18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
McMenel 2013-11-30, 11:36 14
Hehehe dokładnie teraz tylko czekać na frustrowanych dzieciaczków którzy czekają aż rodzice im zakupią pod choinkę konsolę....
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-11-30, 12:06 133
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-11-30, 13:16 15
Piwo!
I niech sie zacznie

Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-11-30, 13:37 4
Sama prawda, owszem. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że konsola jest do GRANIA. PC jest wielofunkcyjne, gdybym miał wybierać, to wybrałbym komputer, po prostu więcej możliwości.
Tylko Granie na konsoli > granie na pc.
Zgłoś
Avatar
Sessvisto 2013-11-30, 13:38 50
Zgłoś
Avatar
N527 2013-11-30, 13:41 2
TRolling, wyznawcy jabłka nad uzytkownikami konsol. W dupach sie poprzewracało. Hipsterstwo wyżej od Gejmerów
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-11-30, 13:49 4
Kurde znowu te hejty blaszakowców na konsolarzy i na odwrót. Pamiętam czasy kiedy atarowcy i comodorowcy się hejtowali... Sprzet się zmienia ale ludzie ni cholery
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-11-30, 13:52 6


king is only one

po co spinać dupę ? Ja mam xboxa 360 pogram raz na pół roku w coś o ile uda mi się przyoszczędzić i kupić jakąś gierkę i nie mam problemów bo ogólnie w gierki nie gram, za stary może jestem na to. Tego typu tematy tylko ukazują kto tu jest dzieckiem któremu starzy kupili konsolę pod choinkę i spina zwieracze na sadolu
Xbox ps czy pc czy to jest ważne ? Normalny człowiek ma wyjebane na czym pogrywa o ile w ogóle w coś pogrywa...
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-11-30, 13:58 2
@N527 + kilka innych cipek wyżej
Ładnym cebulakiem jesteś, skoro wszystkich użytkowników sprzętu Apple uważasz za hipsterów No fakt, jak ktoś na komputerze włącza tylko przeglądarkę internetową, to nie ma większej różnicy. Chociaż nawet na tym polu obsługa Mac OS X (w połączeniu z odpowiednim hardware - np. gładzikiem Apple) powala Windowsa - taka prawda.
Czekam na ból dupy reszty matołów, którzy mają podejście typu "nie i chuj", a nawet nie wiedzą o czym mówią. Ba, nawet nie mieli okazji popracować i porównać.
Zgłoś
Avatar
Eth 2013-11-30, 14:03 3


To tyle
Zgłoś
Avatar
DeX3r 2013-11-30, 14:04
notebook to jest pc... en.wikipedia.org/wiki/Laptop
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-11-30, 14:05 1
Jak ktoś nie radzi sobie z samodzielną konfiguracją sprzętu - proszę bardzo, nie dziwię się, że Apple jest tak popularne u wielce rozgarniętych hamerykanów.

A ja nigdy nie zrozumiem czemu na konsolach gra się lepiej. W dzisiejszych czasach HDMI w każdym lapopie, Geforce'ów GTX mini (czyli do laptopów) czy możliwości obsługi dowolnego pada pod PC zwyczajnie nie widzę powodu, żeby kupować konsole, no chyba, że weźmiemy pod uwagę chujowe lobby Sony i Microsoftu, które wydaje gry na konsole pół roku wcześniej niż na PC.

Co z resztą wynika z tego, że ludzie kupują tę propagandę, którą im te firmy sprzedają.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-30, 14:07 19
TempT napisał/a:

Tylko Granie na konsoli > granie na pc.


chyba w fife albo jakies pro skate costam

mimo kilku prob dalej nie wyobrazam sobie normalnego grania w strzelanki z celowaniem przy pomocy pada to sie po prostu do tego nie nadaje

Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-30, 14:07 7
@nameless
używałem appla, myszka miała tylko jeden przycisk i brak scrolla... dziękuję dowidzenia

a konsole... często brak full HD, 30fps + przycinki oraz grafika taka sobie... super opcja kurwo...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie