18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wizyta w domu dziecka
PiotrekP723 • 2013-12-25, 21:06
Witam!
Historia sprzed świąt, własna (można rzec niestety)

Czas przedświąteczny to czas zakupów, ale również działalności filantropijnej. O ile mam gdzieś osoby ubogie, które są w wieku produkcyjnym (ponieważ mogą sami wziąć się do roboty, a nie żebrać od innych ludzi) to jednak żal mi strasznie dzieci. Fakt faktem, bachorów też nie lubię (mam straszny opór przed zabawą, przytuleniem, wzięciem na rękę dzieci z rodziny, a co dopiero dzieci obcych), ale pomóc można. Więc zbieramy jakieś zabawki, słodycze dla dzieciaków i jedziemy do domu dziecka im to wszystko podarować. Dzieciaki (w wieku do 6 lat) oczywiście zaczęły do nas lęgnąć jak ciapak do kozy, więc zaczynałem czuć się nieswojo (tym bardziej, że niektóre ocierały się głową o moje krocze). No ale ok, dostały zabawki, podziękowały, już pełen nadziei, że wyjdę na szluga... jak ktoś nie rzuci pomysłu, żeby zostać i pobawić się z dziećmi, jak bachory zaczęły się cieszyć... nie było wyboru. W sumie to mogłem wyjść, ale że w grupie jest śliczna dziewczyna (9/10) do której ślinię się od pół roku myślę "zostanę, pokażę jaki jestem opiekuńczy". Szczęście, że dostałem grupkę najstarszych dzieciaków, więc mój pomysł gry w karty nie dość, że ucieszył te bachory to i ja nie musiałem mieć z nimi bezpośredniego kontaktu. Gramy w "pana". Oczywiście dawałem wygrywać tym dzieciakom, ale po 5-6 partiach wpadłem na szatański pomysł, aby wygrać (chyba chcialem poprawić sobie morale po ostatniej porażce w pokera... nie ma co, świetny sposób). Więc wygrałem 2 partie pod rząd i jakiś gnojek zaczyna mi wyć:
- Łeeeeee, bo ty oszukujesz, łeeeeeee.
A ja nie myśląc ani chwili odpowiedziałem:
- To idź matce naskarż.

Oczywiście w takim momencie musiała zapaść grobowa cisza. Bachor wyje jeszcze bardziej, wszyscy patrzą na mnie jak na debila, u ślicznotki jestem spalony. Wstałem, powiedziałem, że muszę wyjść na chwilę, napisałem do kumpla smsa, zeby wyniósł mi płaszcz. Nie wróciłem.

Jako stały bywalec tego portalu mam wiele przypałowych akcji z podobnymi żartami w tle. Niestety czasem nie potrafię utrzymać języka za zębami i muszę powiedzieć coś chamskiego. Więc jeśli ta wam się spodoba mogę podzielić się również innymi przypałami z mojego nędznego życia.
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2013-12-26, 1:16
hahahahahahahaha nie no powiem Ci szczerze, że końcówka historii mnie rozjebała
i w sumie zachowałbym się tak samo po takich słowach do sieroty
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-12-26, 2:06 6
Ok , a teraz daj zdjecie tej laski z grupy bo jak Ty juz nie zamoczysz to moze chociaż ktos fapnie.
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-12-26, 2:09 6
BongMan napisał/a:

Synku, opowiedziałbym ci parę sytuacji, ale nie chcę cię w kompleksy wpędzać



Patrząc na Twoje ostatnie wpisy to dochodzę do wniosku, że od macania tych skorupiaków to już Ci się całkowicie w bani popierdoliło.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-12-26, 2:12 10
BongMan napisał/a:

Synku, opowiedziałbym ci parę sytuacji, ale nie chcę cię w kompleksy wpędzać



Opowiedz jak w 1754 roku wyrywałeś dupy.
Zgłoś
Avatar
MPPLG 2013-12-26, 2:13
Toś dowalił jak Hanka w kartony
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-12-26, 2:16 10
BongMan napisał/a:

Synku, opowiedziałbym ci parę sytuacji, ale nie chcę cię w kompleksy wpędzać



Opowiedz jak grzmociłeś żone kapitana na Titanicu.
Zgłoś
Avatar
maciej11 2013-12-26, 2:18 7
No dajesz Bongman, kogo tam wyruchałeś pierwszy raz w Anglii/Holandii.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2013-12-26, 2:30
Znajomi z Elbląga z klubu moto robią paczki itp dzieciakom co roku...
Któregoś razu jeden z nich (taki mniej ogarnięty) podczas zabaw z dzieciakami odbiera telefon. Ktoś tam coś do niego, że gdzieś jakiś kierowca autobusu i nie wolno tak podczas imprezy. Na co on "Mama dzwoni !"
Poza kierowcą autobosus to fake nie jest.
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-12-26, 3:13
O kurwa, tak czytam czytam, myślę "pewnie będzie coś śmiesznego", jak doczytałem to sama mi szczena dosłownie opadła ^^
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-26, 4:09 9
Dawaj zdjęcie tej piękności 9-10 lat Ocenimy ją wszyscy
Zgłoś
Avatar
pannory 2013-12-26, 10:21 1
Warto było czytać. Wincyj!
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-12-26, 14:06
No gratz, krótkie bo krótkie ale treściwe ;]
Zgłoś
Avatar
Voltron 2013-12-26, 15:53
dojebałeś do pieca, aż zgasło
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-12-26, 17:47
I wpuść sadola do domu dziecka
Zgłoś
Avatar
adams_123 2013-12-26, 20:48
kiedyś leciałem z kumplem na browar i przed nami leciał typ na wózku inwalidzkim i był taki dialog:
- koło Ci się scentrowało
-co ty pierdolisz
- wstań to zobaczysz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie