18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
Luis 2012-08-18, 2:23 29
Hah akurat to, że Szczecin leży nad morzem uważa duża część Polski sama znam parę takich debili. Nie jestem za Warszawą, tylko jeśli już się czepiacie, to wypadałoby informacje sprawdzić dokładniej, a nie pierdolnąć tekst o Warszawiakach, wzorując się na jednym filmiku. Ostatnio widzę modne jest dojeżdżanie stolicy na sadisticu
Zgłoś
Avatar
KapitanObwies 2012-08-18, 2:55 39
oj zalałbym depresję Pani z Białorusi.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2012-08-18, 3:39 34
Oprócz Białorusinki to nie ma tu nikogo godnego poświęcenia uwagi, głupie warszawiaki

Dam piwko tylko za dziewojszke.
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-08-18, 4:36 5
jak to w kawale o złotej rybce było, jak warszawiak sobie zażyczył żeby całe miasto wysokim murem ogrodzić a Ślązak tylko żeby to w pizdu wodą zalać
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-08-18, 6:41 81

hyhy
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-08-18, 10:06 14
Niech zrobia to samo z krakusami, poznaniakami, czy innymi ludźmi z duzych miast. Mądrzejsi nie będą.
Zgłoś
Avatar
wydrunio 2012-08-18, 10:06 26
Debile są wszędzie, nie tylko w warszawie. W liceum miałem koleżankę co nie potrafiła pokazać Polski na mapie Polski.
Zgłoś
Avatar
Turbo09 2012-08-18, 10:07 11
"Warszawiacy", kurwa - myślę, że w każdym mieście odpowiedzi nie różniłyby się od tego. Nawet na Twojej wsi Mysto.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-08-18, 10:18 7
Cytat:

Debile są wszędzie, nie tylko w warszawie. W liceum miałem koleżankę co nie potrafiła pokazać Polski na mapie Polski.


kiedyś panna miała na tablicy:
4+3=?
zastanowiła się chwilę, wpisała 7,
ale nauczycielka: ale czy na pewno?
i biedaczka pół godziny się wahała
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-08-18, 10:38 1
Ja pierdolę. Dlaczego sam, oglądając tych troglodytów, czerwienię się ze wstydu jak pensjonarka ze szkoły dla dobrych dziewcząt...
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-08-18, 11:01
Jacy Warszawiacy, przecież tam jest stolica wieśniaków, którzy przyjechali do wielkiego miasta i uważają się za europejczyków. Za każdym razem siedzę sobie w parku i śmieję się z tych ludzi ubranych jednakowo - koszulka tommy, mkasyny, przykrótkie rurki

Za każdym razem jak jestem na tej wielkiej wsi, a i nie zapominajmy o susi
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2012-08-18, 11:12
pytania wyssane z dupy
Zgłoś
Avatar
TomBoy 2012-08-18, 11:49
,,Szczecin nie leży nad morzem ale nad zalewem wiślańskim"
Zgłoś
Avatar
ajgor.cz 2012-08-18, 13:36 17
przeglądam sadola od jakiegoś czasu, ale zawsze jako gość. W tym przypadku aż się zarejestrowałem.

Powszechnie uważa się, że Szczecin nie leży nad morzem, tylko nad zalewem szczecińskim. Zgodnie z prawami nauk geograficznych tak też zresztą jest.

Jednak zgodnie z polskim prawem, na rzece Odrze wody terytorialne kończą się w Szczecinie, na wysokości mostu trasy zamkowej (południowo-zachodnia strona trasy zamkowej) i tam też zaczynają się wody morskie (północno-wschodnia strona tegoż samego mostu). Czyli odwołując się do przepisów polskiego prawa Szczecin mimo wszystko leży nad morzem

Czepianie się pierdół, ale mimo wszystko odpowiedź na zadane pytanie.

Nie jestem ani ze Szczecina, ani z Warszawy. Nikogo nie bronię. Nikogo nie prowokuję. Ludzie są tak samo głupi wszędzie. Nie wszyscy oczywiście
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie