18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
albikrew 2009-04-24, 10:59
Wiedziałem, że coś ją zeżre.
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-04-24, 12:10
Pozytywnie P przynajmniej do pewnego momentu
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2009-04-24, 15:40
potwór czy nie potwór, byle by miał... na piwo
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-04-24, 18:05
czyżby znowu z joemonstera?
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-04-24, 18:11
nie, z dupy

czy Wy naprawde nie rozumiecie tego że te same rzeczy mogą się pojawiać na różnych stronach?
widziecie tam gdzieś logo joemonstera, czy stworzono to specjalnie dla joemonstera? ten film jest z youtube i to jest z jego źródło

wiec postrzymujcie się na przyszłość z idiotycznymi komentarzami
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-04-24, 18:15
Centurion napisał/a:

nie, z dupy

tak myślałam...
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-04-24, 21:43
Centurion napisał/a:

nie, z dupy

czy Wy naprawde nie rozumiecie tego że te same rzeczy mogą się pojawiać na różnych stronach?
widziecie tam gdzieś logo joemonstera, czy stworzono to specjalnie dla joemonstera? ten film jest z youtube i to jest z jego źródło

wiec postrzymujcie się na przyszłość z idiotycznymi komentarzami



idiotycznymi powiadasz... jak to tak bardzo obelżywe i nie do zniesienia to przestanę zwracać w komentarzach na to uwagę ale uważam że nie ma sensu wstawiać na tym portalu rzeczy ściągniętych (nie wiem czy to było ściągnięte , wiem że tam było wcześniej) z innych portali tego typu. Przynajmniej nie z portali powszechnie znanych (ostatnio ktoś nawet nie usunął logo joemonstera) Jest wiele osób które przeglądają także właśnie takie joemonstera i np dla mnie jest to trochę zaśmiecanie portalu gdy trzeba się przedzierać przez rzeczy ogólnie znane. Mama nadzieje że da sięzrozumieć moją puentę
Zgłoś
Avatar
d................u 2009-04-24, 21:52
no ale może nie każdy ma czas na przeglądanie innych stron i coś takigo widzi pierwszy raz
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-04-24, 22:01
Saia napisał/a:

nie wiem czy to było ściągnięte , wiem że tam było wcześniej



Ty wiesz, ja nie wiem bo tam nie zaglądam wogóle więc napewno nie ściągam od nich niczego, nawet ich fotki latają po necie i z drugiej strony, oni biorą te fotki które się już pojawiły na inny stronach. Serwisy kopiują od siebie, zwłaszcza takie (jak sadistic) które wręcz żywią się tylko rzeczami znalezionymi w sieci, bo dla nas osobiście nikt nie nagrywa filmów i nie robi zdjęć. Tu są tylko rzeczy ogólniedostępne w sieci, może się trafić także cos z JM ale raczej nie będzie znalezione na stronach JM, tylko gdzieś indziej.

Więc jak następnym razem znajdziesz to samo u nas co na innej stronie już wcześniej widziałeś to oszczędz sobie proszę dopisywanie komentarzy że zerżnięte skąstam bo naprawdę nas to nie interesuje.
Zgłoś
Avatar
M................6 2009-04-25, 15:13
Ja np. na JM nie wchodzę, więc dobrze, że taki filmik znalazł się na Sadisticu. Zresztą, co komu przeszkadza, że to było na innym portalu, 2 razy oglądać nie musi. Rozumiem jakby tu się pojawiło 2 razy, ale tak?

PS. Powinniśmy zaprojektować sobie logo "Specjalnie dla Sadistic.pl" i maniakalnie wklejać je pod każdym zdjęciem/filmikiem/animacją, może wtedy uniknęlibyśmy takich dyskusji.
Zgłoś