18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
viader80 2017-02-22, 6:23 1
Ci co tak tyrają tych ludzi, pamiętajcie wy tez będziecie starzy i będziecie mieli 1000-1500 zł emerytury i na 90 % będziecie na takich filmikach.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2017-02-22, 6:58 1
PoliteP napisał/a:

Nic nigdy nie zrobiło takiej szkody Polsce, jak komuna. Oto jeden z przykładów.


Mało tego - są dowody że tsunami w Indonezji i trzęsienie ziemi w LA to też sprawka komuny.
Zgłoś
Avatar
hellblade 2017-02-22, 7:41 1
Swoją drogą jeśli chodzi o cukier to cena powinna spaść a nie ciągle rosnąć, spytacie dlaczego? Ostatnia kampania buraczany była najbardziej udana od kilu ostatnich lat do tego zostały zniesione limity produkcji cukru, ale jak zwykle ktoś musi zarobić na manipulacji rynkiem.
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2017-02-22, 8:35
@viader80

Nie mierz innych swoją miarą.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-22, 8:54
Cytat:

Ci co tak tyrają tych ludzi, pamiętajcie wy tez będziecie starzy i będziecie mieli 1000-1500 zł emerytury i na 90 % będziecie na takich filmikach.


Na bank nie będę na takim filmiku przy wyprzedaży cukru.

U mnie cukier właściwie jest tylko dla gości. Samemu nie pijam ani kaw ani herbat. Moja pije herbatę ale bez cukru.
Nie pamiętam kiedy ostatnio uzupełniałem cukier. Serio nie pamiętam.

Rozumiem ludzi którzy mają małe emerytury jak zapierdalają i przepychają się o schab za 5zł/kg bo sobie kupią dużo i zamrożą albo upieką i zamrożą czy cokolwiek i mają dużo wartościowego jedzenia na spory okres czasu.
Nie rozumiem jednak przepychania się o pierdolony cukier. No chyba, że mają małą destylarnię w domu to wtedy może być lukratywne.
Zgłoś
Avatar
Driv3rFiat126 2017-02-22, 9:00
Kupujo bo bimber będą robić, albo karmelówkę domowej roboty
Zgłoś
Avatar
kris1972v 2017-02-22, 10:04
jebane markety, to przykre ze emeryci muszą walczyć o każdy grosz żeby przezyc
Zgłoś
Avatar
Polejminatychmiast 2017-02-22, 10:24
Niestety widać na tym filmie większość starszych osób, życie w komunie robi swoje.
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2017-02-22, 11:10
Nagle starzy ludzie mają tyle siły, żeby tłuc się o cukier, a chwilę wcześniej żądali ustąpienia miejsca w autobusie, bo schorowani.
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2017-02-22, 13:04
Dobrze, że piwa sie nie słodzi to mam wyjebane na cukier.
Zgłoś
Avatar
M................r 2017-02-22, 15:26
Są ludzie, którzy oszczędzają na wszystkim. Lepiej kupić 20 kg i mieć zapas a i troszkę bilonu zostaje w kieszonce, a są również ludzie, którzy prowadzą sklepy. Pewnie osobą nagrywającą jest kasjer, ochroniarz, który już sobie owy zapas zrobił, a z ludzi robi idiotów.

-Roger- napisał/a:

Piśąd groszy tańszy



Śmiech to zdrowie i ludzie powinni się nim cieszyć póki mogą, bo nigdy nic nie wiadomo
Zgłoś
Avatar
PaulKelly93 2017-02-22, 22:29
Same kurwa stare pojeby...
Zgłoś