18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
macleod 2012-06-01, 12:11 2
gin napisał/a:



Pierdolisz głupoty. Kiedyś nauczyciel mógł człowieka pierdolnąć. Jak uczeń dostał taką lampę to w domu dostał poprawkę. Był szacunek do nauczycieli. Teraz nauczycielowi można wejść na głowę.



Co innego jest dostać przysłowiowego "wychowawczego klapsa" gdy się coś przeskrobało, a co innego wyżywać się fizycznie i psychicznie na dzieciaku . To jest dość cienka granica, która tutaj wyraźnie została przekroczona.

A jeżeli według ciebie, gdy ktoś ci "pierdolnie lampę i później poprawi" i takim zachowaniem zasłuży na twój "szacunek", to nie trzeba być psychologiem, żeby stwierdzić, ze ktoś cię kiedyś mocno skrzywdził . Być może wlaśnie takim zachowaniem, jak na tym filmiku ...
Zgłoś
Avatar
sosin84 2012-06-01, 23:07 2
dobrze niech się zacznie uczyć bo pójdzie do gimnazjum
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-06-02, 0:25 2
przydała by się taka lekcja dzisiejszym gimbusom.
Ja też nie raz dostałem po łapach, w pecynę też się zarobiło i nie mam jakoś pretensji o to .
Czasami jak nie jebniesz to nie zrozumie. Dzisiejszej młodzieży się w dupach przewraca i są bezkarni. Ot bezstresowe wychowanie.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-06-02, 1:34
Mam dar przewidywania, jeszcze przed włączeniem filmiku doskonale wiedziałem w jakim kraju rozgrywa się akcja
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-02, 1:39 1
I dobrze kurwa, nie pierdolcie.
Nauczyciele powinni mieć w chuj większe prawa jeśli chodzi o uczenie tych pierdolonych gimbusów.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-06-02, 1:41 1
Beniu_Beniu napisał/a:

dosłownie


Dosłowne wbijanie wiedzy wygląda tak:

Poza konkursem: debilowi łapy bym połamał, gdyby tak zrobił z moim dzieciakiem.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-02, 1:44 5
Po łapach można, po dupie też, ale w głowę się kurwa nie bije i koniec. Nie ma że czasem, nie ma że się należy, bijąc w głowę możesz dziecku ogromną krzywdę, i to nieodwołalnie. Tak mi matka powtarzała, a jak ktoś ma wątpliwości to niech sobie sprawdzi w jakim stanie są i jak mówią bokserzy po paru ciężkich nokautach, choćby nasz Endrju Golara.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-06-02, 1:45 4
Możecie mieć te swoje niedotykalskie szkoły pod warunkiem, że obowiązek nauki zastąpimy przywilejem nauki. Podpadniesz = wypierdalaj ze szkoły i chuj nas obchodzi czy znajdziesz następną. Cwaniaczki znikają ze szkół z dnia na dzień...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-02, 1:49
Dwa miesiące ciągiem pracowałem jako opiekun na obozie. Fakt, ani razu nie zastosowałem jakiejkolwiek formy przemocy fizycznej, ale czasami ta bezsilność spowodowana brakiem jakiejkolwiek reakcji na rozsądne argumenty i rozmowę powodowała, że budził się w człowieku instynkt mordercy. Cóż może zostanę za to opluty na tym forum , ale najlepiej mi się pracowało z grupą dzieci żydowskich - same się pilnowały, a kiedy się człowiek z nimi umówił na określoną godzinę na zbiórkę to 5 minut wcześniej czekały na miejscu.
Zgłoś
Avatar
Anubis12 2012-06-02, 2:27 3
Leothyr napisał/a:

I dobrze kurwa, nie pierdolcie.
Nauczyciele powinni mieć w chuj większe prawa jeśli chodzi o uczenie tych pierdolonych gimbusów.



Gówno prawda , jak jest dobry nauczyciel to u każdego znajdzie autorytet bez używania przemocy.Sam znam takich nauczycieli co u nich gimbusy siedzą cicho i słuchają.

A ten co kurwa? Czego uczy ? Bicia po głowie małego dziecka ,które widać że już się prawie posrało ze strachu.
Jak dla mnie taki dzieciak za parę lat prędzej wyrośnie na pojeba i będzie bić innych, aniżeli na normalnego obywatela.
Zgłoś
Avatar
eablack 2012-06-02, 2:55
Wydaje mi się że to jego ojciec jest i on właśnie został wezwany do szkoły lub coś, według słów tego gościa to klasa musiała się za tego chłopaka wstydzić, pewnie coś dzieciak przeskrobał. Koleś jest w ubraniu wyjściowym nie widziałem jeszcze nauczyciela chodzącego po klasie w skórzanej kurtce.

A uderzenie w potylicę z taką siłą naprawdę jest przesadą, od czego dzieciak ma DUPĘ...

Mnie się wydaje że ten gościu jest jego ojcem, bo jest ubrany w kurtkę czyli przed chwilą wszedł. Nie widziałem nauczycieli w kurtce chodzących po klasie. Dzieciak coś przeskrobał i ten gość coś mówi o tym że jeśli ten chłopak znowu coś przeskrobie i klasa będzie musiała się wstydzić, to on znowu przyjdzie.

A to uderzenie w potylicę naprawdę jest za mocne. Lepiej jakby dostał w DUPĘ.

Mnie się wydaje że ten gościu jest jego ojcem, bo jest ubrany w kurtkę czyli przed chwilą wszedł. Nie widziałem nauczycieli w kurtce chodzących po klasie. Dzieciak coś przeskrobał i ten gość coś mówi o tym że jeśli ten chłopak znowu coś przeskrobie i klasa będzie musiała się wstydzić, to on znowu przyjdzie.

A to uderzenie w potylicę naprawdę jest za mocne. Lepiej jakby dostał w DUPĘ.

Mnie się wydaje że ten gościu jest jego ojcem, bo jest ubrany w kurtkę czyli przed chwilą wszedł. Nie widziałem nauczycieli w kurtce chodzących po klasie. Dzieciak coś przeskrobał i ten gość coś mówi o tym że jeśli ten chłopak znowu coś przeskrobie i klasa będzie musiała się wstydzić, to on znowu przyjdzie.

A to uderzenie w potylicę naprawdę jest za mocne. Lepiej jakby dostał w DUPĘ.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-06-02, 8:45
eablack,
Wiesz... My na prawdę umiemy czytać i pisanie tego samego 4x nie sprawi, że przeczytamy to dokładniej a jedynie warna dostaniesz albo cóś.

A bicie dzieci jest WYJĄTKOWO dojrzałe.
Ja byłem nie ugięty i nic nie pomagało tylko rozmowa. Bicie dziecka prowadzi jedynie do tego, że później wyładowuje się na kolegach czy innych uczniach. Bić to można tylko jeśli żadne słowa nie docierają. Chociaż efektywniejsze, jest ukaranie zabraniem czegoś albo zamknięciem w kiblu np. Posiedzi z godzinę i dotrze za którymś razem, że nie warto się tak zachowywać.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-06-02, 9:03
Nie dziwię się, że gówniarz dostał. Nauczyciel poświęca mu swój czas, energię, przekazuje mu swoje cenne doświadczenia, a ten w chamski sposób trzyma łapę w kieszeni (patrz 00:23). Nawet Jezus by mu przypierdolił.

Tak na poważnie, tylko szkoły prywatne. Mniej patologii takiej jak na tym filmiku a i nauczycielom nikt kubłów na głowę nie zakłada.
Zgłoś
Avatar
CarnifexLunaris 2012-06-02, 9:24
mi kiedyś mama powiedziała, że jak mi ktoś przywali/zrobi krzywdę to mam mu oddać, zapomniała powiedzieć że nauczycieli to nie dotyczy
wiec ja jako grzeczne dziecko, gdy oberwałem od córki nauczycielki (w obecności rzeczonej N.) plecakiem w twarz "bo jej się nudzi" co skwitowałem piękną serią polskich epitetów na temat tej dziewczyny, nauczycielka oczywiście zareagowała uderzając mnie z całej siły w twarz za zwyzywanie jej córki, jako że chodziłem wtedy intensywnie na karate i ju-jitsu, a i jak się wścieknę to różne rzeczy wyprawiam, to nauczycielka poleciała w kierunku szafy stojącej obok z gracją wora ziemniaków i zaliczyła krótka niewydolność oddechową

efektem ona wyleciała dyscyplinarnie z roboty, a ja dostałem tylko upomnienie od dyrektorki w zamian za niezgłaszanie sprawy do kuratorium

ech te błogie czasy podstawówki, a to już 10 lat mija
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-06-02, 9:38 3
eablack napisał/a:

A uderzenie w potylicę z taką siłą naprawdę jest przesadą, od czego dzieciak ma DUPĘ...


Naprawdę chcesz się pytać na sadolu od czago dzieciak ma dupę? Księdza się lepiej spytaj...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie