18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
W Turcji...
J................3 • 2018-05-05, 23:49
...lepiej pamiętać o opłacie parkingowej...

Zgłoś
Avatar
czakalakax 2018-05-06, 0:10 2
zamiast mu przywalic cegla w leb to sie modla ?
Zgłoś
Avatar
Erni90 2018-05-06, 1:22 6
no własnym oczom nie wierzę ludzie się patrzą jak jeden drugiego zabija i nic. Mam nadzieję, że i kogoś z ich bliskich ktoś odjebie to wtedy będzie lament. łojoj łolaboga czego nikt nie reagował i takie tam
Zgłoś
Avatar
rysiek2537 2018-05-06, 1:54 43
@up
Już widzę jak rzucasz się z gołymi rękoma na jakiegoś pojeba z nożem...
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-05-06, 2:09 6
up rysia nie zabieraj glosu jak masz picze w miejscu wacka
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-05-06, 5:07 2
Jod123 napisał/a:

W Turcji lepiej pamiętać o opłacie parkingowej...



Mnie to bardziej wygląda na niezapłacony abonament radiowo-telewizyjny...

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-06, 8:42 10
Erni90 napisał/a:

no własnym oczom nie wierzę ludzie się patrzą jak jeden drugiego zabija i nic. Mam nadzieję, że i kogoś z ich bliskich ktoś odjebie to wtedy będzie lament. łojoj łolaboga czego nikt nie reagował i takie tam


r061071 napisał/a:

up rysia nie zabieraj glosu jak masz picze w miejscu wacka


Wy sobie kurwa kupcie peleryny, lateksowe wdzianko i wymyślcie nazwy swoich superbohaterów kurwa hirosi za pięćdziesiąt groszy.


Jakiś pojeb skacze w miejscu publicznym w biały dzień do typka i go zabija drąc mordę i mając szał w oczach a wy byście kurwa pewnie ochoczo z gołymi łapami do niego podbili niczym kurwa rycerz na białym koniu, bez chwili zawahania, i mu wpuścili spierdol nie bojąc się, że wam przypadkowo zasadzi tak kosę, że nawet święty boże nie pomoże.

Pierdolnijcie się kurwa co piszecie...
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-05-06, 9:07
No sorry ale jest tam kilku Dobrze zbudowanych gości i nie potrafią razem spacyfikować jednego pojeba, tylko stoją i patrzą jak kogoś zabija.

Trochę kojarzy mi się to z polskimi sebixami po siłowni. Do równie silnego nie podskoczy tylko do wiatraka albo kobiety.
Gdyby wszyscy tam obecni ruszyli jednocześnie na tego chłystka z nożem to zrobili by z niego miazgę.

Ciężko mi powiedzieć jak zachowałbym się dokładnie w takiej sytuacji ale odwracając rolę to ja sam nie chciałbym żeby mnie ktoś zadzgał na śmierć na oczach gawędzi...

Dla oprawcy widzę szubienicę lub krzesełko.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-06, 9:56 6
@up
Już dawno temu udowodniono - jakoś się to zjawisko nazywa - że im więcej osób wokół jakiegoś zdarzenia tym mniejsza szansa na reakcję bo każdy myśli, że ktoś inny coś zrobi i przez to nikt nic nie robi licząc na pozostałych.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2018-05-06, 14:04 4
Z goły rękami nie - ale jak był schylony - to gościu stojący pod kamerką mógł mu z partyzanta przyjebać kopa prosto w ryj, jak Lewandowski karnego, i chyba wyłączyłby mu światło na dosyć długo.
Problem byłby - gdyby źle trafił.
I takie miałbym dylematy - przypierdalać kopa (ale szansa tylko jedna) czy nie.
Nie wiem co bym uczynił będąc tam w trakcie tego zabójstwa.
Po drugie miałby obawy czy kop nie byłby za mocny, zakończony zgonem/kalectwem zabójcy i konsekwencjami dla mnie. Nad tym też bym myślał.
Co innego gdyby ofiara była mi osobiście znana, albo należała do mojej rodziny. Wtedy kurwa nie byłoby zastanawiania.
Zgłoś
Avatar
J................3 2018-05-06, 14:18 2
Uuuup
Tak jak napisałem.
Facet nie opłacił parkingu, więc poniósł konsekwencje.
Może u nich to norma i stąd brak reakcji innych?
To islam. U nich nasza logika się nie sprawdza...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-06, 15:08 2
Erni90 napisał/a:

no własnym oczom nie wierzę ludzie się patrzą jak jeden drugiego zabija i nic. Mam nadzieję, że i kogoś z ich bliskich ktoś odjebie to wtedy będzie lament. łojoj łolaboga czego nikt nie reagował i takie tam


To atakuj psychola z nożem z gołymi rękami.
Zgłoś
Avatar
Buńczuczny_Chuj_Sztuczny 2018-05-06, 17:48 4
0:31 typ na biało do typa na czarno:
-no nie pomożesz mu?!
-poradzi sobie, ma nóż
Zgłoś
Avatar
Takafura 2018-05-06, 18:15 1
tarcer123 napisał/a:


Ciężko mi powiedzieć jak zachowałbym się dokładnie w takiej sytuacji ale odwracając rolę to ja sam nie chciałbym żeby mnie ktoś zadzgał na śmierć na oczach gawędzi...


Pocieszę Cie lub nie, ale statystycznie rzecz biorąc my i reszta sadoli zachowała by się tak samo jak ci gapie. Nie ćwiczymy sztuk walki, nie mamy opracowanych scenariuszy działania w sytuacjach granicznych ( zagrożenie życia).

Abraxus napisał/a:


To atakuj psychola z nożem z gołymi rękami.


Ale z metrową rurką już bardziej kuszące, prawda
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-05-06, 19:15
velture nie chce mi sie z taka ciota jak ty polemizowac spiepszaj do compa postukac w klaisze lub swojego wacka

filozof od pierdolenia o niczym
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie