18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa", więc zwracam się tylko do tych pozostałych 10%, którzy wiedzą co to dobra zabawa, kiedy będzie ciemno i gdzie jest Jarek.

Film ten może jest mało sadystyczny, ale jest to materiał własny, poskładany wczoraj wieczorem.

Może zacznę od początku.
Postanowiliśmy jechać na Wooda samochodem. W jedną stronę pociągiem da się jechać, ale powrót nie za bardzo mi się podoba.
Tak więc, skoro będziemy jechać taki kawał, to może pozwiedzamy trochę Polskę? Obraliśmy jakieś 7-8 punktów, które warto odwiedzić (między innymi Zamek Książąt Brzeskich, park miniatur w Wałbrzychu i inne), jednak zabrakło nam na to wszystko czasu.

Ostatecznie trasa wyglądała następująco:
28.07.2013r:
- Wyjazd z Żor
- Zwiedzanie zoo w Opolu
- Nocleg w okolicach Wałbrzycha.

29.07.2013r:
- Zwiedzanie podziemnego miasta w Głuszycy,
- Dotarcie na Woodstock.

30.07.2013r - 04.08.2013r:
- Zabawa na Woodstocku

04.08.2013r:
- Wyjazd z Kostrzyna,
- Nocleg w okolicach Świebodzina.

05.08.2013r:
- Spacer po parku Mużakowskim + zwiedzanie Bad Muskau (Niemcy),
- Zwiedzanie Wrocławia,
- Koniec imprezy.



Łącznie przejechaliśmy 1416 km.
Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.

Teraz strona trochę bardziej techniczna.
Gnietliśmy się w Nissanie Micra 1.0 na gazie.
Filmy były kręcone starym aparatem Panasonic Lumix LZ-7, a nagrania samochodowe - wideorejestratorem Manta MT4041 (czasem w hd, a czasem vga - oszczędność miejsca na karcie).
Myślę, że to tłumaczy kiepską jakość nagrania.

Podsumowując - Polecam wszystkim takie wypady, zwiedzajcie, podróżujcie i planujcie tak, abyście mieli więcej czasu na zwiedzanie.

Następne nagranie może zostanie nagrane trochę bardziej profesjonalnie. Do zobaczenia za rok ^^
Zgłoś
Avatar
Sfidt 2013-08-09, 14:28 1
Aragon1988 napisał/a:

Ale wy wszyscy jesteście żałośni. Nie macie własnego życia i rozprawiacie o cudzym wyjeździe. Pojechali jak chcieli i gdzie chcieli i chuj wam do tego. Siedźcie przed kompami i gnijcie.

Ps. wyjazd naturalnie spoko i piwko poleciało



A może rozprawiamy o cudzym wyjezdzie bo to jest jebany temat o ich wyjezdzie i chcieli sie pochwalic wiec musza tez zniesc krytyke. A ja pierdole brudstocki i inne narkomansko-brudasowskie imprezy, na kilka dni to juz wole jechac do jakiejs puszczy i pokoczowac w lesie i lepsza przygoda niz taplanie sie w blocie z banda rastamanow i jebanych anarchistycznych gowniarzy + reszty zjebow ktora chce sie po prostu najebac przy zwykle chujowej muzyce
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-08-09, 14:46
DuckDodgers napisał/a:


Obrazek



Odreagowujesz frustracje bo dostałeś po ryju inwalido muzyczny I w jakim sensie miałbym być hipokrytą, wulgaryzmy stosuje się żeby zaakcentować wypowiedź, nadać jej mocniejszy wydźwięk. A w filmiku gość ewidentnie kurwuje pod publiczkę co drugie słowo co psuje cały obraz, ale pewnie masz za ciasny łeb żeby to zrozumieć. Idź wyszukuj kolejnych wypowiedzi, co za desperacja
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-09, 14:51
Kiedy wreszcie się skończy propagandowa wojna o brudstok? Lewe, nawalone brudasy nie zrozumieją nigdy że są lewymi, nawalonymi brudasami a zaczepkami o 90% nikogo do siebie nie przekonają.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-09, 14:51
Grunt że wiesz gdzie wulgaryzmy stosować i zastosowanie ich w twoim wypadku jest dobre a w ich rynsztokiem Podręcznikowa definicja hipokryzji i dulszczyzny.
Zgłoś
Avatar
bolekone 2013-08-09, 14:56
Nie ma piwa za tego łysego, ale nie dla tego ze jest łysy tylko dla tego że jest RUDY!
Zgłoś
Avatar
xqwzsa 2013-08-09, 15:14
o, wreszcie widzę kogoś z Żor na sadolu.
mimo to, piwa nie ma, brudaski.
Zgłoś
Avatar
Ileev 2013-08-09, 15:45 1
Fajnie widzieć na sadolu znane twarze ;d pozdro siekier i pasztet!
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-08-09, 15:47 2
Sfidt napisał/a:



A może rozprawiamy o cudzym wyjezdzie bo to jest jebany temat o ich wyjezdzie i chcieli sie pochwalic wiec musza tez zniesc krytyke. A ja pierdole brudstocki i inne narkomansko-brudasowskie imprezy, na kilka dni to juz wole jechac do jakiejs puszczy i pokoczowac w lesie i lepsza przygoda niz taplanie sie w blocie z banda rastamanow i jebanych anarchistycznych gowniarzy + reszty zjebow ktora chce sie po prostu najebac przy zwykle chujowej muzyce



To jedź, a potem zdaje z tego relację i spróbuj zrobić tak, by była przynajmniej w połowie tak fajna jak ich. Btw wyjazd w las nie jest taki lajtowy jak Ci się z pozycji kompa wydaje...
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-08-09, 15:49
TyTakTwierdzisz napisał/a:

Szarpałby tą rudą Fajny materiał


Chyba za włosy...
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-09, 16:10 1
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Końcówka mówi wszystko o autorze, nawet na potrzeby filmu nie jest w stanie się opanować, kurwa to kurwa tamto chuj i pierdole... rynsztok.


To nie ja mówiłem. Jakbyś uważniej prześledził temat, to zauważyłbyś, że siedzę wtedy za kierownicą i staram się o to, byście nie oglądali tego filmu na hardzie ^^

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Ojej jak wszystkim pocisnąłeś, a nie pomyślałeś że klimat tego festiwalu może komuś nie pasować, brud smród i malaria. Polecam bardziej cywilizowane imprezy typu TommorowLand, no ale tam za 20zł się nie pojedzie niestety


Jak Ci nie pasuje ten klimat to spoko. Mi akurat się podoba otwartość innych ludzi itd. Ćpunów ignoruję i bawię się z tymi, którzy potrafią się bawić na jakimś tam poziomie.
loluki1 napisał/a:

A kiedy była kąpiel bo w planie nie widzę.... ?


Mi brud też przeszkadza, o czym świadczy nasz prywatny prysznic, który znajdował się kawałek za naszą wioską.
Oczywiście jeśli komuś nadal jest mało, może skorzystać z normalnych pryszniców (kabiny).
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-08-09, 16:20
Chciałbym żeby tak jak "Łódstok" powtarzali też "Sensejszyn Blak 2006" każdego roku...
Zgłoś
Avatar
oralny_grzech 2013-08-09, 16:26
zawsze się zaczyna od początku, deklu
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-09, 16:29 1
Wydaje mi się, że na Sensation Black jest 10 razy więcej naćpanych ludzi. To zdecydowanie nie moje klimaty, jednak na filmikach widzę, że ludzie tam się dobrze bawią. A przecież o to chodzi, prawda? Jednym podoba się taka muzyka a innym inna. Grunt, żeby bawić się tak jak się lubi i z towarzystwem, które danej osobie odpowiada.
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-08-09, 16:59 2
Piwo za ładną dziewczynę w samochodzie.
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-08-09, 17:51
Piwko za flukiego w 1:15 (możliwe że nazywacie to inaczej)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie