18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
~Velture 2017-05-31, 10:42 12
Klasycznie: "Od słoików, przez słoiki, dla słoików #25"
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2017-05-31, 10:43 15
najgorsze są złotówy, banda śmierdzących smutnych ludzi
Zgłoś
Avatar
PLN 2017-05-31, 10:47 1
Chuj mnie strzela za każdym razem jak patrze na tych idiotów za kółkiem! Ostatni raz oglądam! Nigdy więcej.
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2017-05-31, 10:50 1
O co kurwa na pierwszym filmie burakowi z BMW chodziło, bo trzeci raz oglądam i nie mogę się domyślić?

Swoją drogą... trzeba był bić
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-31, 12:02 1
GPS ma być pomocnym narzędziem na drodze, a nie motywem by całkowicie wyłączyć myślenie podczas jazdy, ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
wodociagi 2017-05-31, 12:46
01:37 To w Warszawie straż pożarna jeździ betoniarkami? O takiej metodzie gaszenia jeszcze nie słyszałem
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-05-31, 13:41 1
2:30 laweciarze muszą być już naprawdę zdesperowani, żeby samemu walić w innych.
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-05-31, 16:07 11
wojniz2 napisał/a:

O co kurwa na pierwszym filmie burakowi z BMW chodziło, bo trzeci raz oglądam i nie mogę się domyślić?

Swoją drogą... trzeba był bić



Wystarczy, że takiemu drogę zajedziesz, albo go wyprzedzisz i awantura gotowa. Posiadacze BMW to nie ludzie, tylko podgtunek ludzi. Oczywiście nie wszyscy, są od tego wyjątki, ale jednak większość. Chamscy, aroganccy, myślą, że są bogami na drogach, a reszta użytowników drogi to motłoch gorszego sortu, bo nie mają biało-niebieskiego logo na masce... Mieszkam w Warszawie, i raz byłem świadkiem, jak autobus wyjeżdżał z przystanku i wjechał na drogę zajeżdżąjąć karka w nowej piątce. Typ gonił autobus 2 przystanki, zajechał mu na jednym drogę i próbował wbiec do autobusu, by terroryzować kierowcę. Na szczęście kierowca w porę zdążył debilowi zamknąć drzwi przed nosem, a pasażerowie mieli przy tym niezły ubaw. Niestety krowie łajno, które łysy właściciel BMW miał zamiast mózgu nie potrafiło skojarzyć faktu, że w terenie zabudowanym TO AUTOBUS ma zawsze pierwszeństwo, i gdy ten da kierunek, że wyjeżdżą z przystanku, należy mu ustąpić. Ustąpienie pierwszeństwa? Kierunkowskazy? Ograniczenie prędkości? A co to takiego? Ja mam pierwszeństwo, bo mam dwie nerki jako atrapę chłodnicy. BMW to stan umysłu. Piękne, fajne, mocne, komfortowe auta, ale podobnie jak Opel Calibra nie mają szczęścia do właściciei.
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2017-05-31, 16:23 3
@radek225, w zasadzie się zgadzam, ale jednak mała uwaga:

W terenie zabudowanym autobus nie ma pierwszeństwa. Ty jako kierowca masz obowiązek umożliwić mu włączenie się do ruchu.
Kierowca autobusu nie ma jednak pierwszeństwa, gdy chce się do tego ruchu włączyć.
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-05-31, 17:13 5
wojniz2 napisał/a:

@radek225, w zasadzie się zgadzam, ale jednak mała uwaga:

W terenie zabudowanym autobus nie ma pierwszeństwa. Ty jako kierowca masz obowiązek umożliwić mu włączenie się do ruchu.
Kierowca autobusu nie ma jednak pierwszeństwa, gdy chce się do tego ruchu włączyć.



Fakt, zwracam honor, masz rację. Zajrzałem do podręcznika "Kierowca doskonały B" grupy Image oraz zajrzałem do internetu. I faktycznie, autobus nie ma pierwszeństwa, ale jak daje sygnał, że wyjeżdża z przystanku to MASZ mu ustąpić, inaczej pieski każą Ci wybecelować 2 stówki.
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2017-05-31, 18:43
@radek225 nie generalizowałbym tak... no albo inaczej, bo podobnego pecha do właścicieli mają również Audiole i Meśki... choć i tu i tu zdarzają się wyjątki, że gość zatrzyma się przed pasami albo wpuści jak się włączasz do ruchu ze stacji czy wjazdu na autostradę/obwodnicę.

Tak się kiedyś zastanawiałem, czy te 5-10 sek jak jakaś staruszka kończy przechodzić przez ulicę, albo jak czekasz przed takim, żeby się włączyć do ruchu i nie robisz tego wymuszając pierwszeństwo tylko też czekasz te 10 sek, mogą aż tak bardzo napsuć krwi i doprowadzić do takiego wkurwu i agresji (swoją drogą zajeżdżając drogę i małpując tracą więcej czasu niż czekając na w/w). I wtedy po głębszym rozważeniu względności tych 10 sekund uświadomiłem sobie, że kurwa, może dla mnie 10 sek to nic, ale dla kogoś, np. takiego agresora 10 sek to czas absolutnie wystarczający do dojścia, wypełnienia, spełnienia się w wielu czynnościach - stąd frustracja "co za pierdolony kutas! ruszaj chuju ja w tym czasie zażyłbym ... i zapiąć z powrotem spodnie". No, dlatego trzeba takich ludzi obdarzyć wyrozumiałością spokojnie znieść ich bulwers i jechać w swoją stronę... No a jak się ma kamerkę to wiadomo, nawet jak w głowie jp na ileś tam % to na YT pełno jest rudych, którzy dopełnią dzieła.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-05-31, 19:01
nie dziwi nic...
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2017-06-02, 7:30 1
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na tym filmiku nie ma ani jednego Warszawiaka. Takim zachowaniem cechują się jebane słone z Łomż i innych Lublinów
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-06-02, 8:11 4
@up O prosze, mamy pierwszego buraka z warszaffki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie