18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wizyta w domu dziecka
PiotrekP723 • 2013-12-25, 21:06
Witam!
Historia sprzed świąt, własna (można rzec niestety)

Czas przedświąteczny to czas zakupów, ale również działalności filantropijnej. O ile mam gdzieś osoby ubogie, które są w wieku produkcyjnym (ponieważ mogą sami wziąć się do roboty, a nie żebrać od innych ludzi) to jednak żal mi strasznie dzieci. Fakt faktem, bachorów też nie lubię (mam straszny opór przed zabawą, przytuleniem, wzięciem na rękę dzieci z rodziny, a co dopiero dzieci obcych), ale pomóc można. Więc zbieramy jakieś zabawki, słodycze dla dzieciaków i jedziemy do domu dziecka im to wszystko podarować. Dzieciaki (w wieku do 6 lat) oczywiście zaczęły do nas lęgnąć jak ciapak do kozy, więc zaczynałem czuć się nieswojo (tym bardziej, że niektóre ocierały się głową o moje krocze). No ale ok, dostały zabawki, podziękowały, już pełen nadziei, że wyjdę na szluga... jak ktoś nie rzuci pomysłu, żeby zostać i pobawić się z dziećmi, jak bachory zaczęły się cieszyć... nie było wyboru. W sumie to mogłem wyjść, ale że w grupie jest śliczna dziewczyna (9/10) do której ślinię się od pół roku myślę "zostanę, pokażę jaki jestem opiekuńczy". Szczęście, że dostałem grupkę najstarszych dzieciaków, więc mój pomysł gry w karty nie dość, że ucieszył te bachory to i ja nie musiałem mieć z nimi bezpośredniego kontaktu. Gramy w "pana". Oczywiście dawałem wygrywać tym dzieciakom, ale po 5-6 partiach wpadłem na szatański pomysł, aby wygrać (chyba chcialem poprawić sobie morale po ostatniej porażce w pokera... nie ma co, świetny sposób). Więc wygrałem 2 partie pod rząd i jakiś gnojek zaczyna mi wyć:
- Łeeeeee, bo ty oszukujesz, łeeeeeee.
A ja nie myśląc ani chwili odpowiedziałem:
- To idź matce naskarż.

Oczywiście w takim momencie musiała zapaść grobowa cisza. Bachor wyje jeszcze bardziej, wszyscy patrzą na mnie jak na debila, u ślicznotki jestem spalony. Wstałem, powiedziałem, że muszę wyjść na chwilę, napisałem do kumpla smsa, zeby wyniósł mi płaszcz. Nie wróciłem.

Jako stały bywalec tego portalu mam wiele przypałowych akcji z podobnymi żartami w tle. Niestety czasem nie potrafię utrzymać języka za zębami i muszę powiedzieć coś chamskiego. Więc jeśli ta wam się spodoba mogę podzielić się również innymi przypałami z mojego nędznego życia.
Zgłoś
Avatar
Loq14 2013-12-25, 21:10 163
Jak to nie jest fejk to powiem krótko- Ostro dojebałeś synu.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-12-25, 21:13 47
Miałeś wzwód gdy ocierali o twoje kroczę ?



Zgłoś
Avatar
PiotrekP723 2013-12-25, 21:22 12
rockface123 napisał/a:

Miałeś wzwód gdy ocierali o twoje kroczę ?



niestety trwało to zbyt krótko, a było mi głupio tak przy wszystkich złapać ich głowy i trzymać przy penisie (wiem, żaden ze mnie sadol)...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-25, 21:50 7
Ło jezu, jak na ulicy albo w sklepie jakiś mały sracz zaczyna drzeć ryjsko, to mnie szlag trafia, a co dopiero jakbym miał iść się jeszcze z nimi bawić.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-25, 22:24 5
alez z ciebie skurwiesyn

dawaj wiecej
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-12-25, 23:53 27
BongMan napisał/a:

Ło jezu, jak na ulicy albo w sklepie jakiś mały sracz zaczyna drzeć ryjsko, to mnie szlag trafia, a co dopiero jakbym miał iść się jeszcze z nimi bawić.


Przecież Ciebie to nie dotyczy. Nigdy nie zaruchasz - nie będziesz miał dzieci.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-26, 0:08 7
Synku, opowiedziałbym ci parę sytuacji, ale nie chcę cię w kompleksy wpędzać
Zgłoś
Avatar
posepny1 2013-12-26, 0:34 113
PiotrekP723 napisał/a:

ale że w grupie jest śliczna dziewczyna (9/10).


To w koncu 9 czy 10 lat ma ta slicznotka ?
Zgłoś
Avatar
mowmisensej 2013-12-26, 0:36 5
ech kurwa, chamówa pełną gębą. Łap browara
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-12-26, 0:37 16
no w końcu jakaś historia z odrobiną sadyzmu, a nie kurwa chwalenie się na sadisticu, co ostatnio ojciec powiedział, gdy wchodził do wanny...
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-12-26, 0:43 23
Zgłoś
Avatar
xklusekx 2013-12-26, 0:50 3
Ej ale wiesz, że dzieci w domach dziecka mają rodziców?
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-12-26, 1:05 29


PiotrekP723 napisał/a:

Dzieciaki (w wieku do 6 lat) oczywiście zaczęły do nas lęgnąć jak ciapak do kozy, więc zaczynałem czuć się nieswojo (tym bardziej, że niektóre ocierały się głową o moje krocze)


Lgną i szukają! I co? Szach mat antyklerykałowie i reszto hejterów księży
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-26, 1:12
a później przyszedł jakiś wychowawca i wziął dziecko na kolanka, a te zaczeło jeszcze bardziej piszczeć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie