18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wandalizm na Urbex'ie
sietra • 2016-11-14, 12:44

Szczerze nie wiem co napisać...

Akcja miała miejsce kilka dni temu.
Wspólnie z Michałem z Urbex Polska:
youtube.com/user/NaszaRzeczywistosc
Postanowiliśmy zwiedzić jeden z najlepiej zachowanych hoteli w Warszawie.
Już na samym wstępie, przed wejście do budynku, usłyszeliśmy trzaski i młodych ludzi, którzy (jak później widać) dobrze się bawili.

Hotel jest znany społeczności urbex'owej bardzo dobrze.
Jednak nikt nigdy nie podawał jego lokalizacji, właśnie ze względu na świetny stan w jakim się znajduje.
Niestety. Jeden z youtuberów (pozwolę sobie nie robić reklamy tego jegomościa) wprowadził tam grupkę dzieciaków (rozpoznacie je na jego filmie) i nie zastanawiał się nad konsekwencjami. Szkoda.

Apeluję do wszystkich, którzy kochają Urbex, aby nie zabierali z sobą grup zorganizowanych.
Tym bardziej jeśli zwiedzane miejsce nie jest ogólnie znane (czytaj: nie ma go na forgotten.pl) i jest świetnie zachowane.

Podejrzewam, że hotel ten jest już spisany na straty. Informacje o "fajnej miejscówie" poszła w świat. Teraz pozostaje czekać, aż kolejne grupy dzieciaków będą chciały się tam "zabawić".

Szkoda, że dla młodych ludzi (często, ale nie zawsze), zrobienie sceny dla "podjarki" jest ważniejsze niż obiekt, który zwiedzają. Widać są rzeczy ważne i ważniejsze.
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-11-14, 12:53 4
nieczynne nikt tam nie bd już urzędował ?? a jak trzeba rozjebać wiesz jaka to czasami fajna rozrywka była kiedyś :p ja dorosłem i biegam teraz po surowych budowach
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2016-11-14, 13:06 1
Sietra, to Ty jesteś ten Sietra? Jak tak, to LOSik życzy udanych eksploracji, bo Twoje materiały na YT mi się widzą.
Zgłoś
Avatar
d................a 2016-11-14, 13:49 2
Mam to gdzieś...
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-11-14, 14:06 6
przynajmniej pod blokiem nie puszczają tych petard. jedyne co mogą zrobić to sobie krzywdę, wyjebane
Zgłoś
Avatar
motci 2016-11-14, 17:01 64
Do roboty sie kurwa weźcie, omg. Takie stare konie, a hobby na poziomie dziecka z podstawówki. W dupach sie poprzewracało.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-11-14, 18:53 32
Nie no ja pierdolę...dwóch dorosłych facetów ma ból dupska o to, że ktoś kurwa zrobił uwaga syf w opuszczonym budynku...patologia kurwa....wyjmijcie kołki z dupy czy tam inne gadżety bo to jest lekka przesada.
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2016-11-14, 20:01 31
Chuj, wypowiem się i ja. Osobiście wkurwia mnie bezmyślność i mamwyjebanizm osób, które nie ruszają dupy spoza komputera, a ich jedynym hobby jest pierdolenie, jakie to by mieli hobby, jakby mieli czas na hobby. Załóżmy, że poświęcacie swój wolny czas i czerpiecie frajdę z czegoś, co jest dostępne tylko dla Was i wąskiej grupy "wybranych". Jakiś jebnięty LOSik, albo inny Sietra włazi Wam z buciorami w tą przestrzeń i bezkarnie wali gruchę na ołtarzyku Waszej pasji, a później zwołuje jeszcze bandę podobnych popaprańców, którzy robią bukkakę na zgliszczach tego, co kiedyś dawało Wam chwilę wytchnienia i oderwania się od nudy dnia powszedniego. Fajnie?

Dobra, dość żółtych tematów na kolejne kilka lat.
Zgłoś
Avatar
jbone 2016-11-14, 21:49 2
dali się wyciulać grupie gówniarzy.petardy były? nieeee a te stare ciule to łyknęły jak pelikany.
Zgłoś
Avatar
P................M 2016-11-14, 21:58 6
Szeryf pierdolony!!! Chuj cie to obchodzi co inni robią, nygusie zasrany!!!
Zgłoś
Avatar
zielak300 2016-11-14, 23:56 3
Co to urbex? Jakas nowa moda hipsterska?
Zgłoś
Avatar
lllll 2016-11-15, 0:04 12
Urbex to Ci nielegalni taksówkarze co mają hiva?
Zgłoś
Avatar
kamyqu 2016-11-15, 0:06 27
Poziom komentarzy jak zwykle na poziomie.
Facet miał rację, osoby takie jak ta banda gimbusów niszczą frajdę ze zwiedzania opuszczonych miejsc i ich odkrywania.
Ale co o tym może wiedzieć ekipa stulejarzy i patoli tutaj komentujących...
Zgłoś
Avatar
amenra1991 2016-11-15, 0:07 3
Ja wiem co napisać- gówno mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
Penis_Rodman 2016-11-15, 0:09 6
Sam się wpierdala na nieswój teren a poucza innych co mają tam robić. Kurwa generał urbex się znalazł.

oho petardy!

ps. urbex to hiv
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie