18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Avatar
BongMan 2012-04-26, 9:47 117
Nie wiem co ludzie widzą paląc to gówno. Jak miałem 15-17 lat to paliłem w ramach buntu i solidarności z kolegami, ale przeszło mi. Zresztą wtedy paczka kosztowała 3-5zł. Ale nie rozumiem jak można płacić po 10zł za to żeby zjebać sobie zdrowie i nic z tego nie mieć. Rozumiem najebać się, bo jest bania. Rozumiem się upalić, bo chillout. Rozumiem nawet się naćpać czymś twardym, bo też jakaś faza jest. Ale palić papierosy? Zaciągniesz się, wypuścisz i co masz? Nic oprócz smrodu z japy, szczuplejszego portfela i zjebanego zdrowia. Przyłóż ryj do rury wydechowej i się sztachnij, będziesz miał to samo, tyle że taniej.
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2012-04-26, 10:17 1
Ale o co chodzi? że medycyna poszła tak gorę i można mieć dziurę w gardle przez co paląc przez nią szybciej dym do płuc się dostanie?
Zgłoś
Avatar
karas1989 2012-04-26, 10:36 12
ale piękna a tak poważnie to na coś trzeba umrzeć więc idę se zapalić
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-04-26, 11:30 1
Jeden taki gość, po jakiejś chorobie krtani, każdego ranka w okolicy godziny 7, staje na przeciw mojego okna bo tam w biurze pracuje jakaś jego znajoma, i przykłada sobie do krtani taką "maszynkę" dzięki czemu w ogóle słychać jego głos. Wkurwiające jest to, ja robi to w soboty, kiedy mam wolne. Nadałem gościowi przezwisko "golarka"
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-04-26, 12:35
Plus tego jest taki, ze zrobi loda z polykiem czy tego bedzie chciala czy nie
Zgłoś
Avatar
zayer1 2012-04-26, 12:36
dodatkowa dziura do walenia
Zgłoś
Avatar
vass 2012-04-26, 13:09 11
Bzdura, palę od podstawówki już 30 lat dwie paczki dziennie i nie mam żadnej dodatkowej dziury
A pamiętacie takiego gościa Andrzej Grubba najwybitniejszy polski tenisista stołowy ?
Sportowy tryb życia, nigdy nie dotknął papierosa i umarł na raka płuc.
Jak ktoś ma pecha, to zawsze mu się coś przypęta (choroba)
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-04-26, 13:14 6
Moja ciotka umarła na raka płuc w wieku 32 lat. NIGDY w życiu nie paliła, jej rodzice nie palili, jej dziadkowie nie palili, ona sama prowadziła zdrowy tryb życia, była szczupła, dbała o to co je i co niedzielę hajda do kościoła, dawała na tace zawsze szeleszczące, do ostatniego dnia modliła się z prośbami o ocalenie, umierała ponad pół roku w straszliwych męczarniach. Wniosek - jak ktoś ma pecha, to ani zdrowy tryb zycia, ani unikanie nałogów ani nawet wyimaginowani ludzie z nieba mu nie pomogą
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-04-26, 13:45
@bloodwar

klamiesz. mogla nie palic papierosow i dostac raka pluc, ale nie ma chuja zeby zdrowo odzywiajac sie dostac raka. moze stosowala "diety" odchudzajace, ale wpierdalala gumy do zucia czy kole light to sie nie dziw ze na raka padla. albo sobie to wymysliles po prostu:P

@vass
heh ladnie 65700 liczac paczke po 3zl. liczac normalna cena to przez ostatnie 3 lata wychodzi 21900. jedyne 21900 zl za mozliwosc jebania szlugiem i poczucia sie fajnym a zdrowie i tak sobie zjebales jak bardzo bys nie udawal
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-26, 14:32 12
Cytat:

Nie wiem co ludzie widzą paląc to gówno. Jak miałem 15-17 lat to paliłem w ramach buntu i solidarności z kolegami, ale przeszło mi. Zresztą wtedy paczka kosztowała 3-5zł. Ale nie rozumiem jak można płacić po 10zł za to żeby zjebać sobie zdrowie i nic z tego nie mieć. Rozumiem najebać się, bo jest bania. Rozumiem się upalić, bo chillout. Rozumiem nawet się naćpać czymś twardym, bo też jakaś faza jest. Ale palić papierosy? Zaciągniesz się, wypuścisz i co masz? Nic oprócz smrodu z japy, szczuplejszego portfela i zjebanego zdrowia. Przyłóż ryj do rury wydechowej i się sztachnij, będziesz miał to samo, tyle że taniej.


nie buntuj mi tu ludzi, bo nie będę miał zbytu na ruskie
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-04-26, 15:00 1
A tam BongMan pierdolisz
Ja tam sobie lubie zajarać faję po siłowni
Zgłoś
Avatar
lololololl 2012-04-26, 15:54
karas1989 napisał/a:

ale piękna a tak poważnie to na coś trzeba umrzeć więc idę se zapalić



Gorzej jak nie umrzesz i będziesz się męczył jak ta suka z filmu.
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-04-26, 16:59
nie pamiętam żeby jakiś inny filmik obrzydził mi jedzenie jak ten... w sumie żaden inny nigdy jedzenia mi nie obrzydził
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-04-26, 17:35 3
Nigdy nie paliłem, nie palę, mimo że wokół mnie wszyscy palą i częstują.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie