18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Wąż zbożowy
k................a • 2012-01-12, 13:15
Mój wąż zbożowy ... wiem że niektórzy z was mają zapewne boa czy pytony ale za jakiś czas zamierzam kupić sobie jakiegoś ciekawszego węża.

Miłego oglądania.
Zgłoś
Avatar
poli1986 2012-01-12, 23:39
mmm... z połykiem.. lubię takie;]
Zgłoś
Avatar
sw7enty 2012-01-12, 23:56
Rozumiem że promujesz kawałek nr 1. Jestem za ! Co do węża to normalne, nie zaświeciłeś, każdy musi coś jeść nie?

Nadurzyłem przecinków lol:P
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-01-12, 23:56 1
Czekajcie bo nie łapię...

Wąż zbożowy wżerający myszy?
To tak jak człowiek wegatarianin wpierdajalący stejki

Przy okazji. Nie cenzurujcie swoich własnych wypowiedzi wstawiając jakieś pedalskie gwiazdki. To nie jakaś samosia czy inne gówno tylko sadistic, tutaj się nie używa ***
Zgłoś
Avatar
lemon43 2012-01-13, 0:15
Rafal1757 napisał/a:

muzyka jest zajebista, sam film dobry
Jeśli ktoś chciałby poświęcić chwilę mógłby zauważyć, że praktycznie każdy kawałek Słonia nadaje się na sadola. Ale niektórzy są zbyt ograniczeni żeby uznać to coś za muzykę, i chyba nie przekona ich nawet fakt, że jeden z albumów hip hop na początku roku 2011 dotarł na pierwsze miejsce listy sprzedaży w Empiku. No ale przecież to nawet nie jest muzyka ...



To, że jakaś płyta dobrze się sprzedała wcale nie musi oznaczać, że każdy musi się tym jarać
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-01-13, 0:15 1
Sąsiedzi mają hodowlę świnek morskich?
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-13, 0:17
tuczy tuczy tuczy a potem bedzie portfel
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-01-13, 0:39
9:04 zajebiście se mlasnął
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2012-01-13, 0:47
W sumie to chciałem mieć węża ale jakoś nie mam przekonania do tego typu gadów ze względu na to ze nie chciał bym żeby mnie to upierdoliło
Zgłoś
Avatar
dawka88 2012-01-13, 1:12
a co zrobisz z tym wężem??
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-01-13, 7:28
Chujowe. Jak w ogóle można trzymać węża w domu. Brzydkie toto w chuj.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-01-13, 7:34
lemon43 napisał/a:



To, że jakaś płyta dobrze się sprzedała wcale nie musi oznaczać, że każdy musi się tym jarać



Wcale nie twierdzę, że kazdy musi się tym jarać. Chciałem tylko dopowiedzieć na zarzut że to nie jest nawet muzyka. Ja słucham głównie rapu chociaż kilku innych gatunków też,

ale to chyba nie jest temat na takie spory (wąż zbożowy czuje się ignorowany )
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-01-13, 8:30 1
Ty skurwysynie! Biedne myszki:(
Zgłoś
Avatar
k86rzeszow 2012-01-13, 9:38
@up ~Anonymous~ dej se siana bo wylądujesz w tym terrarium
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-01-13, 9:44
trzymac w domu węza to frajerstwo, ani nie zaruchasz ani nic..chyba ze jako zywego kondona bedziesz uzywal
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-01-13, 9:59 1
dback napisał/a:

Chujowe. Jak w ogóle można trzymać węża w domu. Brzydkie toto w chuj.



Jeden lubi sledzie drugi jak mu z dupy jedzie.

dawka88 napisał/a:

a co zrobisz z tym wężem??



Za pewne będę go hodował ( w tym szklanym "terrarium" mieszka druga zbożówka pod koniec filmu macie foto ), ale za jakiś czas chce kupić sobie jeszcze jakiegoś pytona ( np.tygrysi lub znacznie mniejszy królewski) lub boa ( np. madagaskarskie )
A tak żeby coś miało łapy to może agama brodata lub gekon toke.

kietong napisał/a:

Ty skurwysynie! Biedne myszki:(



Pinokio tak to sobie mów do swojego "dżepetto". A tak po za tym to myszy się rozmnażają jak głupie.

borisklinga napisał/a:

trzymac w domu węza to frajerstwo, ani nie zaruchasz ani nic..chyba ze jako zywego kondona bedziesz uzywal



Frajestwo a zoofili to dwie całkiem różne rzeczy, a po za tym wolę nie wiedzieć co robisz ze zwierzakami.

kaiel napisał/a:

czy kupa węża śmierdzi ?



Nie, w przypadku węża zbożowego nie zaobserwowalem tego ( zapewne coś tam jebie ale nie przystawiam nosa do tego, jak zobaczę że coś zrobił to wyrzucam na bieżąco, a jak przeoczę to i tak to się wyrzuci podczas wymienia ściółki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie