18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Dzisiaj 2016-06-24, 18:02 71
zjeby... mam nadzieje, ze kiedys beda potrzebowac karetki a linia bedzie zajeta przez podobnych baranow...
Zgłoś
Avatar
g................d 2016-06-24, 19:06 4
@Dzisiaj a co jeśli mieliby jechać do jakieś obrzydliwej starej kurwy, szerzącej wśród klientów wirusa hiva, ale jeden diler by się tego dowiedział i sprzedał kurwie kilka ciosów pod żebra, a potem by go sumienie wzięło i by próbował zadzwonić po pogotowie, tak jak to było w przypadku twojej matki?

W sumie o jednego pasożyta mniej na tym świecie.!
Zgłoś
Avatar
NikeR 2016-06-24, 19:08 3
Dzisiaj napisał/a:

zjeby... mam nadzieje, ze kiedys beda potrzebowac karetki a linia bedzie zajeta przez podobnych baranow...



Typowe pierdolenie.

Linie alarmowe (w przypadku UK 999) obsługiwane są przez wielu dyspozytorów. To nie PRL, byś był obsługiwany przez jeden telefon na cały powiat kurwa.
Zgłoś
Avatar
contracts 2016-06-24, 19:22 2
W polsce nadal prl, dzwonisz i chuja się dodzwonisz, a jak się dodzwonisz to powiedzą abyś sobie taksówkę zamówił
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-06-24, 19:57 9
gojlad napisał/a:

@Dzisiaj a co jeśli mieliby jechać do jakieś obrzydliwej starej kurwy, szerzącej wśród klientów wirusa hiva, ale jeden diler by się tego dowiedział i sprzedał kurwie kilka ciosów pod żebra, a potem by go sumienie wzięło i by próbował zadzwonić po pogotowie, tak jak to było w przypadku twojej matki?

W sumie o jednego pasożyta mniej na tym świecie.!



poczatek wakacji, wysyp gimbazy na sadolu. Masz 2 miesiace na opanowanie materialu, wiec do ksiazek dziecko.

NikeR napisał/a:



Typowe pierdolenie.

Linie alarmowe (w przypadku UK 999) obsługiwane są przez wielu dyspozytorów. To nie PRL, byś był obsługiwany przez jeden telefon na cały powiat kurwa.



Obslugiwane sa przez wielu dyspozytorow bo zjeby blokuja linie robiac durnowate zarciki...
Zgłoś
Avatar
Kirk 2016-06-24, 20:21 3
Dzisiaj napisał/a:

Obslugiwane sa przez wielu dyspozytorow bo zjeby blokuja linie robiac durnowate zarciki...



I dzięki nim powstają nowe miejsca pracy .
Zgłoś
Avatar
NikeR 2016-06-24, 20:26
@Dzisiaj

Eh, pojebany jesteś dziadek, tyle.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-06-24, 23:26 3
tutaj też sobie ładnie angole podśpiewują i hasają bardzo ładnie i zgrabie angole/irlandczycy jeden chuj. Jacy kochani.

Zgłoś
Avatar
de_marco 2016-06-25, 8:21 1
Mnie by rozbawiło gdyby w momencie tego srankowatego połączenia ekspodowała bateria telefonu dowcipnisia raniąc poważnie jego dłoń i wywołując masywne krwawienie z tętnicy. Po czym jego kumple desperacko próbowaliby dodzwonić się na linię alarmową (zajętą przez innych srankowców amatorów) bezradnie patrząc jak ich ziomek wykrwawia się na śmierć...
Zgłoś
Avatar
woli123 2016-06-25, 11:04 9
Jak dla mnie najlepsza wersja
Zgłoś
Avatar
TECEO 2016-06-25, 22:47
@up
Zajebiście...
aaa... eeee.... aaaa.... UUU... aeaea
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-06-26, 10:06
NikeR napisał/a:

@Dzisiaj

Eh, pojebany jesteś dziadek, tyle.



ehhh widac, ze wakacje bo aktywnosc gimbazy sie wzmozyla... moze jakims cudem juz udalo Ci sie skonczyc gimnazjum ale pamietaj : czlowiek wyjdzie z gimnazjum ale gimnazjum nigdy nie wyjdzie z czlowieka...
Zgłoś