
freaky napisał/a:

Chrzest jako ceremoniał nie niesie za sobą żadnych uszczerbków fizycznych. Zawsze można konwertować się na islam albo zostać ateistą. Ale z zarzutami okaleczenia wobec usunięcia napletka to się zgodzę. Człowiek już zawsze będzie nosił na ciele blizny wskazujące, że jest pie**olonym żydem.



Chrzest jest pogwalceniem praw człowieka i w zasadzie jest nieodwracalny bo kk ma wyj***ne na prawo i nigdy nie usuwają danych osobowych nawet jak dokonasz apostazji.
Zapisalibyscie dziecko do partii z której nigdy nie może odejść i będzie w niej do śmierci. Nie.

2019-04-18, 18:04
Abraxus napisał/a:

Chrzest jest pogwalceniem praw człowieka i w zasadzie jest nieodwracalny bo kk ma wyj***ne na prawo i nigdy nie usuwają danych osobowych nawet jak dokonasz apostazji.
Zapisalibyscie dziecko do partii z której nigdy nie może odejść i będzie w niej do śmierci. Nie.



Jeżeli ta paria ma potem płacić za ciebie podatek dla państwa od głowy a ty jej nie płacisz to czyty sabotaz, nawet w porównaniu ile doją kasy od państwa.

A tak poważnie chodzi o wykreślenie z ksiąg parafialnych. Sa to dokumenty o charakterze niekiedy historycznym i stanowia ciekawy materiał badawczy, z którego czasami korzysta samo państwo np komunisci po wojnie prowadzac spisy ludności, wszelkiej masci historycy piszacy biografie, goscie od statystyk, socjologowie od przemian społecznych.

Tak wiec klecha jakby chciał nie może wykreslić danych że Abraxus brał chrzest wtedy i wtedy, potem przystapił do komuni, bierzmowania, brał ślub, został chrzesnym, czy zamówił intencje w imieniu zmarłej osoby. Nie da sie tego wygumkować, zalać korektorem, i o to jest całe sranie gimbo ateistów.

Natomiast klecha ma zarany obowiazek wykreślić cię z członkostwa w KK, spisu parafian. Ma obowiązek chronienia twoich danych osobowych.

2019-04-19, 08:09
jak można tak sprofanować młode cycunie? :mom_please:

2019-04-19, 09:03
akurat chrzest czy inne kaleczenie ch*ja odbywa się bez zgody zainteresowanego. Nikt mnie k***a nie pytał czy chce należeć do tej jebiącej dzieci sekty.
Różnica jest taka że gówniara uj***ła sobie cycki na własne życzenie. Czy powinno się jej pozwolić czy nie... Sam k***a nie wiem. Na pewno nikt jej nie zmuszał ani za nią nie decydował. j***ć KK, żydów allachów i wszystkie pie**olone religie.

2019-04-19, 09:58
No i bardzo k***a dobrze.

Uważam, że w krajach gdzie akceptuje się te choroby psychiczne na tle seksualnym powinny być OBOWIĄZKOWE i REFUNDOWANE przez państwo operacje zmiany płci.

Czujesz się babą ale urodziłeś się z fiutem? Zmuszasz normalnych ludzi aby udawali, że jesteś kobietą?
Ok! Teraz obowiązkowa operacja zmiany płci. Permanentne pozbycie się penisa, jąder i implanty cycków a do tego obowiązkowa terapia hormonalna. Na koszt podatnika abyś się nie martwił (spokojnie ich jest tak mało, że nie odczujemy tego finansowo).
I masz k***a teraz tak żyć do końca życia.
Tak żebyś się k***a nie rozmyślił i żył z konsekwencjami swoich ch*jowych wyborów.
Tak samo jak baba chce być chłopem. Dorobić jej fiuta, wypie**olić macicę, uciąć cycki i faszerować testosteronem do końca życia.
Nie ma k***a to tamto, że później się komuś odwidzi i facet uważający się za babę zmieni zdanie a potem sobie spłodzi dzieciaka albo baba co chciała być facetem będzie chciała zajść w ciążę.

Chcesz abym ja udawał, że twoja choroba psychiczna jest prawdziwa to k***a operacja i hormony.

Ciekaw jestem jakby taki eksperyment wyglądał po 10-20 latach i ile osób by płakało, że chcą wrócić a nie mogą.
Już taki przypadek był nawet na sadolu podawany jak gość płakał, że sobie ptaka obciął i cycki włożył a potem mu się odwidziało ale było już po herbacie.

2019-04-19, 10:14
Abraxus napisał/a:

Chrzest jest pogwalceniem praw człowieka i w zasadzie jest nieodwracalny bo kk ma wyj***ne na prawo i nigdy nie usuwają danych osobowych nawet jak dokonasz apostazji.


dupakaczora napisał/a:

akurat chrzest czy inne kaleczenie ch*ja odbywa się bez zgody zainteresowanego. Nikt mnie k***a nie pytał czy chce należeć do tej jebiącej dzieci sekty..



Niedawno było głośno o kolesiu który pozwał swoich rodziców o to że się urodził. Wkurzył się że przyszedł na świat bez swojej zgody...

Ów osobnicy wyżej prezentują ten sam poziom logicznego sp***olenia.
Czekam aż ten piękny świat mnie znowu zaskoczy i weganie zaczną pozywać matki za to karmieni byli glutenem i że dostawali cycka bez swojej zgody.

2019-04-19, 11:27
dupakaczora napisał/a:

Różnica jest taka że gówniara uj***ła sobie cycki na własne życzenie. Czy powinno się jej pozwolić czy nie... Sam k***a nie wiem. Na pewno nikt jej nie zmuszał ani za nią nie decydował. j***ć KK, żydów allachów i wszystkie pie**olone religie.



Uj***ć sobie cyce na własne życzenie w wieku 14 lat? Kiedy nie skończył się okres dojrzewania fizycznego i psychicznego, kiedy hormony robia siekę w mózgu? Nie mam wiecej pytań!

Velture napisał/a:

Nie ma k***a to tamto, że później się komuś odwidzi i facet uważający się za babę zmieni zdanie a potem sobie spłodzi dzieciaka albo baba co chciała być facetem będzie chciała zajść w ciążę.



Sęk w tym ze paru się odwidziało, tak jak homo zmieniaja orientacje i zatwardziali hetero. Nie wiadomo kiedy komu co odjebie.

Przypomina to troche ludzi którzy chca odciąć sobie konczyne czy nawet oślepic bo tak się będą czuli lepiej. Kiedyś takich leczono dziś się oślepia i odcina kończyny.

Spiderowski napisał/a:

Czekam aż ten piękny świat mnie znowu zaskoczy i weganie zaczną pozywać matki za to karmieni byli glutenem i że dostawali cycka bez swojej zgody.



Długo nie bedziesz czekal gwarantuje. Skoro w Polsce nałogowy alkoholik moze pozwać własne dziecko które katował i które zerwało z nim wszelkie kontakty, a teraz dostaje za to alimenty? Pozew o gluten staje się jak najbardziej zasadny.

an...........se
2019-04-19, 14:25
poligon6 napisał/a:


Usuniecie napletka w imie chorej ideologi czy nawet chrzet jest w/g lewactwa narzucaniem woli człowiekowi. Ale juz okaleczenie na całe życie jest postepem.



Usuwanie nepletów, łechtaczek i inne ciemniactwa religijne odbywają się wbrew woli poszkodowanych, a powyższy przypadek to dobrowolne posunięcie. Ale jak widać jesteś zbyt tępy, żeby pojąć różnicę.
Chcą się okaleczać - ich prawo wyboru i tobie ch*j do tego.

2019-04-19, 14:49
O nie, usunięcie napletka według lewactwa jest naturalne ;-)

2019-04-19, 17:03
analstaircase napisał/a:

Usuwanie nepletów, łechtaczek i inne ciemniactwa religijne odbywają się wbrew woli poszkodowanych, a powyższy przypadek to dobrowolne posunięcie. Ale jak widać jesteś zbyt tępy, żeby pojąć różnicę.
Chcą się okaleczać - ich prawo wyboru i tobie ch*j do tego.



Kolejne objawienie lewackiego zjeba, czym sie rózni obrzezanie tepa brzytwą 14 letniej dziewczynki w Somalii, od zagubionego dziecka poddanego lewackiej ideologii w Szwecji. Roddzice moga być ta samo zj***ni w obu przypadkach, poddani ideologii gender czy islamowi. No ale nie wymagam od ciebie wyobraźni tępy lewacki zjebie, uznaj to za komplement.