18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa", więc zwracam się tylko do tych pozostałych 10%, którzy wiedzą co to dobra zabawa, kiedy będzie ciemno i gdzie jest Jarek.

Film ten może jest mało sadystyczny, ale jest to materiał własny, poskładany wczoraj wieczorem.

Może zacznę od początku.
Postanowiliśmy jechać na Wooda samochodem. W jedną stronę pociągiem da się jechać, ale powrót nie za bardzo mi się podoba.
Tak więc, skoro będziemy jechać taki kawał, to może pozwiedzamy trochę Polskę? Obraliśmy jakieś 7-8 punktów, które warto odwiedzić (między innymi Zamek Książąt Brzeskich, park miniatur w Wałbrzychu i inne), jednak zabrakło nam na to wszystko czasu.

Ostatecznie trasa wyglądała następująco:
28.07.2013r:
- Wyjazd z Żor
- Zwiedzanie zoo w Opolu
- Nocleg w okolicach Wałbrzycha.

29.07.2013r:
- Zwiedzanie podziemnego miasta w Głuszycy,
- Dotarcie na Woodstock.

30.07.2013r - 04.08.2013r:
- Zabawa na Woodstocku

04.08.2013r:
- Wyjazd z Kostrzyna,
- Nocleg w okolicach Świebodzina.

05.08.2013r:
- Spacer po parku Mużakowskim + zwiedzanie Bad Muskau (Niemcy),
- Zwiedzanie Wrocławia,
- Koniec imprezy.



Łącznie przejechaliśmy 1416 km.
Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.

Teraz strona trochę bardziej techniczna.
Gnietliśmy się w Nissanie Micra 1.0 na gazie.
Filmy były kręcone starym aparatem Panasonic Lumix LZ-7, a nagrania samochodowe - wideorejestratorem Manta MT4041 (czasem w hd, a czasem vga - oszczędność miejsca na karcie).
Myślę, że to tłumaczy kiepską jakość nagrania.

Podsumowując - Polecam wszystkim takie wypady, zwiedzajcie, podróżujcie i planujcie tak, abyście mieli więcej czasu na zwiedzanie.

Następne nagranie może zostanie nagrane trochę bardziej profesjonalnie. Do zobaczenia za rok ^^
Zgłoś
Avatar
qbcki 2013-08-08, 10:43 5
Świetny materiał na Sadola!
P.S. Widziałeś Jezusa w Świebodzinie?!
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2013-08-08, 10:49 16
Szarpałby tą rudą Fajny materiał
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-08, 10:51 9
Widziałem już trzeci raz (mieszkam dość daleko) i za każdym razem zastanawiałem się po co?! Po co to kurde komu?!

Właśnie! Zapomniałem dodać, że ta ruda jest moja i raczej nie poszarpiecie. ;(
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-08, 10:55 74
skad wiesz ze nie poszarpiemy?
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2013-08-08, 10:57 2
ile wyszlo cie el pi dzi ? (dm3 za te 1.4k km )
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-08, 11:11
@up
Nawet nie wiem. Spala 7-9 l/100km, jednak jak widać było trochę załadowane. Od Opola do Wałbrzycha jechaliśmy kompletnymi wiochami nie przekraczając 40 km/h, zaś w drodze powrotnej jechaliśmy A4 od jej początku do Gliwic (z przerwą we Wrocławiu). Tak więc ciężko powiedzieć. Mieliśmy wspólną pulę na paliwo i bramki, więc też nie liczyliśmy za bardzo. W każdym razie tak baardzo zaokrąglając wychodzi 127 litrów czyli około 320 zl.
No i muszę dodać, że ceny paliw były różne. W jastrzębiu tankowaliśmy do pełna za 2.09 zł, zaś na A4 za 2,79 zł.
Zgłoś
Avatar
fun88 2013-08-08, 11:26
Jestę fachowcę i stwierdzam. Ten łysy to ma downa więc się nie śmiejcie.
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2013-08-08, 11:46
Wow tyle razy w materiale użyta nazwa mojego miasta (Wch), Masz tu jakiś znajomych, rodzinę, że akurat do Nas się wybrałeś w pierwszy dzień czy to tylko zbieg okoliczności?
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-08-08, 11:47 4
Cytat:

Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.



przed czym? Oo ja 3-4 miesiace po zrobieniu prawka jechalem nad morze lacznie jakies ~900 km i nie przyszlo mi do glowy nic czego bym sie mogl bac. a sa tacy co przez granice jezdza mimo ze prawka nie zrobili. teraz to sie nie dziwie ze ta cala antifa ze sprzetem lata jak wy sie autem boicie jezdzic
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-08-08, 12:21 10
lapps napisał/a:

teraz to sie nie dziwie ze ta cala antifa ze sprzetem lata jak wy sie autem boicie jezdzic


O kurwa, nie dość że znadnie zaczyna małą literą to jeszcze doszukał się w tym wszystkim "lewactwa". No kurwa, gratuluję dwubiegunowości widzenia świata.
Zgłoś
Avatar
siwens84 2013-08-08, 12:49 1
Chciało Ci sie z pralką chodzić ??
Bo chyba nie powiesz mi że nagrywałeś to czymś innym??
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-08, 13:11 11
Kurwa starczy już tego woodstocku.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-08, 13:46 3
@lapps
Przed tym, że jechałem nieswoim autem, tym, że z tyłu mieliśmy obciążenie 330-350 kg, tym, że to stara micra bez mocy (co dało się odczuć wjeżdżając na górę Mała Sowa czy jakoś tak w okolicach Walimia), tym, że mimo, iż dobrze się czuję za kierownicą, brakuje mi jeszcze doświadczenia, tym, że np. ostatniego dnia wyjeżdżaliśmy o 8:00 a dojechaliśmy do domu o północy (czyli 16 godzin w trasie).
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-08-08, 17:10
pawelozory napisał/a:

@lapps
Przed tym, że jechałem nieswoim autem, tym, że z tyłu mieliśmy obciążenie 330-350 kg, tym, że to stara micra bez mocy (co dało się odczuć wjeżdżając na górę Mała Sowa czy jakoś tak w okolicach Walimia), tym, że mimo, iż dobrze się czuję za kierownicą, brakuje mi jeszcze doświadczenia, tym, że np. ostatniego dnia wyjeżdżaliśmy o 8:00 a dojechaliśmy do domu o północy (czyli 16 godzin w trasie).



ja w obie strony jechalem autem z przebiegiem >0,5mln km z zepsutym wskaznikiem paliwa(o czym przekonalem sie w srodku pola), kilkoma nielegalnymi rzeczami, a powrot mialem z gwozdziem w oponie tak ze startowac musialem z kapciem a potem regularnie musialem uzupelniac powietrze bo nie mialem opony zapasowej, a byla noc wiec do wulkanizacji bym nie zajechal. ale ty tam chyba jechales doswiadczyc czegos nowego a nie wypoczywac co? wiec kazda ewentualnosc powinienes traktowac jako przygode a nie jako cos czego sie nalezy bac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie