18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W ZOO zabito młodą żyrafę
~Angel • 2014-02-10, 13:39
Cytat:

Mimo protestów i licznych ofert z całego świata zoo w Kopenhadze "zlikwidowało" młodą, zdrową żyrafę. Następnie na oczach małych dzieci zwierzę zostało poćwiartowane, a jego mięso trafiło do klatek lwów i tygrysów.

Niemal dwuletnim samcem Mariusem chciały zaopiekować się inne ogrody zoologiczne. Wiele osób oferowało też pieniądze na jego utrzymanie. Obrońcy praw zwierząt są oburzeni oraz zarzucają zoo w Kopenhadze "barbarzyństwo".

O losie żyrafy zdecydowano już kilka miesięcy temu. Mimo licznych akcji podejmowanych w jego obronie, ogród zoologiczny uśmiercił zwierzaka strzałem w głowę. Mięso zostało częściowo oddane do badań, natomiast część trafiła do klatek lwów i tygrysów w związku z obowiązującymi ich przepisami dotyczącego chowu wsobnego.

Mariusa chciał przyjąć m.in. brytyjski Yorkshire Wildlife Park oraz inne ogrody zoologiczne z Europy.
Zabicie półtorarocznego zwierzęcia przedstawiciele ZOO motywowali brakiem miejsca a także potrzebą zachowania zdrowej populacji.



















reszta fotek w komentarzu
Zgłoś
Avatar
~Angel 2014-02-10, 13:41 14




















Zgłoś
Avatar
Steven 2014-02-10, 13:46 16
Mógłbyś za przeproszeniem do chuja zamieścić taką istotną moim skromnym zdaniem informację, dlaczego to zrobili?
Zgłoś
Avatar
Belweder 2014-02-10, 13:53 16
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-02-10, 13:54
Angel napisał/a:

Cytat:


Mimo protestów i licznych ofert z całego świata zoo w Kopenhadze "zlikwidowało" młodą, zdrową żyrafę. Następnie na oczach małych dzieci zwierzę zostało poćwiartowane, a jego mięso trafiło do klatek lwów i tygrysów.

Niemal dwuletnim samcem Mariusem chciały zaopiekować się inne ogrody zoologiczne. Wiele osób oferowało też pieniądze na jego utrzymanie. Obrońcy praw zwierząt są oburzeni oraz zarzucają zoo w Kopenhadze "barbarzyństwo".

O losie żyrafy zdecydowano już kilka miesięcy temu. Mimo licznych akcji podejmowanych w jego obronie, ogród zoologiczny uśmiercił zwierzaka strzałem w głowę. Mięso zostało częściowo oddane do badań, natomiast część trafiła do klatek lwów i tygrysów.

Mariusa chciał przyjąć m.in. brytyjski Yorkshire Wildlife Park oraz inne ogrody zoologiczne z Europy.



Fajnie, że zostało wyjaśnione dlaczego podjęto taką decyzję...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-02-10, 13:57 ]
opis dodany
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-02-10, 13:55 4
ciekawe jak smakowała
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-02-10, 13:55
W łódzkim ZOO jest dużo wolnych miejsc dla żyraf.
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-02-10, 14:03 13
Ja zawsze chciałem żyrafę. Mogli mi dać.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-10, 14:05 36
no kurwa debile, nie mieli miejsce i costam to zajebac, mimoze ktos chcial przygarnac zeby zwierzak zyl dalej
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-10, 14:06 24
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-02-10, 14:07 13
Dobra żyrafa nie jest zła. Pamiętam jak jakieś murzyńskie plemie w NG to potwierdziło przed kamerą.
Zgłoś
Avatar
golip 2014-02-10, 14:16 60
Przynajmniej się dzieciaki nauczą, że mięsko nie jest ze sklepu
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-02-10, 14:21 6
Śmierć ciapatym koniom z długimi szyjami!
Zgłoś
Avatar
master0romus 2014-02-10, 14:31 8
Zwierze jak każde inne. Dobrze że przy każdej świni nie ma takiego protestu..
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-10, 14:41 16
Jebani rasiści. To świnkę czy krówkę można zarżnąć na pokarm dla lwów a żyrafy to nie? Wolność, równość, braterstwo w świecie zwierząt!

Swoją drogą kto by nie spróbował takiego pieczonego udźca z żyrafy? Na oko widać, że to mięso musi być zajebiste w smaku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie