18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Sick_Stick 2013-12-22, 19:31 4
yyyy, panowie z kwejka?
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-12-22, 19:32 16
Myślałem, że ten grubas zakończył karierę.
Zepnę poślady i napisze, że jest chujowe.
Zgłoś
Avatar
rikokor 2013-12-22, 19:43
a chujowe , święta są , ciapków nie ma , to i docenić trzeba ;]
Zgłoś
Avatar
teken 2013-12-22, 19:57 16
W sumie to pierdolą sensownie ;D
Zgłoś
Avatar
dram09 2013-12-22, 20:04 4
Kurwa kurwę kurwą poganiał... tyle w tym temacie. Rozumiem "problem" tematu ale na chuj tyle kurwa bluzgać? Że niby fajniejszy przekaz wtedy?
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-12-22, 20:37 2
po chuj ateiście obchodzić święta? Do roboty kurwa!
Zgłoś
Avatar
Orsi 2013-12-22, 21:04 4
@up
powiedział zapewne wierzący który opierdala się całą niedzielę aby na godzinkę pójść do kościółka...
Zgłoś
Avatar
A................i 2013-12-22, 21:28 1
pół godziny to stanowczo za długo
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-12-22, 21:35 16
Podsumowując to ten Dakan czy chuj mu jak i ten pedał obok to naprawdę popierdolone zjeby są, ten obok grubasa jednak bardziej popierdolony i ma wkurwiający sposób bycia.Chcąc nie chcąc fajnie by było takiemu wyjebać dla frajdy
Na siłę próbują być fajni grubasa jakoś idzie zdzierżyć, ale tego pedała co barszcz rozlewa to nie, pokazuje taka pizda jaka to "mondra i oświecona" jest lecz każdy chyba zdążył zauważyć, że to pizda społeczna jest co lubi srać do swojego gniazda.
Przypadkiem kiedyś natknąłem się na ich program o żydach i ten pedał znowu srał do swojego gniazda i po niebiosa wychwalając żydów, że jakie to Polackie cebulackie społeczeństwo jest nietolerancyjne i że ciemnogód i chuj w dupę.
Debil kompletnie nic nie wie o tym co żydzi zrobili nam Polakom po wojnie i przed wojną a stoi za nimi murem i liże im obrzezane chuje.
Zresztą ten grubas dakan coś pierdolił, że kończy karierę w jewtube a tutaj taki chuj, kłamca jebany oby w sylwestra po pijaku tak się wyjebał na ryj żeby mu zęby wybiło za takie kłamstwa.
Kurwa idole lewackiej gimbazy.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-12-22, 22:08 1
Orsi nie tak do końca w kościele dawno nie byłem ale wkurwia mnie te wyśmiewanie świąt przez ateistów, ale jak wolne od roboty z tego powodu to już im staje, świętują po chrześijańsku opluwając tą wiarę
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-23, 1:24 9
@ulifont: Jak by się dało to bym do pracy poszedł. Wolałbym sam sobie wybrać dni wolne szczerze mówiąc.

A że ateiści czasem uczestniczą w kolacji ze swoimi katolickimi członkami rodziny? A co mają robić jak wszystko w pizdu pozamykane? Chętnie wybrałbym się na narty czy gdzieś. Najlepiej, żeby katolicy napierdoli świąt pół roku kalendarzowego, przywłaszczyli sobie nawet Nowy Rok, Święto Niepodległości czy 1 maja i mówili ateistom, że oni nie powinni mieć w tych dniach wolnego, bo to święta katolickie.

Ja czasem zajrzę na wigilię, czasem nie. Rodzinę odwiedzam cały rok, często i odległych kuzynów. Nie musi mnie do tego przymuszać żadne święto.

A 25 grudnia to nie dzień narodzin Jezusa. To po pierwsze. Poczytajcie sobie o pogańskich świętach bóstw solarnych czy o Mitrze. Czy by było chrześcijaństwo czy nie zapewne tak samo byłby świętowany uroczyście, bo jest związany z przesileniem słonecznym i był/jest szczególnie obchodzony bez względu na kręgi kulturowe, religię, et cetera...
Zgłoś
Avatar
Orsi 2013-12-23, 1:24 2
ulifont napisał/a:

Orsi nie tak do końca w kościele dawno nie byłem ale wkurwia mnie te wyśmiewanie świąt przez ateistów, ale jak wolne od roboty z tego powodu to już im staje, świętują po chrześijańsku opluwając tą wiarę


Ateista ma to w dupie i potrafi uszanować zarówno święto innej religii jak i postępować zgodnie z tradycją która została niewątpliwie wpisana przez KK.
Ci którzy wyśmiewają to kolejni idioci którzy próbują "zaistnieć" i zostać przez kogoś zauważonym niestety kosztem ateistów którym to wcale nie przeszkadza...
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-12-23, 1:38 1
Zarammoth napisał/a:

@kawałchuja88: Ból dupy - level over 9999 !!!

Żydzi, lewacy, jaszczuroludzie



Weźcie z tym bólem dupy to spierdalajcie, zapomniałeś wkleić jeszcze znanego dobrze obrazka ze środkiem na taki ból.
Ani to śmieszne ani nic nie wnosi do tematu.
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2013-12-23, 2:02 16
Katolicy myślą, że jak im się każe co mają robić, a czego nie mogą to ateiści też mają jakieś "kodeksy prawdziwego ateisty", które zabraniają im choćby spojrzenia na choinkę.

Poza tym choinka to zwyczaj pogański, a "dania wigilijne" nie mają nic wspólnego z Biblią, są po prostu tradycją polskiej kuchni.

Aha i jeszcze: Zostawianie wolnego miejsca przy stole to też zwyczaj pogański. Chodzi o miejsce dla zmarłych przodków, nie "nieznanego przybysza"

Pozdrawiam, Freedomik
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie