18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Śmierdzące gówna, które nie mają co robić po pijaku biorą się za rozpierdalanie windy.



Podsumowując
Zgłoś
Avatar
niewierny 2013-06-20, 19:08
a moze chlopaki sie poprostu zacieli w srodku?
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2013-06-20, 19:12 1
@up. TAk Kurwa i dostali ataku PANIKI!
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-06-20, 19:12
niszczą coś do czego się kwalifikują
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-06-20, 19:13
odbytpsa napisał/a:

Powinni pokryć koszty strat. 5 lat więzienia brzmi jak żart. Koszty strat zostaną pokryte przez podatników, a do tego dochodzi jeszcze utrzymanie tych skurwysynów w więzieniu.



Ta winda zostala zbudowana za pieniadze podatnikow. I na tym filmie tylko zniszczyli winde nikogo nie zabili, strasznie sie spinacie.
Zgłoś
Avatar
Ratel141 2013-06-20, 19:13
Do kamieniołomu na 5 lat i odechce im się kopania czegokolwiek...
Zgłoś
Avatar
stiw1500 2013-06-20, 19:14 1
Ciekawe jak by się czuli gdyby wylądowali na wózku i musieli z tej zepsutej windy skorzystać...
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-06-20, 19:16
Kara więźenia w takich przypadkach to jakiś absurd. Tacy powinni mieć roboty przymusowe. Wykorzystają swoje pokłady energii i poczują że do czegoś się w tym społeczeństwie przydają. Jak widać lepiej ich bezproduktywnie utrzymywać z naszych podatków.

Abstrachujac do epitetu jakim się ich często określa-

kiedyś na bydło zakładało się homonto i orało nim pole, teraz lapiej kisić w stajani
Zgłoś
Avatar
bielo1 2013-06-20, 19:20 1
Legnica to sama cyganera i śmierdziele. Najbrzydsze i najgorsze miasto w całej Polsce.
Zgłoś
Avatar
MarianGej 2013-06-20, 19:21 2
Winda pewnie była lewacką kurwą, gejem i sympatyzowała z ruchem. Należało jej się.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2013-06-20, 19:29 2
Lololoney napisał/a:


Polacy czasami tacy są, że jeśli jest okazja to ukradną, a jeśli się na*jebią, a impreza będzie nudna to coś zniszczą...



Udowadniasz tylko, że panuje u nas takie ciche przyzwolenie na łamanie prawa. Bo się najebał.
Kurwa nie umie się zachować po wypiciu, to niech pije w pokoju bez klamek.
Ukradł, bo okazja się nadarzyła? (zrozumiałbym, że z głodu ukradł bułkę, ale kraść bo komuś portfel z kieszeni wypadł?)
Uciąć łapę jak u arabów.

Zresztą nawet jak ich złapią, to sąd ich pewnie wypuści, bo brak dowodów, bo niekarani wcześniej albo że nieletni. Ale za wybryki takich pojebów wszyscy płacimy. Socjalizm się skończył dawno temu. Najwyższy czas stać się odpowiedzialnymi obywatelami.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-06-20, 19:48
to ci polscy patryjoci? daje sobie jaja uciac, ze jakby ich spytac, to brzydza sie lewactwem i rozkochali sie w kosciele katolickim.
Zgłoś
Avatar
dooniu 2013-06-20, 19:54
Inwalidów i innych chorych powinno się zamykać w domach i innych ośrodkach
Zgłoś
Avatar
erhard 2013-06-20, 20:00
@up2 już widzę proste skojarzenia: wandale? hmmm w telewizji mówią, że się zebrali narodowce, ksenofoby, BA faszyści i rozpierduchę zawsze robią, wniosek: jak ktoś coś niszczy to musi być za prawicą...


Od pewnego czasu mam takie wrażenie, że to wszystko przez alienacje państwa od ludzi, w wyniku czego ludzie kompletnie nie szanują dobra publicznego. Inaczej mówiąc, państwowe znaczy niczyje, a niczyje więc mogę niszczyć.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-06-20, 20:10
Henboh napisał/a:



Udowadniasz tylko, że panuje u nas takie ciche przyzwolenie na łamanie prawa.


Udowadniam, bo tak jest, ale NIE powiedziałem nic, że JA się z tym zgadzam i na to przyzwalam, bo temat tego nie dotyczy... Stwierdziłem tylko fakty... Mowa tu o paru idiotach, którzy demolują, a ja dopowiedziałem o idiotach, którzy tamtym idiotom to ułatwiają, bezmyślnie topiąc kasę na stawianie tych wind, nie zabezpieczając ich odpowiednio, przez to topiąc jeszcze większą kasę na późniejsze naprawy... Gdzie tylko spotkam takie windy to zawsze muszą być roz*ebane, więc to nie jest odosobniony przypadek i nie wmawiaj mi, że "po cichu przyzwalam", bo faktem jest, że jak się finansuje coś drogiego i stawia to w jakimś zacienionym kącie (jak na filmie), nie oświetlając wystarczająco by monitoring mógł zarejestrować dostatecznie zajście, to szczytem jest późniejszy płacz, że przyszły złe człowieki i roz*ebały... Powiedz mi co lepsze? Szarpnąć się na zabezpieczenia, by potem złapać sprawców i zmusić do rekompensaty, czy wydać mniej, ale potem regularnie ciągnąć z kasy podatników na naprawy? Poza tym jeśli chcesz kogoś wychować to karz mu zapłacić... Na Polaków to lepiej działa niż srogi wpie*dol...
Zgłoś
Avatar
NiteQ 2013-06-20, 20:13
Tak się wybitnie składa, że jutro składam do dziekanatu pracę licencjacką na temat wandalizmu, tak więc temat znam od podszewki. Wandalizmu nie da się usunąć... Wsadzimy jednych sprawców, to urodzą się inni. Jak mówił policjant są to przestępstwa/wykroczenia okazjonalne, pod wpływem afektu, uchlania, naćpania, złości, frustracji... Prawdę mówiąc motyw sprawcy nie jest do końca znany. W tym przypadku wchodzi w grę znana maksyma - ,,lepiej zapobiegać niż leczyć". Dobrze, że w tym miejscu był monitoring, ale brakowało oświetlenia, wtedy sprawcy nie czuli by się tak komfortowo. A co do tych osobistości przydałby się porządny wpierdol na komendzie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie