18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kici-Kici 2023-09-27, 11:13 3
Zgłoś
Avatar
Szangti 2023-09-27, 12:24 22
0dbytBiskupa napisał/a:

Paradoks patridioty: wszechpolscy aktywiści filmu nie widzieli, nie zamierzają oglądać, a wszystko o nim wiedzą.



A ty jeadles gowno ze wiesz ze dobre/nie dobre???
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2023-09-27, 12:27 10
Wroga propaganda istnieje na terenie Polski od kilkuset lat, ale żeby taki procent lokalnej hołoty jej przyklaskiwał, to chyba jeszcze w dziejach nie było...
Zgłoś
Avatar
ObciagamZaDyche 2023-09-27, 12:35 2
Wszyscy sa pierdolnieci. Kookejne gowno co ma ryc w poilakach dziure i klucic ich. Souszczacie sie nad jakims filmem jebanym. Czy dobry, czy hujowy. Czy pokazuje to czy sramto, jebac to. Na huj to drazyc ? Wy serio kurwa problemow nie macie. Co za kmioty jebane polakowanie.
Zgłoś
Avatar
qrcok 2023-09-27, 12:40
Ja się dziwię, dlaczego głównym hashtagiem promującym ten film nie jest #mlodemuniestaje
Zgłoś
Avatar
dkamil1 2023-09-27, 12:50 3
Majles napisał/a:

Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia?
No to sa pajace z wszechpolskiej. Też mi wstyd.



A kim Ty jesteś, że oceniasz bez oglądania? "Podobno zajebisty?" Wkurwia mnie jak ktoś nazywa Polaków "polaczkami". Utkaj pizde.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-09-27, 12:52 7
Mi wystarczy to:

„Mieszkam i pracuję poza Polską. Kiedy przyjeżdżam uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki. Jest coś takiego, że jest duszno” - mówiła w Radiu Zet Agnieszka Holland.

To jebana żydówa, która potrzebuje władzy dla swojego ludu.
Gardzę PiSem... ale oni to rozumieją.
Tak, jestem zwolennikiem teorii spiskowej, KODiarze to jebane komunistyczne żydy.

Dlatego największą rację maja ci nafukańce pośrodku.
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-09-27, 13:02 3
rozmnażają się jak karaluchy te brudasy
poważnie
ich tam nieskończona ilość
weź do Europy milion
a przyjedzie 10
bo się da
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-09-27, 13:21 2
Hatfu na jaoka jak wyszedł film "Głupi i głupszy" a był o Kaczyńskich to nikt jakoś nie protestował...
Zgłoś
Avatar
buba11 2023-09-27, 14:08 2
Majles napisał/a:

Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia?



może to ludzie co pisać potrafią?
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-09-27, 14:30 4
Nie popieram ani jednych ani drugich a fakty są takie: banałem jest, że wszystko co się teraz dzieje w polityce jest na potrzeby wyborów
- zieolna granica zgrała się w czasie z aferą wizową
- partneram filmu jest niemiecka telewizja publiczna ZDF
- Scholz jawnie ingeruje w sprawy polskie
Według mnie chodzi o to:
- żeby przerzucić odpowiedzialność za kryzys migracyjny, wywołany przez Niemcy w 2015, na Polskę.
- usprawiedliwić przywrócenie kontroli granicznej.
Efekt jest taki, że na naszych oczach strefa Schengen rozpada się a za nią może nastąpić rozpad unii. Niemcy po raz kolejny rozpierdalają Europę. Nie wierzę w to, że Niemcy nie widzą co russcy robią w Afryce jak napędzają kryzys migracyjny wywołując konflikty zbrojne.
Zgłoś
Avatar
winko 2023-09-27, 14:45 2
ProVVe napisał/a:

Nie wiem, ale lewacy to jeszcze bardziej pojebane niż butyi kot kaczyńskiego... Pierdola ze pis chuje bo blokuje bambusów na granicy, ale jak się okazało, że nawpuszczali ich cale hordy to też zle . A tamci z drugiej wyzywają film wiedząc co odjebal kaczor. Spalić jednych i drugich na placu a zaraz za nimi po kod pis psl i sld z konfe tez paru ładnych ciuli znajdę. Kto kurwa wymyśla te partie i ich plany wyborcze/polityczne? Jakim cudem lewactwo tak zdołało nasrać w zdrowy rozsądek ludzkości... Pamiętajcie jeszcze będziecie płakać lewusy za tym co teraz bo produkujecie skrajność i nienawiść innego wymiaru



z konfe tez paru ładnych ciuli znajdę ? Tam co najwyżej paru jest normalnych a reszta to ciule. PIS wszystkim pokazał jak robi się interesy i teraz każdy chce do koryta
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-09-27, 14:51
lefaki do piachu i zamknąć mordy niepolacy yebani XD
Zgłoś
Avatar
Zpider 2023-09-27, 15:06
Dobry lewak to taki co jest six feet under
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-09-27, 15:11
Majles napisał/a:

Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia?
No to sa pajace z wszechpolskiej. Też mi wstyd.



Najpierw naucz się pisać po polsku, bo mama się za ciebie wstydzi.

ObciagamZaDyche napisał/a:

Wszyscy sa pierdolnieci. Kookejne gowno co ma ryc w poilakach dziure i klucic ich. Souszczacie sie nad jakims filmem jebanym. Czy dobry, czy hujowy. Czy pokazuje to czy sramto, jebac to. Na huj to drazyc ? Wy serio kurwa problemow nie macie. Co za kmioty jebane polakowanie.



Każdy doskonale widzi, że żaden z was nie jest Polakiem. Największemu debilowi autokorekta poprawi choć kilka wyrazów, alu u was nie ma ani jednego polskiego znaku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie