18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa", więc zwracam się tylko do tych pozostałych 10%, którzy wiedzą co to dobra zabawa, kiedy będzie ciemno i gdzie jest Jarek.

Film ten może jest mało sadystyczny, ale jest to materiał własny, poskładany wczoraj wieczorem.

Może zacznę od początku.
Postanowiliśmy jechać na Wooda samochodem. W jedną stronę pociągiem da się jechać, ale powrót nie za bardzo mi się podoba.
Tak więc, skoro będziemy jechać taki kawał, to może pozwiedzamy trochę Polskę? Obraliśmy jakieś 7-8 punktów, które warto odwiedzić (między innymi Zamek Książąt Brzeskich, park miniatur w Wałbrzychu i inne), jednak zabrakło nam na to wszystko czasu.

Ostatecznie trasa wyglądała następująco:
28.07.2013r:
- Wyjazd z Żor
- Zwiedzanie zoo w Opolu
- Nocleg w okolicach Wałbrzycha.

29.07.2013r:
- Zwiedzanie podziemnego miasta w Głuszycy,
- Dotarcie na Woodstock.

30.07.2013r - 04.08.2013r:
- Zabawa na Woodstocku

04.08.2013r:
- Wyjazd z Kostrzyna,
- Nocleg w okolicach Świebodzina.

05.08.2013r:
- Spacer po parku Mużakowskim + zwiedzanie Bad Muskau (Niemcy),
- Zwiedzanie Wrocławia,
- Koniec imprezy.



Łącznie przejechaliśmy 1416 km.
Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.

Teraz strona trochę bardziej techniczna.
Gnietliśmy się w Nissanie Micra 1.0 na gazie.
Filmy były kręcone starym aparatem Panasonic Lumix LZ-7, a nagrania samochodowe - wideorejestratorem Manta MT4041 (czasem w hd, a czasem vga - oszczędność miejsca na karcie).
Myślę, że to tłumaczy kiepską jakość nagrania.

Podsumowując - Polecam wszystkim takie wypady, zwiedzajcie, podróżujcie i planujcie tak, abyście mieli więcej czasu na zwiedzanie.

Następne nagranie może zostanie nagrane trochę bardziej profesjonalnie. Do zobaczenia za rok ^^
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-08-09, 13:19 3
skoro 90% z nas to takie chuje, napinacze to po co marnujesz na nas taki "zajebisty" film? wrzuć gdzieś na kwejka, pudelka, wiochę, tam znajdziesz dojrzalszych odbiorców, docenią Cię, może nawet udostępnią fejsbuku.
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-08-09, 13:21 1
"stop narkotykom" na woodstocku? Serio? Ten zespól co napisał ten tekst chyba w życiu nie był na woodzie.
Zgłoś
Avatar
x................r 2013-08-09, 13:22 3
i tak się nasza młodzież powinna bawić, większośc z was może jedynie pomarzyć o takim wyjeżdzie bo albo macie =12-17 lat, albo nie macie kasy lub jestescie jebanymo noł lajfami, wszystkim napinaczom soczyste chuj wam w dupe
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2013-08-09, 13:32 3
Ładnie.
Pozdrowienia od 5 osobowej załogi Fiata Seicento 900 z Bytomia

Łącznie zrobiliśmy 1050km w obie strony, spalając Pb 95 za 320 zł
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-08-09, 13:36 3
Końcówka mówi wszystko o autorze, nawet na potrzeby filmu nie jest w stanie się opanować, kurwa to kurwa tamto chuj i pierdole... rynsztok.

xenofantor napisał/a:

i tak się nasza młodzież powinna bawić, większośc z was może jedynie pomarzyć o takim wyjeżdzie bo albo macie =12-17 lat, albo nie macie kasy lub jestescie jebanymo noł lajfami, wszystkim napinaczom soczyste chuj wam w dupe



Ojej jak wszystkim pocisnąłeś, a nie pomyślałeś że klimat tego festiwalu może komuś nie pasować, brud smród i malaria. Polecam bardziej cywilizowane imprezy typu TommorowLand, no ale tam za 20zł się nie pojedzie niestety
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-08-09, 13:37
fun88 napisał/a:

Jestę fachowcę i stwierdzam. Ten łysy to ma downa więc się nie śmiejcie.


On nie ma downa... on jest rudy. Nie widzisz?
Zgłoś
Avatar
roma21 2013-08-09, 13:38
"lewackie ścierwa" mów za siebie
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-09, 13:52 4
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Końcówka mówi wszystko o autorze, nawet na potrzeby filmu nie jest w stanie się opanować, kurwa to kurwa tamto chuj i pierdole... rynsztok.



Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Niech oni lepiej kurwa śpiewają, słoma z butów wyłazi.


Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Kurwa ile jeszcze bydło zamierza tłuc o tym Radomie?


Zly_wrecz_okropny napisał/a:


Znowu się zesrałeś?! Kurwa to już trzeci raz w tym tygodniu.


Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Śmierdzi mi to kryptoreklamą kolejnej gównianej stronki typu kwejk. Kurwa Polacy nie są za grosz kreatywni, podpatrzyły miernoty stronkę z zachodu i nagle fala gówna zalała polski internet...


Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Ta upadła kurwa jeszcze żyje?



Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-08-09, 13:53 2
oto jest plan na woodstock:
1. zbieranie gruzu
2. ujebanie się w błocie
3. bycie brudasem
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-08-09, 13:55 4
Zazdroszczę. Ja od lat marzę o tym, żeby pojechać na Woodstock i zawsze lipa, bo przy żniwach muszę zapierdalać. Nie mam życie
Zgłoś
Avatar
ferum 2013-08-09, 13:59 3
Woodstock jest dla brudasów i zwierząt. Nie jeździjcie tam
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-08-09, 14:04 4
Ale wy wszyscy jesteście żałośni. Nie macie własnego życia i rozprawiacie o cudzym wyjeździe. Pojechali jak chcieli i gdzie chcieli i chuj wam do tego. Siedźcie przed kompami i gnijcie.

Ps. wyjazd naturalnie spoko i piwko poleciało
Zgłoś
Avatar
loluki1 2013-08-09, 14:08
A kiedy była kąpiel bo w planie nie widzę.... ?
Zgłoś
Avatar
serkulek 2013-08-09, 14:10 1
Micra k11 przed liftem + 4 osoby, ale byłby fajny materiał na harda :/
Zgłoś
Avatar
Kutacz_Boga 2013-08-09, 14:26
O kurwa bedziecie sławni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie