18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
cedrikk 2023-09-27, 7:27 32
Komitet obrony demokracji... i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-09-27, 7:31 16
Cóż za sperdolenie umysłowe
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-09-27, 7:54 33
Warszawa to inny stan umysłu...
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-09-27, 8:41 17
A mi wstyd, że osoby pokazane na nagraniu są polkami.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-09-27, 8:50 4
Jaok to zero. Chciał kogoś ośmieszyć a wyszło totalnie odwrotnie
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-27, 9:21 12
Paradoks patridioty: wszechpolscy aktywiści filmu nie widzieli, nie zamierzają oglądać, a wszystko o nim wiedzą.
Zgłoś
Avatar
Majles 2023-09-27, 9:24 11
Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia?

flejtuch napisał/a:

A mi wstyd, że osoby pokazane na nagraniu są polkami.



No to sa pajace z wszechpolskiej. Też mi wstyd.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-09-27, 10:00 2
0dbytBiskupa napisał/a:

Paradoks patridioty: wszechpolscy aktywiści filmu nie widzieli, nie zamierzają oglądać, a wszystko o nim wiedzą.


Ci idioci to trzepali sobie na premierze Pipiełuszki.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-09-27, 10:19 63
Nie wiem, ale lewacy to jeszcze bardziej pojebane niż butyi kot kaczyńskiego... Pierdola ze pis chuje bo blokuje bambusów na granicy, ale jak się okazało, że nawpuszczali ich cale hordy to też zle . A tamci z drugiej wyzywają film wiedząc co odjebal kaczor. Spalić jednych i drugich na placu a zaraz za nimi po kod pis psl i sld z konfe tez paru ładnych ciuli znajdę. Kto kurwa wymyśla te partie i ich plany wyborcze/polityczne? Jakim cudem lewactwo tak zdołało nasrać w zdrowy rozsądek ludzkości... Pamiętajcie jeszcze będziecie płakać lewusy za tym co teraz bo produkujecie skrajność i nienawiść innego wymiaru
Zgłoś
Avatar
gieroj111 2023-09-27, 10:19 4
typ z długimi włosami na bank nafukany
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-09-27, 10:40 6
Żeby nie paniką rządu to ten film by bez większego echa zobaczyło parę tys. ludzi. Teraz to obejrzy parę milionów i to na podstawie recenzji, które były głoszone jeszcze przed premierą filmu kurwa w jakim kraju ja żyje?
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2023-09-27, 10:42 17
lewaki to nawet patrzac na wynik polityk ktore glosza nie potrafia wyciagnac wnioskow nawet arabusy nie chca tej dziczy z granicy u siebie i ciesza sie jak europa ich bierze. Na plakacie filmu biedna kobieta - na filmach z granicy sami agresywni faceci.... jebac logike. zwykly hujowy film uderzajacy w uczucia i emocje ktorymi kieruja sie kobiety i lewaki... bardzo latwo jest wplynac na masy ktore kieruja sie emocjami, bardzo trudno wplynac na takich ktorzy kieruja sie logika.
Zgłoś
Avatar
Nero1682 2023-09-27, 10:43 5
Dobrze, że się tam jeszcze nie pobili o ten film.
Holland zrobiła super przysługę PISowi i akurat przed wyborami wypromowała film, który jest fikcją oskarżającą SG o przyczynianie się do śmierci migrantów.
Obie strony są wyprane mózgowo.
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2023-09-27, 10:57 4
nowynick napisał/a:

Żeby nie paniką rządu to ten film by bez większego echa zobaczyło parę tys. ludzi. Teraz to obejrzy parę milionów i to na podstawie recenzji, które były głoszone jeszcze przed premierą filmu kurwa w jakim kraju ja żyje?



bardzo dobrze, niech oglądają miliony ludzi i wyciągają wnioski - kto wspiera (politycznie) takie kurestwo, czy takie reżimowe komunistyczne kukły jak holland to objawienia artystyczne czy może jednak kłamliwe kurwiszcze, co nas czeka po zmianie władzy (bo rozumiem, że to pis jest złym chujem który nie wpuszcza biednych inżynierów, więc dobre chuje wpuszczą?)
o ile ten naród jest zdolny do wyciągania wniosków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie