18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wegetariańska logika
Zubol • 2014-03-12, 13:46
Znajomy wegetarianin napisał na Facebooku, że “nikt nie jadłby mięsa, gdyby musiał je sam sobie upolować”. Myślę, że chuja by na Facebooku napisał, gdyby sam musiał zbudować sobie kompa.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-12, 13:55 113
napisz, znajomemu wegetarianinowi, że jest gównem.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-12, 13:57 2
Jak ktoś by miał smaka na pieczystego to by hasał z łukiem po lesie
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-03-12, 14:19
Odpisz mu tak, jak napisałeś tutaj. Większego idiotyzmu nie czytałem od lat.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-12, 14:33 21
wegeterianie to takie ludzie z chujem w dupie tylko, że cieżko tego cuja znaleźć. Pierdolą głupoty.
Ostatnio czytałem gdzieś komentarz jakies laski uwaga był mniej wiećej taki " ludzie nie są mięsożercami bo nasz organizm ciężko trawi białko..."

Kurwa, taki argument jest tak chujowy, jest tak pojebany, że gdyby mógł, chciałbym jej zajebać kutasem przez ryj. Białko jest "ciężko" strawny bo ma taką budowę i ma takie "związki, komórki,molekury,atomy?" kurwa jeden pies wiadomo o co chodzi bo buduje nasze mięśnie wiec musi być kozak. Gdyby ludzie nie byli mięsożercami nie mielibyśmy zębów typu kły i mielibyśmy rozwinięty wyrostek a nie mamy kurwa. Człowiek jest mięsożercom ale jest na tyle rozwinięty, że może żywić się tylko roślinami ale to nie znaczy, że powinien tylko, że może a czy to jest zdrowe już chuj mnie obchodzi. Wpierdalam mięso aż uszy się trzęsą, dodatkowo mam dietę gdzie na masówce wpierdalam jakieś 400g mięsa dziennie a na redukcji 550g a wyniki mam idealne.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-03-12, 14:57 6
To rozumiem, że ten twój wegetarianin je tylko to co sam zasieje i zbierze? Nie wiem jak dużo ziemi ma kolega, ale musi mieć kurewsko bogatą dietę. Raz do roku ziemniaki i z 2 chlebopodobne placki (bo rozumiem, że drożdże nie wchodzą w grę), a z małą szklarnią to może nawet zaszaleć i na całą zimę zrobić z 10 słoików przetworów.
Ludzie jedzą mięso zwierząt, które hodują dlatego, że tak jest łatwiej i taniej, a nie dlatego, że lubią zarzynać bogu ducha winne krowy itp..
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2014-03-12, 15:22 2
Chuja się znacie, ludzie są wszystkożerni.
Zgłoś
Avatar
raza 2014-03-12, 16:33
@up. W zasadzie to nie do końca. Padlino i mięsożerni z natury. Jak np. Pandy - tak one są padlino i mięsożercami, ale przez poszerzanie się terenów ludzkich zostały zepchnięto do lasów bambusowych i tym zmuszone są się żywić. Dlatego wysrywają 60% żarcia.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-12, 16:41 2
raza napisał/a:

@up. W zasadzie to nie do końca. Padlino i mięsożerni z natury. Jak np. Pandy - tak one są padlino i mięsożercami, ale przez poszerzanie się terenów ludzkich zostały zepchnięto do lasów bambusowych i tym zmuszone są się żywić. Dlatego wysrywają 60% żarcia.



a to co jedzą ma tyle warości odżywczysz, że muszą 50kg tego opierdolic w ciągu dnia.
Zgłoś
Avatar
Feo108 2014-03-12, 16:46 2
Och straszne. Zaatakował Cię wściekły wegetarianin. Mam nadzieję, że to traumatyczne przeżycie nie wpłynie negatywnie na Ciebie. Na szczęście szybko utworzyła się grupa wsparcia i jeśli szukałeś pocieszenia, albo nie wiedziałeś jak odpowiedzieć. Dzięki dzielnym sadolom nie musisz iść z tym do mamusi.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-12, 17:13 1
@up
Raczej ciebie taki bóldup dopadł, że aż napisałeś pierwszy komentarz. Poczułeś się urażony, że twojego towarzysza wege-lachociąga obrażajo.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-03-12, 17:55
Zubol, znasz Zuckerberga?
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-03-12, 18:13 5
Zgłoś
Avatar
Feo108 2014-03-12, 18:28
Pistacjuszu, Raczej zawsze mnie zastanawia co powoduje taką reakcje u mięsożerców. Podobne zacietrzewienie jest tylko jak się ludzie kłócą o religie. Niech każdy sobie robi co chce i je co chce tylko fajnie byłoby, żeby wiedzieli z czym to się wiąże. Ale większość osób (nie myślę tu o sadolach bo zabiliby swój przyszły obiad z uśmiechem na twarzy) to hipokryci którzy to wyzywają jakie to chinole okrutne bo psy zjadą a japończycy delfiny itd w tym samym czasie jedząc cielęcinkę. A co do lachociągów co powiesz na ludzi typu Scott Jurek czy Sam "Sonny" Bryant? (drugi to murzyn no ale trudno)
Zgłoś
Avatar
krystiann90 2014-03-12, 18:34 1
Nie wyobrażam sobie ułożenia porządnej diety bez mięsa. Zrozumcie tępi wegetarianie że mięso jest najważniejszym składem każdej diety dla osoby ćwiczącej (może wam wystarczy sałatka z marchewką do siedzenia przy kompie), ale kurwa trzeba wpierdalać mieso i koniec. Poza tym jakbyśmy nie zabijali zwierzątek na taką skale to było by tyle kochanych świnek i krówek, że o japierdole. Tyle w temacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie