18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Wąż zbożowy
k................a • 2012-01-12, 13:15
Mój wąż zbożowy ... wiem że niektórzy z was mają zapewne boa czy pytony ale za jakiś czas zamierzam kupić sobie jakiegoś ciekawszego węża.

Miłego oglądania.
Zgłoś
Avatar
a................y 2012-01-13, 10:20
ja hoduje myszy a ty zbożowca, need some shit?

a tak przy okazji to po zbożowcu warto pythona królewskiego inaczej Ball a basenik masz u zbożowca?
Zgłoś
Avatar
C................r 2012-01-13, 12:14
Myślałem, że pojadę autora za karmienie żywym i ryzykowanie zdrowia węża, ale mam wrażenie, że zrobił to na potrzeby filmiku i nie będzie kolejnym idiotą w stylu "w naturze też zabijają!" a później: "pomocy, pogryziony wąż! Co robić?!!!". Cóż, w naturze zdychają. Za to plus.
Co do muzyki - nie jestem fanem tego gatunku, ale uszanuję dobry tekst. A teksty Słonia są może sadystyczne, ale na często na poziomie intelektualnym samosi. Ale w sumie filmik ok.

Ja bym pomyślał o boa constrictor na twoim miejscu, tylko nie ucz żarcia żywych, bo szczury są już groźne czasem. Fajne agresorki za młodu ( z reguły) i dużo szybsze i bystrzejsze od regiusów.
Zgłoś
Avatar
D................i 2012-01-13, 14:25
Za pierwsza piosenke ten twoj waz powinien cie dziabnac w jajca
Zgłoś
Avatar
sapling 2012-01-13, 23:37
Ale to trzeba byc jelopem aby trzymac weza w domu do tego nagrywac jak kurwa ubija inne zwierzeta - pewnie sie tym jarasz jesli tak to masz nasrane. Zaraz ktos mi pewnie wyjdzie ze natura itp itd, jak natura to niech sobie waz sam upoluje i pelza po lesie a nie gniuśnieje w 1m kwadratowym.
Zgłoś