18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
aligator 2023-09-28, 18:40 1
Szkoda ze go nie włączył
Zgłoś
Avatar
Mocade 2023-09-28, 18:59
Oczekiwałem komentarzy traktujących o włączeniu wiatraka i nie zawiodłem się, sadol zawsze dostarcza, dziękuję, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2023-09-28, 19:20
kiedy ten Pan z filmu sie obudzi?
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-09-28, 19:34
Jean-ClaudeConDomme napisał/a:

kaszlnął, pierdnął, chrząknął i umarł



I ostatni raz doszedł.
Zgłoś
Avatar
marcineker 2023-09-28, 19:38
szkoda, że nie włączył wiatraka
Zgłoś
Avatar
MaksiKing 2023-09-28, 20:00
Aż musiałem się zalogować ze wkurwa! wielokrotnie pisaliśmy, że to już plaga z niewłączaniem wiatraka! jeszcze rozumiem gdyby im prąd odcieli ale ewidentnie światlo się świeci... skoro i tak się wybiera na drugą stronę zrób coś dla świata i włącz ten jebany wiatrak!.
Zgłoś
Avatar
metbek 2023-09-28, 20:10 1
Mam nadzieję, że się wysrał przed powieszeniem inaczej będzie kupa sprzątania ;D
Zgłoś
Avatar
reflexchudegobyka 2023-09-28, 20:13 1
Chociaż raz by mogli włączyć ten pierdolony wiatrak!
Zgłoś
Avatar
tsugamib0326 2023-09-29, 10:06
Jebaniutki hujem powietrza chciał zaczerpnąć
Zgłoś
Avatar
argen64 2023-09-29, 11:11
Wiele filmow tego typu tutaj widziałem. Nawet kiedy człowiek chce w następnej sekundzie coś zrobic, po odkopnięciu krzeła spod nóg to juz nie da rady. Pętla naciska na tetnice szyjne iodcina dopływ krwi do mozgu błyskawicznie. I nastepuje koniec. Ze śmiercią sie nie igra.
Zgłoś
Avatar
kowboj 2023-09-29, 17:29
Kiedy ktoś włączy w końcu ten pierdolony wiatrak to tak samo jak skoczek bez salta. Takie coś 0 do jakości i są wtedy braki w ocenie za styl

Kiedy ktoś włączy ten cholerny wiatrak. To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl

Kiedy ktoś włączy ten cholerny wiatrak. To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl

Kiedy ktoś włączy ten wiatrak? To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl

czy ktoś włączy ten wiatrak? to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl

czy ktoś włączy ten wiatrak?
to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta.
Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl

to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl

to ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobił salta. Cel spełnił ale będą obniżone oceny za styl

dlaczego oni nigdy nie myślą o innych. To ta sama sytuacja co ze skoczkiem który nie zrobi salta. Cel spełnił ale noty za styl będą obniżone

Noty będą obniżone nie było salta

Noty będą obniżone nie było salta
Zgłoś
Avatar
xuu 2023-09-29, 19:24
to nie wstyd
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2023-09-30, 0:09
- Gość na wizji - "Będę się wieszał publicznie"
- Prawdziwy zatroskany obywatel - " Wiesz, że to straszna śmierć"
- Gość na wizji - " Jakoś przeżyję"
Zgłoś
Avatar
kurwicycek 2023-09-30, 19:36
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Kolejny, który zapomniał najpierw włączyć wentylator...



Bo to nie wentylator, tylko wiatrak. Czytać nie umiesz?
Zgłoś