18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
jjuice 2020-11-29, 13:35 63
I to jest Sadol! a nie jakies julko/zmywarki, pedaly i inne zydowsko/nigerskie chujstwo
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2020-11-29, 13:37 2
Najtrudniej to miała głowa przejść. Ale potem to tak jak arbuz . Że aż lekki wstrząs całej windy.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-29, 13:40 4
Przyznaje. Jedna z moich wielu ciekawości została zaspokojona
Zgłoś
Avatar
Quassar 2020-11-29, 13:58 6
Kurwa pamiętam za dzieciaka jak w tych starych sklepach typu sfera były te własnie stare windy kurwa jak ja sie panicznie bałem tych wind za chuja bata nigdy do nich nie chciałem wejść Matka za każdym razem w sklepie musiała iść na 3 piętro sklepu po schodach
Zgłoś
Avatar
suborg 2020-11-29, 14:09 4
Ciekawe czy przeżył?
Zgłoś
Avatar
wolfiaczek 2020-11-29, 14:13
Ja pierdole kurwa
Zgłoś
Avatar
r................1 2020-11-29, 14:16 4
Głowa eksplodowała jak arbuz, mimo iż bez dźwięku to było słychać.
Zgłoś
Avatar
kszysiu 2020-11-29, 14:19 1
Znawca_Cipek napisał/a:

Zadziwia mnie konstrukcja tej windy. Inzynierowie, przybywajcie!



W starych blokach z duzej plyty windy bez jednej sciany to w sumie nadal standard, ale fakt nie da sie kogos zamknac miedzy krata a drzwiami... Bo po prostu jej nie ma
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2020-11-29, 14:19 12
Driver19cm napisał/a:

"Totalnie pojebane zwłaszcza z myślą, że te dzieciaki pewnie jeszcze później szukały gdzie się koleżka im schował i nie wiedziały że go zabiły"
Wzruszyłem się . . .



Wzruszy. Wiesz kiedy? Jak kiedyś będziesz miał dziecko. Zaczniesz patrzeć na pewne sprawy trochę inaczej. Internetowy twardzielu.
Zgłoś
Avatar
maciek1403 2020-11-29, 14:28
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

To one zamknely mu drzwi przed nosem? Bo nie wiem czy sam tam utknal czy mu zamkneli te drzwi. Moze on nie zdążył wyjsc przed zamknięciem tych drzwi? Czy ta metalowa zasuwa sie tez zatrzaskuje? Jakiś bystrzacha wie?



Ogólnie jak kraty by nie zamknął to by winda nie ruszyła.. w starym muzeum mieliśmy taka i jak się krata nie chciało szurać to na górze się takie metalowe gówno wciskało palcem i winda ruszała.
Zgłoś
Avatar
dumad 2020-11-29, 14:38 7
o kurwa. grubo.
Widzę że sadola przejęły dzieciaki, które nawet nie wiedzą jak taka winda działa.
konstrukcja jest prosta. drzwi zewnętrzne i wewnętrzne muszą być zamknięty. wtedy czujnik magnetyczny daje znak że winda może ruszać.
drzwi zewnętrzne są typowo metalowe/ciężkie na siłowniku który je domyka żeby ktoś inny na mógł pojechać windą na wezwanie z guzika. Potrzeba sporo siły dla takich maluchów żeby je otworzyć. Po zamknięciu się drzwi zamek się blokuje żeby nikt właśnie z dzieci nie mógł wejść do pustego szybu. Gdy ten chłopczyk staną pomiędzy drzwiami, tylko główny wyłącznik prądu mógł powstrzymać spotkanie ze śmiercią, ale niestety takich się nie montuje tuż przy windzie.
Ciekawe dlaczego między drzwiami jest aż tak dużo miejsca...
straszna śmierć
Zgłoś
Avatar
moniu6 2020-11-29, 14:48 4
Bulterier86 napisał/a:

Naleśnik



Mielone



Zgłoś
Avatar
niklot 2020-11-29, 14:56 1
Kolejny odcinek serialu "Winda"
Zgłoś
Avatar
giorgio_armani 2020-11-29, 15:02
O w morde
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-11-29, 15:07 4
wojtasbbi napisał/a:

Wzruszy. Wiesz kiedy? Jak kiedyś będziesz miał dziecko. Zaczniesz patrzeć na pewne sprawy trochę inaczej. Internetowy twardzielu.



Lepiej dla nas wszystkich by tacy jak on się nie rozmnażali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie