18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa", więc zwracam się tylko do tych pozostałych 10%, którzy wiedzą co to dobra zabawa, kiedy będzie ciemno i gdzie jest Jarek.

Film ten może jest mało sadystyczny, ale jest to materiał własny, poskładany wczoraj wieczorem.

Może zacznę od początku.
Postanowiliśmy jechać na Wooda samochodem. W jedną stronę pociągiem da się jechać, ale powrót nie za bardzo mi się podoba.
Tak więc, skoro będziemy jechać taki kawał, to może pozwiedzamy trochę Polskę? Obraliśmy jakieś 7-8 punktów, które warto odwiedzić (między innymi Zamek Książąt Brzeskich, park miniatur w Wałbrzychu i inne), jednak zabrakło nam na to wszystko czasu.

Ostatecznie trasa wyglądała następująco:
28.07.2013r:
- Wyjazd z Żor
- Zwiedzanie zoo w Opolu
- Nocleg w okolicach Wałbrzycha.

29.07.2013r:
- Zwiedzanie podziemnego miasta w Głuszycy,
- Dotarcie na Woodstock.

30.07.2013r - 04.08.2013r:
- Zabawa na Woodstocku

04.08.2013r:
- Wyjazd z Kostrzyna,
- Nocleg w okolicach Świebodzina.

05.08.2013r:
- Spacer po parku Mużakowskim + zwiedzanie Bad Muskau (Niemcy),
- Zwiedzanie Wrocławia,
- Koniec imprezy.



Łącznie przejechaliśmy 1416 km.
Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.

Teraz strona trochę bardziej techniczna.
Gnietliśmy się w Nissanie Micra 1.0 na gazie.
Filmy były kręcone starym aparatem Panasonic Lumix LZ-7, a nagrania samochodowe - wideorejestratorem Manta MT4041 (czasem w hd, a czasem vga - oszczędność miejsca na karcie).
Myślę, że to tłumaczy kiepską jakość nagrania.

Podsumowując - Polecam wszystkim takie wypady, zwiedzajcie, podróżujcie i planujcie tak, abyście mieli więcej czasu na zwiedzanie.

Następne nagranie może zostanie nagrane trochę bardziej profesjonalnie. Do zobaczenia za rok ^^
Zgłoś
Avatar
Saynel 2013-08-08, 17:39
lapps napisał/a:



ja w obie strony jechalem autem z przebiegiem >0,5mln km z zepsutym wskaznikiem paliwa(o czym przekonalem sie w srodku pola), kilkoma nielegalnymi rzeczami, a powrot mialem z gwozdziem w oponie tak ze startowac musialem z kapciem a potem regularnie musialem uzupelniac powietrze bo nie mialem opony zapasowej, a byla noc wiec do wulkanizacji bym nie zajechal. ale ty tam chyba jechales doswiadczyc czegos nowego a nie wypoczywac co? wiec kazda ewentualnosc powinienes traktowac jako przygode a nie jako cos czego sie nalezy bac



Tobie chociaz Pudzianowski pomagal pchac samochod jak skonczyla ci sie wacha w srodku pola, a kolega z nissana niestety nie mial takiego szczescia
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-08, 19:14 2
Po pierwszym dniu w aucie było już ok. Przytłaczała mnie odpowiedzialność i sytuacja, której jeszcze nie doświadczyłem. Ale to mało istotne. Bawiłem się zajebiście i w przyszłym roku planuję powtórzyć wycieczkę, z tym, że w trasie 5 dni w jedną stronę, ze 3 dni w drugą i 4 dni na Woodzie :p
Zgłoś
Avatar
amg86 2013-08-08, 19:27
Za rodzinne miasto piwo
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-08-08, 19:38 1
I jak się taka micra sprawuje? Kupił bym sobie takiego małego srajka tylko z 1.3 silnikiem bo chyba i takie tam pchali.
Poza tym zajebista sprawa taka wyprawa.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-08, 21:45 1
@pawelozory - jezeli byles w podziemnym miescie to opusciles mnostwo ciekawych miejsc w tamtej okolicy, rozwaz to przy kolejnej podrozy
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-08, 21:54
@mare30ks, zarówno te okolice jak i całe województwo jest bogate w masę atrakcji, zabytków itp. Niestety czas nam nie pozwolił na dłuższy pobyt. Następnym razem o tym pomyślę, jednak nie chcę już nocować w okolicach Wałbrzycha. Okropne miasto ^^
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-08-08, 23:01 1
...wiem czemu łysy jest łysy!!!! Jest łysy bo jest rudy...ale "Ruda" jest śliczniutka A tak powaznie fajna przygoda. Piwko dla Was
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-08-09, 4:06 8
"Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze,"

Zamknij dupe cwelu
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-08-09, 5:27
Jesteś rudy ?
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-09, 8:12
@MojeAvi, rozbawiła mnie Twoja ironia ^^

@Fedor, nie jestem rudy, jestem normalnym człowiekiem xD Na filmie widać mnie ze 2 razy może... Niestety większość filmików sam nagrałem
Zgłoś
Avatar
ciggare 2013-08-09, 11:25 1
spalić to ścierwo
Zgłoś
Avatar
Sichimpresich 2013-08-09, 13:15
za Woodstock zawsze piwo !
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2013-08-09, 13:16 5
Po co zwiedzać zoo w drodze do zoo??????
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-08-09, 13:17 3
Jak w rzępoleniu na początku usłyszałem "stop przemocy, stop narkotykom" to wyłączyłem.

pawelozory napisał/a:

Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa" (...)



Lewackie ścierwa

Ale dam piwo, żeby nie było, że jestem gbur. Zabawa to zabawa
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-09, 13:17 2
Roszp napisał/a:


O kurwa, nie dość że znadnie zaczyna małą literą to jeszcze doszukał się w tym wszystkim "lewactwa". No kurwa, gratuluję dwubiegunowości widzenia świata.



Klasyka prawaków. Za ojczyznę by bana na sadolu dostali ale już poprawnie w ojczystym zdanie sklecić to średnio Nick bardzo adekwatny - laps
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie