18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Sudecki 2013-06-07, 2:06 81
Za płonących komunistów - skrzynie browarów.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-07, 3:21
Swoją drogą ostatnio kiedy była dyskusja pt. "Czy Polsce grozi faszyzm" to go zaproszono i z wielką trudnością się wypowiadał. Wylew miał czy co? Wie ktoś może?
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-06-07, 6:02 5
Szechter, jebnij cymesa pomoże ci!
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-06-07, 11:24
stop hipokryzji stop kłamstwom
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-06-07, 11:30 1
DUST DEVIL napisał/a:

Wylew miał czy co? Wie ktoś może?



Nawet mógł mieć z pięć i tak pozostanie czerwoną pluskwą.
Zgłoś
Avatar
degruzman 2013-06-07, 11:42 3
Największy szkodnik polskiego społeczeństwa. Nigdy nie będzie w Polsce normalnie dopóki takie ścierwa nie wyeliminujemy z życia publicznego !
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-06-07, 11:43
Zdjęcie mało wiarygodne, ja bym mu kutasa do mordy dorysował temu szechterowi
Zgłoś
Avatar
QML 2013-06-07, 11:48
Coś mi się zdaje, że ludzie pokroju Michnika na takie gadanie Maxa mają póki co konkretnie wyjebane, ponieważ nie dociera on do takiej ilości osób jak "Wyborcza" czy TVN. Powoli jednak coraz więcej ludzi starszych (50+) przełamuje się i zagląda do internetu. Kwestią czasu jest wg mnie wprowadzenie czegoś na wzór ACTA lub innego pojebanego projektu.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-06-07, 12:00 1
QML napisał/a:

Coś mi się zdaje, że ludzie pokroju Michnika na takie gadanie Maxa mają póki co konkretnie wyjebane, ponieważ nie dociera on do takiej ilości osób jak "Wyborcza" czy TVN. Powoli jednak coraz więcej ludzi starszych (50+) przełamuje się i zagląda do internetu. Kwestią czasu jest wg mnie wprowadzenie czegoś na wzór ACTA lub innego pojebanego projektu.



co do tego czy jest im to obojętne, to jesteś w błędzie.. machina oczerniania Kolonki ruszyła z kopyta o czy możesz przeczytać w poniższym artykule.

http://www.antymedia.net/2013/06/06/gazeta-pl-wydzwania-do-szkoly-bo-uczniowie-ogladali-maxa-kolonke/

gezeta.pl należy do Agory... i jest to jedna wielka michnikowszczyzna

Prorokuję.. za niedługo MaxTV będzie nazwana wylęgarnia faszystów, a Kolonko Ultra Prawicowcem

..
Zgłoś
Avatar
qwedud 2013-06-07, 12:55
Piękne jest to, że te wszystkie zakały z TVNu i reszty "dziennikarstwa" poczuły strach (bo nie wierzę że nie). Siła głosu kanału MaxTV jest już bardzo duża, ma więcej subów niż tvn, więc o czymś to świadczy.

A już niedługo zacznie się wojna między stacjami żeby zaprosić Kolonkę do studia, zrobić z nim wywiad itp. po to żeby ocieplić swój wizerunek w jego blasku. Mam nadzieje że On wtedy pokaże klasę i nie pokusi się na kasę i dalej będzie robił to co robi, bo za jakiś czas polskie telewizje będą biedne jak myszy kościelne (chociaż to ostatnie sformułowanie może nie jest najbardziej trafne ).
Zgłoś
Avatar
Panczo88 2013-06-07, 13:44 1
za niedługo to i Maxa nam tutaj za cenzurują więc subskrybujcie go na yt
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-06-07, 15:04
Piękny odcinek!
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-06-07, 15:41 1
Zgłoś
Avatar
sono 2013-06-07, 17:14 3
Wideo spod adresu podanego przez cerastesa. Rozbawiło mnie, nie powiem.
'To jest korespondent na skalę naszych możliwości.' - TVN.



Offtop: Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego powyższy filmik znalazłem w bylo.pl i nigdzie indziej? Skoro to nie jest repeta - jeśli faktycznie nie można znaleźć oryginału - to dlaczego to tam wylądowało?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie