18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Wiejskie wozidła
kuropatwa121 • 2013-07-24, 9:34
Witam Państwa! Chciałbym Wam przedstawić listę samochodów przeznaczonych dla chłopców JP na polskich wsiach
Numer 1
Volkswagen Passat B5 (Najczęściej w combi)


Każdy szanujący się wsiór o takim śni. Każdy by chciał, mało kogo stać. Najczęściej możemy go spotkać w kolorze srebrnym w wersji combi. Za kierownicą najczęściej znajduje się mężczyzna, 25+ lat, wypalony na solarium w białej koszulce Nike, białej czapce z daszkiem Nike i czarnych dresach Adidas. Na miejscu pasażera możemy znaleźć jego małżonkę:

Ma od 25 lat wzwyż, lubi solarium, drogie kosmetyki. Robi sobie zdjęcia z nowo zakupionym płaskim telewizorem.
Najczęściej jadą do szwagra na grilla albo do biedronki.
Miejsce 2
BMW E36 (Najczęściej wersja gazowa)
Drugim samochodem na liście wiejskich wozidełek zasiadło BMW E36. Z reguły ma zamontowaną instalację gazową. Najczęściej koloru czarnego (bo każdy 20-latek ze wsi w dresie to mafiozoo) i chujowymi alufelgami. Mniej więcej takie:

Za kierownicą możemy spotkać dresa w wieku ok. 20 lat. Najczęściej białe lub czarne dresy Adidas lub Nike i chujowe zielone albo pomarańczowe buty za 600zł. Jeżeli kierowca nie okaże się gejem możemy spotkać jego laskę, puszczalską kurwę z toną tapety na mordzie jednak najczęściej owy kierowca przewozi swoich kumpli (od 4 do 7 osób na samochód) na jakieś wiejskie party z discopolo w roli głównej.
Miejsce 3
BMW E30
Z reguły to samo co E36, też skatowane "driftami" po wiejskim szutrze z tym że jeszcze bardziej.
Miejsce 4
Volkswagen Golf 3 albo 4

Kolejne wozidło młodzieży polskiej wsi z tym że FWD.
Każdy szanujący się wsiór ze słomą w butach powinien choć raz pokatować Golfa (jak piszę golf to aż mi się płakać chce ) na ręcznym. Większość pozamiejskiej hałastry uważa to oczywiście za drifting. Za kierownicą i na miejscu pasażera to samo co w obu BMW. Golfy z reguły są zakatowane, skorodowane (jak powyższe BMW) i nie nadają się do jazdy.
Numer 5
Opel Calibra (ten taki obrzydliwy co śmierdzi moczem)

Kolejna pozycja na liście. Jest to najbrzydszy Opel jaki kiedykolwiek powstał. Z reguły ma chujowe wiejskie plastiki, chuj wie po co chuj wie gdzie wloty powietrza. Pedalskie kołpaki. Silnik 1.0 skatowany do oporu. Kierowca mieszka w lepiance z gówna bo cały hajs wydaje na dywaniki. Ma IQ notatnika z Windowsa 95.
Numer 6
Fiut Cinquecento

Tych aut trzyma się jedna reguła. Jest prowadzony przez dziadka którego po prostu nie stać na lepsza auto bo ma chujową emeryturę albo głupiego drecha który nie pójdzie zarobić tylko sprzeda hulajnogę i prosiaka i ma Cinquecento.
Najczęściej widywany w wiejskim tuningu ze słomą przytrzaśniętą drzwiami. Za kierownicą to co w reszcie pozycji. IQ waha się od 1 do 1. Często gaz. To tyle
Co łączy powyższe samochody? Silniki zakatowane jak skurwiel, kierowcy z IQ wody mineralnej, pasażerowie z IQ wody gazowanej, korozja, wiejski tuning, ich garaż to błoto przy jakiejś rozpadającej się chacie .
Powyższy materiał jak najbardziej miał na celu obrazić tych kogo dotyczy
Teraz czekam na komentarze dresiwa i wsiórów z bólem dupy że obrażam ich bolidy
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2013-07-24, 9:46 158
To że cie nie stac na pasacika czy innego golfa to nie musisz odrazu hejtowac
Zgłoś
Avatar
Loq14 2013-07-24, 9:50 1
Pokaż mi kogoś kto jeździ starym rzęchem, a kupuje buty za 600zł, chyba klapki KUBOTA.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-07-24, 9:51 142
Widze że ktoś tu nie może zdać prawka i wyżywa sie na sadolu
Zgłoś
Avatar
dupor 2013-07-24, 9:52 419
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-07-24, 9:55 24
FrasQs napisał/a:

Widze że ktoś tu nie może zdać prawka i wyżywa sie na sadolu

Widzę że komuś słoma z butów wystaje i właśnie patrzy na swoją calibrę przez okno XD Prawko zdałem 4 lata temu w technikum :]
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2013-07-24, 10:00 25
Akurat calibra to całkiem fajne auto nawet na twojej focie nie zburaczone a o takie ciezko do dzis opor powietrza aerodynamicznego Cx=0,26 jest nie do przejscia nawet we wspołczesnych autach
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-07-24, 10:02 9
biere wszystkie
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-07-24, 10:02 3
Marcinxxxxx napisał/a:

Akurat calibra to całkiem fajne auto nawet na twojej focie nie zburaczone a o takie ciezko do dzis opor powietrza aerodynamicznego Cx=0,26 jest nie do przejscia nawet we wspołczesnych autach

Właściciel calibry?
btw. 200SX SR20DET
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2013-07-24, 10:03 1
kuropatwa121 napisał/a:

Właściciel calibry?


Zdziwiłbys sie czego ale nie trafiłes
Zgłoś
Avatar
scooti81 2013-07-24, 10:04 6
@up Cx=0,26 zostało osiągnięte w nowym GTR,. Lista jak najbardziej słuszna, a calibra właśnie powinna być na 1wszym miejscu
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-07-24, 10:09 98
kuropatwa121 napisał/a:

Widzę że komuś słoma z butów wystaje i właśnie patrzy na swoją calibrę przez okno XD Prawko zdałem 4 lata temu w technikum :]



pochwal się co ty masz kozaku


Tak, mieszkam na wsi i mam golfa 4. Nie modyfikowanego i kupionego za swoje, zarobione i nie na kredyt. W benzynie (bez gazu, przy obecnej cenie benzyny wcale się komuś nie dziwie, że instaluje w samochodzie gaz) i full opcji (klima, podgrzewane siedzenia, elektryczne szyby itd)
Jak będziesz miał swój samochód i będziesz mieszkał w swoim domu (nie klitce w bloku) to pogadamy.

A jak już tak chciałeś napisać coś o buraczanym (czyt. wieśniackim) tjuningu to trzeba było się postarać i chcociaż takie zdjęcia znaleźć na necie a nie dałeś zdjęcia fabrycznych aut.

Piwa nie dam. Mogę co najwyżej naszczać choć znając użytkowników sadola to raczej nie jest obelga.
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-07-24, 10:11 8
hellmartin napisał/a:



pochwal się co ty masz kozaku
Obrazek

Tak, mieszkam na wsi i mam golfa 4. Nie modyfikowanego i kupionego za swoje, zarobione i nie na kredyt. W benzynie (bez gazu, przy obecnej cenie benzyny wcale się komuś nie dziwie, że instaluje w samochodzie gaz) i full opcji (klima, podgrzewane siedzenia, elektryczne szyby itd)
Jak będziesz miał swój samochód i będziesz mieszkał w swoim domu (nie klitce w bloku) to pogadamy.

A jak już tak chciałeś napisać coś o buraczanym (czyt. wieśniackim) tjuningu to trzeba było się postarać i chcociaż takie zdjęcia znaleźć na necie a nie dałeś zdjęcia fabrycznych aut.


Mieszkam w jednorodzinnym domu w mieście pod Warszawą. Jestem dumnym posiadaczem Nissana 200SX z silnikiem SR20DET
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-07-24, 10:13 2
Nissana 200SX dobra opcja Z pewnością lepsze od wiejskich vw i starych dres bejc.
Zgłoś
Avatar
sopp 2013-07-24, 10:13 8
Zdjęcie z pomarańczą na masce tego SX i aktualną gazetą załatwi sprawę. Co do E36 dałeś zdjęcie całkiem dobrze wyglądającej serii...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie