18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mooop12 2010-05-02, 14:25
Jeśli to dla was warzywa to fajne obiady w domu macie.
Zgłoś
Avatar
Siwy600 2010-05-02, 14:31
JDRK napisał/a:



Będzie zapierdalał, przyjebie, jak przeżyje to pewnie zostanie warzywkiem. Będzie jechał ostrożnie, to nie przyjebie i będzie sobie żył normalnie. Jednak znając życie, fajniej się zapierdala, więc będzie warzywko:P tak nawiasem mówiąc, na początku jak już jeden się kręci drugi też chce i na siebie wpadają... to fajnie, że kolizje już mają na poziomie ziemi

a co do samochodów, to owszem, ale patrząc na statystyki można dojść do bardzo dużych wniosków. Śmierć jest nieodłączną częscią życia. Tyle na temat. Pozdrawiam.



Motocykliści nie zawsze giną ze swojej winy, a z winy kierowców samochodów, już coś mówiłem na temat słowa "warzywko". Kierowcy samochodów również są warzywkami jeśli już mamy używać tego głupiego stwierdzenia. Jak można nazywać człowieka który zginął WARZYWKIEM ?! Patologia się szerzy. Chora kampania wypromowana przez media. Lepiej jeździć na motorze niż ćpać, zabijać czy coś w tym stylu. Motocykl to adrenalina, pasja. Ci którzy nie jeżdżą nie mogą tego zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-05-02, 15:25
Dobra , koniec tego spamu warzywka
Zgłoś
Avatar
W 2010-05-02, 17:16 1
JDRK napisał/a:

Będzie zapierdalał, przyjebie, jak przeżyje to pewnie zostanie warzywkiem. Będzie jechał ostrożnie, to nie przyjebie i będzie sobie żył normalnie.


Będzie jechał poprawnie, to go skasuje idiota w samochodzie, który nie wie do czego służą lusterka. (moje lusterka 'uratowały' już kilku motocyklistów, a sama też klkukrotnie mało nie zginęłam z winy nie tylko swojej, ale przede wszystkim innych kierowców głupiejących w nietypowych sytuacjach na drodze <- mówię to jako użyszkodnik dwuślada)
Równie niebezpieczna jest jazda rowerem bokiem jezdni, czy przechodzenie przez ulicę.
Aleście się naspinali określeniem 'warzywko' (którego częścią niejadalną jest respirator )
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2010-05-02, 17:19
Miejsce warzyw jest w kuchni !!!
Zgłoś
Avatar
sksat123 2010-05-02, 19:55
bAUhAbAUhAUabUAhaAUhAUhauBUhA jak ja przeczytałem ten tytuł to prawie sie postrałem... warzywko ahhahaha może jeszcze dawca...
Zgłoś
Avatar
Furronica 2010-05-02, 21:56
''Motocyklista po wypadku: warzywo, którego częścią niejadalną jest respirator'' - ten tekst, droga ~W, powinien się znaleźć w Wikipedii. Albo chociaż Nonsensopedii
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-05-04, 19:16
a gdzie krew i flaki?
Zgłoś
Avatar
Abruel 2010-05-05, 10:47
o ja pierdole ale psychodela... gdzie można się tak pokręcić?
Zgłoś