18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Dalione 2010-05-02, 8:38 8
Czy oni są tacy mali czy zapierdalają na klockach lego ?
Zgłoś
Avatar
Gumior 2010-05-02, 8:56
Jak dla mnie to 125..
Zgłoś
Avatar
shaddar999 2010-05-02, 9:38
raczej 50 sam mam coś takiego, 10KM w zupełności wystarczy do tego typu tricków
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2010-05-02, 10:49 1
pierdza jak skutery takzje beda musieli sie postarac zeby zostac warzywkiem... chociaz z ich umiejetnosciami...
Zgłoś
Avatar
matig 2010-05-02, 11:42 1
zostaną warzywkiem jak ktoś w nich przypierdoli bo niezdążą spierdolic
Zgłoś
Avatar
Siwy600 2010-05-02, 11:59 7
JDRK ten propagandowy film jest nie potrzebny, nic w tym nie ma sadystycznego i uczepiłeś się motocyklistów jak wrzód psiego ogona. Co poniektórzy którzy się tu wypowiadają mają takie pojęcie o motocyklach, że szkoda słów.
Zgłoś
Avatar
Jan3k600 2010-05-02, 12:21 3
JDRK widocznie ma dość jak jedzie swoją super wypasioną BMW z zajebiście ociekającym TJUNIGEM / czy też CC i wyprzedza go skuter, po prostu musiał odreagować

I nie każdy motocyklista to pajac który zapierdala ile fabryka dała aby wyjebać się na najbliższym zakręcie, zresztą statystyki mówią same za siebie, w przeliczeniu na %, więc kierowców powoduje wypadków, w którym ginie człowiek, lub doznaje uszczerbku na zdrowiu
Zgłoś
Avatar
JDRK 2010-05-02, 12:49
Siwy600 napisał/a:

JDRK ten propagandowy film jest nie potrzebny, nic w tym nie ma sadystycznego i uczepiłeś się motocyklistów jak wrzód psiego ogona. Co poniektórzy którzy się tu wypowiadają mają takie pojęcie o motocyklach, że szkoda słów.


Nie sieje tutaj propagandy, a co do sadostyczności, to pokaż mi sadystyczność we fragmentach piosenek, wykonywanych przez Gąbke czy innych podobnych filmikach. Chcesz sadystyczności to idź na HARDA. Nie uczepiłem się jak wrzód psiego ogona, bo nic do motocyklisów nie mam, sam chciałbym mieć jednoślad tylko, że Choperka.

Jan3k600 napisał/a:

JDRK widocznie ma dość jak jedzie swoją super wypasioną BMW z zajebiście ociekającym TJUNIGEM / czy też CC i wyprzedza go skuter, po prostu musiał odreagować

I nie każdy motocyklista to pajac który zapierdala ile fabryka dała aby wyjebać się na najbliższym zakręcie,



Jak już chciałbyś wiedzieć, to nie mam BMW, bo nawet nie mam prawka. Mam rower, który ostatnio się zjebał jak jechałem na rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Jasną Góre.

No mam kolege, który jest początkującym motocyklistą. Ale jak widzę tych "zaawansowanych" kierowców co śmigają przez miasto i co światłą to na świecy i pełna para, to mam takie spojrzenie na to jakie mam.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
W 2010-05-02, 13:19 1
kto powiedział, że na motorze nie da się tańczyć break'a?

P.S.
nawet pod filmikiem z motocyklistą musi zaczynać się flame war?
ludzie, odpuśćcie sobie czasem
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2010-05-02, 13:20
dyskusja pt. precle vs zapierdalacze
Zgłoś
Avatar
Siwy600 2010-05-02, 13:38 3
Po prostu jak słyszę albo widzę tego typu nazwy "Dawca" "Warzywa" to mnie nosi, żaden motocyklista nie jeździ na motorze po to by się zabić! Uszanujcie to, że są ludzie którzy to kochają. Równie dobrze mogę powiedzieć. Ooo jeździ w WRC to puszkarz, SAMOBÓJCA! tosz to SZOK!. Ludzie giną na motorach jak i w samochodach. Statystyki mówią, że większość jest wypadków jest z udziałem samochodów
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-05-02, 13:47
600"> Siwy600 napisał/a:

JDRK ten propagandowy film jest nie potrzebny, nic w tym nie ma sadystycznego i uczepiłeś się motocyklistów jak wrzód psiego ogona. Co poniektórzy którzy się tu wypowiadają mają takie pojęcie o motocyklach, że szkoda słów.



600"> Jan3k600 napisał/a:

JDRK widocznie ma dość jak jedzie swoją super wypasioną BMW z zajebiście ociekającym TJUNIGEM / czy też CC i wyprzedza go skuter, po prostu musiał odreagować



Jesteście multikontem ? Bo mnie te wasze 600 w nicku zastanawiają...
Zgłoś
Avatar
Siwy600 2010-05-02, 13:53
PinkRose napisał/a:

Jesteście multikontem ? Bo mnie te wasze 600 w nicku zastanawiają...

600 oznacza pojemność motocykla na którym jeżdżę. Zbieg okoliczności
Zgłoś
Avatar
JDRK 2010-05-02, 14:24
Siwy600 napisał/a:

Po prostu jak słyszę albo widzę tego typu nazwy "Dawca" "Warzywa" to mnie nosi, żaden motocyklista nie jeździ na motorze po to by się zabić! Uszanujcie to, że są ludzie którzy to kochają. Równie dobrze mogę powiedzieć. Ooo jeździ w WRC to puszkarz, SAMOBÓJCA! tosz to SZOK!. Ludzie giną na motorach jak i w samochodach. Statystyki mówią, że większość jest wypadków jest z udziałem samochodów



Będzie zapierdalał, przyjebie, jak przeżyje to pewnie zostanie warzywkiem. Będzie jechał ostrożnie, to nie przyjebie i będzie sobie żył normalnie. Jednak znając życie, fajniej się zapierdala, więc będzie warzywko:P tak nawiasem mówiąc, na początku jak już jeden się kręci drugi też chce i na siebie wpadają... to fajnie, że kolizje już mają na poziomie ziemi

a co do samochodów, to owszem, ale patrząc na statystyki można dojść do bardzo dużych wniosków. Śmierć jest nieodłączną częscią życia. Tyle na temat. Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie