18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Wiejskie wozidła
kuropatwa121 • 2013-07-24, 9:34
Witam Państwa! Chciałbym Wam przedstawić listę samochodów przeznaczonych dla chłopców JP na polskich wsiach
Numer 1
Volkswagen Passat B5 (Najczęściej w combi)


Każdy szanujący się wsiór o takim śni. Każdy by chciał, mało kogo stać. Najczęściej możemy go spotkać w kolorze srebrnym w wersji combi. Za kierownicą najczęściej znajduje się mężczyzna, 25+ lat, wypalony na solarium w białej koszulce Nike, białej czapce z daszkiem Nike i czarnych dresach Adidas. Na miejscu pasażera możemy znaleźć jego małżonkę:

Ma od 25 lat wzwyż, lubi solarium, drogie kosmetyki. Robi sobie zdjęcia z nowo zakupionym płaskim telewizorem.
Najczęściej jadą do szwagra na grilla albo do biedronki.
Miejsce 2
BMW E36 (Najczęściej wersja gazowa)
Drugim samochodem na liście wiejskich wozidełek zasiadło BMW E36. Z reguły ma zamontowaną instalację gazową. Najczęściej koloru czarnego (bo każdy 20-latek ze wsi w dresie to mafiozoo) i chujowymi alufelgami. Mniej więcej takie:

Za kierownicą możemy spotkać dresa w wieku ok. 20 lat. Najczęściej białe lub czarne dresy Adidas lub Nike i chujowe zielone albo pomarańczowe buty za 600zł. Jeżeli kierowca nie okaże się gejem możemy spotkać jego laskę, puszczalską kurwę z toną tapety na mordzie jednak najczęściej owy kierowca przewozi swoich kumpli (od 4 do 7 osób na samochód) na jakieś wiejskie party z discopolo w roli głównej.
Miejsce 3
BMW E30
Z reguły to samo co E36, też skatowane "driftami" po wiejskim szutrze z tym że jeszcze bardziej.
Miejsce 4
Volkswagen Golf 3 albo 4

Kolejne wozidło młodzieży polskiej wsi z tym że FWD.
Każdy szanujący się wsiór ze słomą w butach powinien choć raz pokatować Golfa (jak piszę golf to aż mi się płakać chce ) na ręcznym. Większość pozamiejskiej hałastry uważa to oczywiście za drifting. Za kierownicą i na miejscu pasażera to samo co w obu BMW. Golfy z reguły są zakatowane, skorodowane (jak powyższe BMW) i nie nadają się do jazdy.
Numer 5
Opel Calibra (ten taki obrzydliwy co śmierdzi moczem)

Kolejna pozycja na liście. Jest to najbrzydszy Opel jaki kiedykolwiek powstał. Z reguły ma chujowe wiejskie plastiki, chuj wie po co chuj wie gdzie wloty powietrza. Pedalskie kołpaki. Silnik 1.0 skatowany do oporu. Kierowca mieszka w lepiance z gówna bo cały hajs wydaje na dywaniki. Ma IQ notatnika z Windowsa 95.
Numer 6
Fiut Cinquecento

Tych aut trzyma się jedna reguła. Jest prowadzony przez dziadka którego po prostu nie stać na lepsza auto bo ma chujową emeryturę albo głupiego drecha który nie pójdzie zarobić tylko sprzeda hulajnogę i prosiaka i ma Cinquecento.
Najczęściej widywany w wiejskim tuningu ze słomą przytrzaśniętą drzwiami. Za kierownicą to co w reszcie pozycji. IQ waha się od 1 do 1. Często gaz. To tyle
Co łączy powyższe samochody? Silniki zakatowane jak skurwiel, kierowcy z IQ wody mineralnej, pasażerowie z IQ wody gazowanej, korozja, wiejski tuning, ich garaż to błoto przy jakiejś rozpadającej się chacie .
Powyższy materiał jak najbardziej miał na celu obrazić tych kogo dotyczy
Teraz czekam na komentarze dresiwa i wsiórów z bólem dupy że obrażam ich bolidy
Zgłoś
Avatar
zet1 2013-07-24, 14:48
Passat w Tdi pali tylko 2,3l na 100, a jak mu depniesz i leci 270 to wzrasta do 4,5l. Wiem bo slyszalem od wlascicieli. Po za tym nic sie nie psuje i te wszystkie b5 maja jeszcze farbe na srubach z fabryki true.
Zgłoś
Avatar
MMike 2013-07-24, 14:51 3
Bardziej bawi mnie bananowa młodzież ubrana w jaskrawe ciuszki (koniecznie czapka z daszkiem i czerwone trampki) piszcząca swoimi 75-konnymi Civicami na światłach w każdym większym mieście, albo cwaniaczki, którzy pożyczyli od mamy jej nowego Suzuki Alto, żeby z kolegami w pięciu powozić się po mieście. Żyjemy w kraju, w którym własne auto to luksus, a jego zakup to dopiero początek opłat, począwszy od paliwa, oczywistych napraw wynikających z eksploatacji, na bandycko wysokich opłatach za ubezpieczenie kończąc. Na swoje auto odkładałem rok, wiem ile kosztuje to wyrzeczeń. Nieważne, czy to Golf, Passtuch czy Cienias - każdy jeździ tym, na co go stać i najważniejsze, że za swoje. A bananowe ciołki w autkach sfinansowanych przez rodziców za dobre ocenki - wypierdalać
Zgłoś
Avatar
kunghan 2013-07-24, 14:59 2
zet1 napisał/a:

Passat w Tdi pali tylko 2,3l na 100, a jak mu depniesz i leci 270 to wzrasta do 4,5l. Wiem bo slyszalem od wlascicieli. Po za tym nic sie nie psuje i te wszystkie b5 maja jeszcze farbe na srubach z fabryki true.



Te 2,3 to trochę przesadzone, ale 5,2 na 100 w trasie da się osiągnąć. Co do prędkości nasze drogi pozwalają na jazdę nie szybszą niż 160km/ i tyle pasek spokojnie wyciągnie.

Fakt Passat powoli robi się burakowozem ale nie mam zamiaru go zmieniać. Mam przejechane 350tkm i wymieniam części eksploatacyjne, żadnych awarii, wycieków dziwnych historii. Jeśli dobrze dba się o silnik, turbo i nie katuje się go od świateł do świateł, jako wozidełko palące 6,7 w mieście spokojnie wystarczy, a i części eksploatacyjne nie są za drogie.

Cóż, może i Passat jest postrzegany jako burakowóz - mnie to nie przeraża, nie stresuje. Jak dojadę 500tkm to może zmienię.

Co do blach- jak ktoś mówi, że fabryka, a auto ma z drugiej ba z n-tej ręki to nie uwierzę póki nie zobaczę. Są jednak dzwony i dzwony Co innego drobne przetarcia, a co innego spawanie połówek.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-07-24, 15:16
Opel Calibra to sportowe auto które było dostępne tylko dla wąskiego grona chamstwa.
Zgłoś
Avatar
arqs69 2013-07-24, 15:16 2
wg mnie ból dupy mają ci co nie mają samochodu i jezdza po tych swoich pieknych miastach autobusem mzk
Zgłoś
Avatar
volden 2013-07-24, 15:20 1
Wyborny trolling, piwo się należy
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-07-24, 15:20
O kurwa, to się wieśniaki z sadola oburzyły. Cichutko i bez bólu dupska już- wracajcie do obory do swoich golwów i pasatów w tedejikach.

Zgłoś
Avatar
kapral 2013-07-24, 15:28 2
Cytat:

ch*jowymi alufelgami. Mniej więcej takie:



weź się jebnij w łeb, to są M Contour felgi (od M3) są pewnie warte niż pewnie twoje auto... za E30 w średnim stanie musisz zapłacić koło 10.000zł więcej niż za jakąś 5 letnią pandę czy jariske które sa teraz tak modne. a ten samochod ma ponad 20 lat. golf 3 to pancerne auto nakręci 500.000 w tdi na samej wymianie oleju.





naprawdę wiocha. a idź ty pewnie z jakiejś zapadłej dziury pod wawą mieszkasz i do szkoły smigasz ciągnikiem ojca jak nie ma zbiorów.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2013-07-24, 15:29 1
mam paska i golfa, hehe, czas sie na wieś wyprowadzć i gnojoskoczki przyodziać
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-07-24, 15:50 1
kuropatwa121 widzę, że Ci ojciec brykę kupił i się lansujesz? "ADIDAS JEST TO! Krulu polskich autostrad i grubego lansu"
Zgłoś
Avatar
xXMolochXx 2013-07-24, 16:05
Te E36 jest poliftowe w pełnym M Pakiecie, z felgami M Contour II Motorsporty Niedouczony bałwanie. Więc zanim coś napiszesz i chcesz być przed kolegami sadistica Cooooool To najpierw się zorientuj w temacie.
Zgłoś
Avatar
d................2 2013-07-24, 16:31 1
Wszyscy ci co pierdolą o bólu dupy innych uzytkownikow sadola, zalożę się że te pizdy auta nie maja i tylko innym zazdroszczą. Kuropatwa, masz nick jak jebany wieśniak. Jak popatrzyłem na zdjęcia auta którego rzekomo posiadasz, to wygląda to jak pół dupy za krzaka. Za darmo bym go nie chciał. Osobiście jeżdzę passatem b5 , wersja tdi 110 koni. Nie jestem wieśniakiem. Bardzo lubie ten samochód. A to że, ty masz ból dupy, bo nie stać cię na auto, tylko masz te które ci zapewne tatusiek kupil to juz twój problem i nie wrzucaj tu jakiegoś gówna i chłamu .

Btw, gdzie jest filmik z wsadzaniem myszy do dupy pizdo?
Zgłoś
Avatar
pawelow 2013-07-24, 16:33 11


4 lata mojej ciężkiej pracy żeby doprowadzić projekt do takiego stanu ale i tak pusty łeb będzie uważał to za wiejską furę z wiejskim tuningiem. pozdrawiam gimbaze która jedyne czym jeździła kiedykolwiek co miało koła to wrotki.
Zgłoś
Avatar
S................z 2013-07-24, 16:45
Zapomniałeś o Audi A4, też ostatnio musiały potanieć, bo masa zjebów tym jeździ.
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2013-07-24, 17:07 1
Archeolog napisał/a:

O kurwa, to się wieśniaki z sadola oburzyły. Cichutko i bez bólu dupska już- wracajcie do obory do swoich golwów i pasatów w tedejikach.

Obrazek


sam pewnie nie masz prawka, wiec zakladam ze twoj bol dupy jest znacznie wiekszy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie