18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Nagrane od takiego momentu, że w sumie do końca nie wiadomo kto się do kogo dojebał pierwszy ale jak to u Nas bywa - każdy ma zawsze rację.

miejsce akcji: osiedle muranów, stolica.

Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-09-08, 20:30
Hauhauhauhau napisał/a:

Ponieważ się tak koleś wysrałeś jakimiś bzdetami z koziej wólki, to, acz niechętnie, sobie zadam trochę trudu i może coś do kogoś trafi:


Cytat:

- Są psy i psy, mniej lub bardziej ogarnięte, ufne, usłuchane. Wrzucanie wszystkich do jednego wora to oznaka niedojebania umysłowego


No widać, że nie zrozumiałeś ani jednego wyrazu poza słowem "pies".
Cytat:

- Nie wiem gdzie ty wyprowadzasz te psy, urbeksa z nimi robisz? A może jesteś zwykłą BHPizdą?


No trochę dalej, niż 150m od bramy/furtki. Nawet szkoda mi czasu na wymienianie niektórych przykładów tego, co może się psu na spacerze stać niesamowitego, czym zapewne byłbyś niesamowicie zaskoczony.
Cytat:

- No nie. W przestrzeni otwartej jak ktoś ma alergię, to zwyczajnie zapraszam wypierdalać na drugą stronę ulicy, to jest tak samo problem zwierząt jak ludzi z alergiami. Może na swoją alergię na trawy też mam reagować "wycinać mi to w pizdu w mieście"?
Zwyczajnie trzeba się dogadywać, jeśli ktoś daje mi znaki, że się boi psa, to najczęściej sam zmieniam stronę ulicy/odległość, bo idę na rękę. Chociaż w sumie nie muszę, czyjaś fobia - czyjaś problem.


Jak mam alergie na trawy, to nie podchodzę do nich, więc jak twoja jebana trawa podejdzie do mnie, to ją rozszarpię, rozumiesz?
Cytat:

- Pierdolisz głupoty. Jak masz strachliwego psa, stosujesz jedne środki, jak masz innego, inne. Tyle.


A gdzie ja napisałem, że zawsze się wystraszy? Mojemu np wydawało się, że słyszy mojego kumpla, albo że jest supersilny i pokona kosiarkę... Jak strzelali, to on wiedział, że gdzieś zaraz sarna będzie martwa i już był nakręcony.
Cytat:

- No patrz, jesteś bardziej gorliwy od nawet współczesnych, bardzo BHP gorliwych ustawodawców! Czyżby zjebane "widzimisię"?


Nie będę ci tłumaczył do czego służy kaganiec, ale już wcześniej wytłumaczyłem, dlaczego warto go używać.
Cytat:

- Jesteś tak serio idiotą czy udajesz?


Nie. Piszę całkiem serio. Jeśli dla ciebie owczarek czechosłowacki to to samo, co sznaucer miniaturowy, to sam się zastanów, kto tu ma z czymś problem.
Cytat:

- Następny pkt pt. "idiota" - i następny koleś co nie rozumie przepisów lub wyrażenia logicznego i / lub.


Póki co, to ja nawet nie muszę się wysilać, kochany. Sam robisz kurwę z logiki.
Cytat:

- Matole, 7h ruchu dziennie to nawet belg nie potrzebuje, nawet rzadko który by to wytrzymał...Nie znasz się ale się wypowiesz?


Będziesz mieć psa, a nie pieseczka, to zrozumiesz. Nie wypowiadaj się, jak się nie znasz.
Cytat:

Ale i tak nie masz za wiele wspólnego ani ze zdrowym rozsądkiem, ani z dobrostanem psów.


Wszystkie moje psy cieszyły się znakomitym zdrowiem do późnej starości. Weterynarz serwisował. Płyny nie wyciekały. No w sumie dbam o wszystko, bo niewiele mam. Trzeba szanować życie, psy i ludzi. Ale jak ktoś jest takim kutasem, jak ty, to wyjebane mam w niego.
Weź się zastanów do czego w ogóle się przyjebałeś, bo nawet nie wiesz, co ci się nie podoba w tym, co napisałem. Jak już zbierzesz sensowne argumenty, to się wtedy odezwiesz.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2022-09-08, 20:39 1
Hauhauhauhau napisał/a:


3. Ktoś, kto ma fobię lub alergię na psy ma prawo sobie nie życzyć psa w swoim otoczeniu. Ma do tego prawo. Chuj kogo interesuje, że "on nie gryzie".
- No nie. W przestrzeni otwartej jak ktoś ma alergię, to zwyczajnie zapraszam wypierdalać na drugą stronę ulicy, to jest tak samo problem zwierząt jak ludzi z alergiami. Może na swoją alergię na trawy też mam reagować "wycinać mi to w pizdu w mieście"?
Zwyczajnie trzeba się dogadywać, jeśli ktoś daje mi znaki, że się boi psa, to najczęściej sam zmieniam stronę ulicy/odległość, bo idę na rękę. Chociaż w sumie nie muszę, czyjaś fobia - czyjaś problem.



Prawo jest tak skonstruowane, że czyta je się całościowo, a nie wybiórczo wyciągając paragrafy z rękawa i wrzucając je do jakiegokolwiek kontekstu.

Masz mieć kontrolę nad psem i obowiązek szanować prawa innych ludzi, którzy właśnie mogą sobie nie życzyć lub po prostu się bać spotkania z psem. Mienie kontroli oznacza, że w każdej jednej chwili jesteś w stanie zapanować nad psem, czy w mniej czy w bardziej energiczny sposób.

Jako właściciel/opiekun masz obowiązek zachować się tak, żeby nigdy nie dopuścić do żadnej niebezpiecznej sytuacji. Wypuszczanie psa luzem w przestrzeni publicznej w żaden sposób nie jest bezpieczne i tutaj w ogóle nie ma o czym dyskutować.

Jeśli wyprowadzasz psa zgodnie z normami społecznymi to nikt nie ma prawa ci tego zabronić.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-09-08, 21:17
Wszystkie psy powinno się uśpić. Mam sąsiada, który ma pięć - w zasadzie chciałbym, żeby uśpiono je z sąsiadem. Zdanie psiarzy chuja mnie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Hauhauhauhau 2022-09-08, 21:52
Andrzejas napisał/a:

Ale jak ktoś jest takim kutasem, jak ty



Dobra, wypierdalaj, pojebie, bo twoje psy nie miały nic wspólnego z optymalnym psim życiem.
Gardzę takimi chujkami

ruddie napisał/a:

Wszystkie psy powinno się uśpić. Mam sąsiada, który ma pięć - w zasadzie chciałbym, żeby uśpiono je z sąsiadem. Zdanie psiarzy chuja mnie obchodzi.



A może się umówimy na solo, akurat sporo jeżdżę po kraju, zobaczymy kogo da się uśpić, ty kurwo niemyta?
Takich ludzi się powinno ścigać zawczasu, bo jest dość silna korelacja, naukowo udowodniona, nienawiści do zwierząt z nienawiścią/odpałami wobec ludzi...
To jak, solo?

W sumie na sadolu jest nadreprezentacja pojebów, ale są granice
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2022-09-08, 21:57 1
Hauhauhauhau napisał/a:

Dobra, wypierdalaj, pojebie, bo twoje psy nie miały nic wspólnego z optymalnym psim życiem.
Gardzę takimi chujkami
A może się umówimy na solo, zobaczymy kogo da się uśpić, ty kurwo niemyta?
Takich ludzi się powinno ścigać zawczasu, bo jest dość silna korelacja, naukowo udowodniona, nienawiści do zwierząt z nienawiścią/odpałami wobec ludzi...
To jak, solo?



Na solo to zaraz że starym idziesz, szykuj się zbyszek bo zaraz pierwsza runda
Zgłoś
Avatar
Hauhauhauhau 2022-09-08, 22:00
kosioraldo napisał/a:

Na solo to zaraz że starym idziesz, szykuj się zbyszek bo zaraz pierwsza runda



Dziękuję za cenną uwagę, ale nie mam w życiu aż tak przejebane jak ty

Zgłoś
Avatar
jomjest 2022-09-08, 22:38
Trzeba być spierdolonym umysłowo sadystą żeby trzymać rasę husky w mieszkaniu i myśleć że jest się fajnym i lofcia pieski
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2022-09-08, 23:18
Co za tempy huj. Już mu wszyscy mówią, ale nie... on wie lepiej.
Zgłoś
Avatar
Polo1 2022-09-09, 0:16 1
Tak czysto informacyjnie, bowiem nigdzie wcześniej nie pojawiła się ta kwestia. Oprócz przepisów zacytowanych przez innych (kodeks wykroczeń, ustawa o ochronie zwierząt, itd) jest jeszcze tako akt prawny jak ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach na podstawie delegacji ustawowej rada gminy/miasta uchwała regulamin utrzymania czystości i porządku w danej gminie, który to regulamin powinien normować kwestię obowiązków osób utrzymujących zwierząt domowe. Bardzo często w zapisach tych regulaminów rady gminy określają właśnie kwestie związane z obowiązkiem prowadzenia psów na smyczy.

W Warszawskim regulaminie znajdują się takie zapisy w tym przedmiocie: paragraf 26 ustęp 3 i 4
"3. Na terenach przeznaczonych do wspólnego użytku psy powinny być wyprowadzane na smyczy, a zwierzęta agresywne lub mogące stanowić zagrożenie dla otoczenia, również w kagańcach i pod opieką osób, które zapewnią sprawowanie nad nimi kontroli.
4. Dopuszcza się zwolnienie psa ze smyczy przy spełnieniu warunków określonych ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt tj. gdy pies jest oznakowany w sposób umożliwiający identyfikację właściciela lub opiekuna i właściciel lub opiekun sprawuje kontrolę nad psem. Zwalniając psa ze smyczy należy mieć na względzie bezpieczeństwo ludzi, innych zwierząt i uczestników ruchu drogowego."
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2022-09-09, 3:19
Halman napisał/a:

Oooo, mój ukochany husky syberian, (nie nie rucham go)...



Ruchasz psy to się przynajmniej naucz ras.

To nie był żaden tam rosyjski syberian, tylko japońska rasa.
Zgłoś
Avatar
KarpKiller 2022-09-09, 12:52 3
97% psiarzy i psiar to ludzie zjebani umysłowo. Moje dzieci się boją dużych psów i zwykle jak takiego mijamy to się chowają za mną. Ja stoję wtedy grzecznie oddzielając psa i właściciela od moich dzieci. A właśnie 97% tych zjebów widząc taką postawę zamiast przejść w swoją stronę i po prostu wypierdalać to musi się zatrzymać i powiedzieć jak to ich piesek lubi dzieci i nie ugryzie. Nosz kurwa gotuję się wtedy i zawsze jest awantura. Kurwy nie rozumieją że nie każdy lubi psy i nie każdy chce o nich słuchać i się z nimi stykać. Żona mnie kiedyś uspokajała przy takich akcjach bo nawet bardzo lubi psy, ale po jednej sytuacji jak pies biegał luzem po placu zabaw gdzie nie ma wstępu i baba miała na to wyjebane, nawet ona nie wytrzymała i idiotkę zjebała. 100% przypadków problemu z psem to jest wina człowieka nie psa, a niestety 97% właścicieli psów powinno się przymusowo leczyć.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-09-09, 12:54 1
Ja pierdole, Polska to jedna wielka dziura zabita dechami i czubkami
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2022-09-09, 13:28
Sztruks napisał/a:

Każdy kto pluje na drugiego człowieka jest dla mnie zwykłą szmatą bez argumentów... (chyba że podczas ruchania to co innego)



tfu kurwa
Zgłoś
Avatar
Zmiksowana 2022-09-09, 15:30
KarpKiller napisał/a:

97% psiarzy i psiar to ludzie zjebani umysłowo. Moje dzieci się boją dużych psów i zwykle jak takiego mijamy to się chowają za mną. Ja stoję wtedy grzecznie oddzielając psa i właściciela od moich dzieci. A właśnie 97% tych zjebów widząc taką postawę zamiast przejść w swoją stronę i po prostu wypierdalać to musi się zatrzymać i powiedzieć jak to ich piesek lubi dzieci i nie ugryzie. Nosz kurwa gotuję się wtedy i zawsze jest awantura. Kurwy nie rozumieją że nie każdy lubi psy i nie każdy chce o nich słuchać i się z nimi stykać. Żona mnie kiedyś uspokajała przy takich akcjach bo nawet bardzo lubi psy, ale po jednej sytuacji jak pies biegał luzem po placu zabaw gdzie nie ma wstępu i baba miała na to wyjebane, nawet ona nie wytrzymała i idiotkę zjebała. 100% przypadków problemu z psem to jest wina człowieka nie psa, a niestety 97% właścicieli psów powinno się przymusowo leczyć.



Zgadzam się z 97%. Zero kontroli, zero socjalizacji, drą morde jakby to miało zastąpić obedience i zawsze zakładają, że 'znają' swojego zwierza i wiedzą co może zrobić a czego nigdy nie zrobi. Ich ulubiona wymówka to 'nigdy wcześniej tego nie zrobił!' a rasę psa wybierają oczami.
Spray na niedźwiedzie dobrze działa na psy
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-09-09, 15:44
Świetny zestaw pyskata baba, jej durne psy, plus pan mądry niekopać psów, i pan z psem na smyczy kopiący psy, Takie coś powinno wylądować na biórku ministerstwa sprawiedliwości do rozwiązania, kto komu co naruszył.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie