18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
w TVN pracuje sadol ?
facet85 • 2018-01-29, 20:55
Materiał własny.
Rano siedzę przy kawie, tvn coś tam w dzień dobry pieprzy głupoty.. nagle spostrzegłem błąd a może zamierzone działanie

przyznawać się kto pracuje w TVN ?

Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-01-29, 22:41 1
ale trzeba mieć mały i kiepskiej jakości mózg żeby się kłócić o politykę o ja pierdole
Zgłoś
Avatar
inż_Karwowski 2018-01-29, 22:42 2
tranzystor napisał/a:


Teraz kuce pokroju sraczyński, ups przepraszam, serczynski, dojadą Cię, bo ich siła w internetowym trollingu.


idz ty się w gówno rzuć!
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2018-01-29, 23:10 1
Kurwa 5min próbowałem ogarnąć o co biega trzeba było w kółeczko wjebać.
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-01-29, 23:42
Mazur on prowadzi "ranking Mazura" w TVN
kiedyś wspomniał o portalu sadistica.pl nie pamiętam co ale na pewno było to coś pozytywnie

ze dwa lata temu to było

on tu siedzi na 100%
Zgłoś
Avatar
petru23 2018-01-30, 0:31
słownik z autokorektą przesadził, ktoś nie zauważył i jest. Brudnmars
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-01-30, 5:56 3
@serczynski Też jeszcze parę lat temu sądziłem, że w środowiskach kulturalnych rządzi jakaś mafia gejów czy coś takiego. Ale prawda jest bardziej prozaiczna... Po prostu są to podatne na werbunek zasoby wywrotowe o mentalności zbieżnej z założeniami wojny ideologicznej. Są finansowane z tych samych źródeł, które finansowały realizację paktu Ribbentrop-Mołotow. Jak zwykle, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Zgłoś
Avatar
głest 2018-01-30, 10:10
TytanowyRosomak napisał/a:

Kurwa 5min próbowałem ogarnąć o co biega trzeba było w kółeczko wjebać.



Koledze posłałem piwo... Kawę zrób sobie sam - koniecznie z mleczkiem/śmietanką.

Kilku kolegów powyżej mocno napalonych to może (się) "dorzucą"
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-30, 10:17 5
-_BrD_- napisał/a:

@serczynski Też jeszcze parę lat temu sądziłem, że w środowiskach kulturalnych rządzi jakaś mafia gejów czy coś takiego. Ale prawda jest bardziej prozaiczna... Po prostu są to podatne na werbunek zasoby wywrotowe o mentalności zbieżnej z założeniami wojny ideologicznej. Są finansowane z tych samych źródeł, które finansowały realizację paktu Ribbentrop-Mołotow. Jak zwykle, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.



Znowu ogólnoświatowy spisek żydowski? Serio?
Zgłoś
Avatar
głest 2018-01-30, 11:23
-_BrD_- napisał/a:

Też jeszcze parę lat temu sądziłem, że w środowiskach kulturalnych rządzi jakaś mafia gejów czy coś takiego. Ale prawda jest bardziej prozaiczna... Po prostu są to podatne na werbunek zasoby wywrotowe o mentalności zbieżnej z założeniami wojny ideologicznej. Są finansowane z tych samych źródeł, które finansowały realizację paktu Ribbentrop-Mołotow. Jak zwykle, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.



Zgłoś
Avatar
buoba 2018-01-30, 13:28
"dostał muzycznego Oscara" - może jeszcze muzycznego Nobla, kurwa mać
Zgłoś
Avatar
t0ffik1 2018-01-30, 16:01 1
The_Generat napisał/a:

równie dobrze to może zrobić jakiś automatyczny korektor, tutaj też mi wyrzuca "nIEMIEC" zaczynając od dużej litery i trzeba ręcznie poprawiać



Ja pierdole serio... tyle lat minelo a ludzie nadal nie posiadaja IQ aby sprawdzic kto jest wlascicielem TVN? KURWA serio!?
Jak chce sie po kims jezdzic to wypadaloby uzywac prawdziwych informacji, bo potem ludzie po was beda jezdzic.

Dla ulatwienia SreFalEn jest Murykanski! i to od ladnych paru lat!

----------------------------------------------------------------------

Odnosnie postow (zwlaszcza pana z pierwszym komentarzem na pierwszej stronie - pan vel serczynski)

Kurwa obserwuje stronke 8 lat i ten koles normalnie zmusil mnie do napisania... Coraz mniej sadoli tutaj jest a coraz wiecej debili z stwierdzonym oficialnie niedorozwojem mozgowym poswiadczonym przez przyznanie sie do ogladania TVPis pojawia sie tutaj... Niestety ale Sadol to nie stronka gdzie takich sie lubi, toleruje i wita wiec lepiej aby wrocili do tego kurwi dola skad wypelzli.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-30, 16:42
"Ja pierdole serio... tyle lat minelo a ludzie nadal nie posiadaja IQ aby sprawdzic kto jest wlascicielem TVN? KURWA serio!?
Jak chce sie po kims jezdzic to wypadaloby uzywac prawdziwych informacji, bo potem ludzie po was beda jezdzic. "

Teraz włascicielem TVN-u bedzie Discovery, które nalezy do Disneya a raczej razem tworzą wspólny trust, wtedy to dopiero bedzie sie tam odpierdalać poprawność polityczna. Juz to widze jak beda krecić remakea Hansa Klosa gdzie agentem bedzie murzyn, zjebia to jak najnowsze Gwiezdne wojny
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-01-30, 16:54
Abraxus napisał/a:

@up kolega zaczął dyskusję o sprzedajnych dupach w tvn więc pośpieszyłem z przykładem sprzedajnej dupy z tvpis


Zawsze jak ktoś obrazi tvn to zjawia się zjeb żeby dla równowagi i równouprawnienia pojechać po tvp-pis.

kurwa tak jest zawsze:
-Ktoś wytknie coś Owsiakowi to już idioci piszą "to daj na rydzyka"
-Ktoś napisze o terrorystach islamskich to idiota napisze "tak ale katolicy też mordowali"
-Ktoś napisze o gwałcących afrykanach na zachodzie to lewy idiota odrazu napisze że" przecież na Bałutach sebixy też gwałco".
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-01-30, 16:55 1
Cytat:

Zawsze jak ktoś obrazi tvn to zjawia się zjeb żeby dla równowagi i równouprawnienia pojechać po tvp-pis.


To działa akurat w obie strony. Ja tam to pierdole, bo dla mnie te dwie telewizje to najgorsze możliwe, propagandowe gówno.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-01-30, 17:38
Akurat Mars jest raczej w porządku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie