18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
wędkarskie kawały (cz 2)
R................t • 2014-11-04, 22:51
Lata 90 Dunajec ok Tarnowa. zasiadka sumowa, kilka namiotów, całe rodziny, kilkudniowa sielanka. (Niewtajemniczonym powiem, że branie dużego suma to rarytas - czeka się na to nie raz pół sezonu)
Jest bierze! - żyłka znika z kabłąka, znaczy sum zeżarł rybkę i spierdala z nią pod jakiś korzeń czy zakamarek, należy mu dać chwilę na trawienie zeby dobrze zaciać. Pan mietek w nerwach odpala szluga, żyłka się zatrzymała (sum połyka, zaraz będzie zacięcie) dookoła kibice,znajomi (pół plaży) Mietek tnij. Ok. Miecio wybrał luz żyłki, żyłka na czole mu zapulsowała, pociągnął macha przed długą walką i zaciąłłłł, niczym łucznik zbliżający cięciwę do nosa on zbliżył swoją daiwę (wędkę) do głupiego ryja, brzdęęęękkkkk (żyłka spotkała się z żarem papierosa). Echo na zakulu dunajca jeszcze długo niosło: Kurwa, kurwa kurwa, urwa, urwa, wa,wa...
Zgłoś
Avatar
dzorczKlunej 2014-11-04, 23:09
Słabe w chuj, Przykro mi...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-04, 23:24 2
@up
Bo mu przez własną głupotę uciekł skurwiel, który spokojnie może ważyć więcej niż ty Kto nie łowił ten nie skuma.

Ja się jarałem jak mi 4 makrele weszły albo jakiś chujowy karaś, suma nigdy nie złowiłem.
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-11-04, 23:35 16
może i słabe ale wszystko co wrzucam jest z życia i nie kopiowane. Jak się jednej osobie spodoba to już sukces malkontenciku.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-11-05, 0:39 10
hahah pierdolenie dobre... Oczami wyobraźni widzę jak majster bierze tego macha wspomagacza (bo nie ma to jak dać w płuco przed wojowaniem ) i czuje kurwa smak radości z walki i możliwości wyciągnięcia luja na brzeg + finalny krzyk... Poezja hahah. Jak mi amur "poszedł" tez nie szczędziłem płuca na okazanie radości. Widziałem luja przy brzegu i przepon utracił moc...

Leci browar bo akcje na rybach nieraz odchodzą epickie
Zgłoś
Avatar
Goshawk 2014-11-05, 1:33 23
"Nic tak nie cieszy jak nieszczęście drugiej osoby". Albo jak u nas na zawodach:
- Co masz?
- Szczupaka.
- Duży?
- Nie, brakuje 2cm do wymiaru.
- A... to dobrze...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-11-05, 8:17 1
Sum olimpijczyk?
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2014-11-05, 8:54 1
I jeszcze zapomniałeś dodać o autobusach, że ich kierowcy też kurwa kurwa kurw......
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-11-05, 9:16 1
Dobre , ciekawie opisane więc czytając sobie to wyobraziłem. Piwko!
Zgłoś
Avatar
rbpp 2014-11-05, 10:11 11
BongMan, Ty jesteś kurwa wielofunkcyjny. Nie wspomniałeś, że porzuciłeś rybołówstwo na rzecz polowania na Czerwony Październik.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-05, 10:57 3
Skoro o rybach mowa, to łykaj hak aż po sam przypon, leszczu.
Zgłoś
Avatar
zjaranyblant 2014-11-05, 11:53 3
czyli jednak palenie szkodzi... :x
Zgłoś
Avatar
bania1212 2014-11-05, 20:37 3
Mój dziadek mi opowiadał, ze w Bugu w okolicach Janowa Podlaskiego było tyle ryb, ze jak zakładał przynętę na haczyk to musiał się chować za drzewo bo brały z ręki.
Zgłoś