18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
Angevil 2024-09-11, 19:25 3
A pomyślcie że tacy i jeszcze gorsi pracowali w tvpis...

Jak mnie śmieszy wklejanie komuś bycia lewakiem. To trzeba mieć tylko IQ dwucyfrowe i to chyba na minusie.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-09-11, 19:51
contracts napisał/a:

Czym on to nagrywał? Nadgryzionym kartoflem?



słyszalem już różne nagrywał "łokciem" "parapetem" "kalkulatorem" ale "nadgryzionym ziemniakiem to jeszcze nie
Zgłoś
Avatar
Ezzept 2024-09-11, 19:54
I co dalej mamy przyjmować emigrantów? XDD

Szkoda, że policja nie działa jak w USA
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2024-09-11, 20:05 9
Całość 13 minut.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-11, 20:08 7
Syn_Milionera napisał/a:

Całość 13 minut.



Dam ci piwo za wrzucenie całości ale ni chuja mi sie nie chce tego oglądać.

Co do tematu - jakby był głodny to by zajebał kanapke na stacji benzynowej a nie rozkurwiał komuś szybę i się włamywał aby ukraść fajki.

Jakby do mnie ktoś podszedł po sklepem/stacją i powiedział, że jest głodny i czy moge mu coś o jedzenia kupić to bym kupił. Nie raz miałem sytuację gzie płaciłem obcemu za jedzenie w sklepie i jak ktoś nie jest pijany i nie chce kasy tylko prosi czy można mu kupić jedzenie to zawsze zapłacę.
Pieniędzy nigdy nie dawałem żebrakom, bo i tak albo cygany albo lumpy najebane, ale jak ktoś trzeźwy zapytał czy mogę mu kupić coś do jedzenia to nie odmawiałem.
Znam nasz kraj na tyle, że nie potrzeba więcej niż 10 minut aby kogoś pod sklepem znaleźć kto zapłaci za JEDZENIE jakieś obcej TRZEŹWEJ i słowiańsko wyglądającej osobie która poprosi.

Ten zasuszony kutas zamiast rozpierdalać cudzą własność w nocy bo nie miał hajsu na fajki to niech albo idzie kurwa do pracy za minimalną krajową, która spokojnie wystarczy mu na fajki i jedzenie, albo sprzeda w lombardzie telefonik którym to nagrywa i "streamuje" chuj wie gdzie i chuj wie kto to ogląda.

Pluję na ludzi którzy nie szanują cudzej własności i pracy.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-11, 20:10
No i fajki tu się uśmiałem, debil ale nawet zabawny
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-09-11, 20:12
SramNaIdiotów napisał/a:

A tu macie dowód, że nie będę brał alkoholu, tylko jedzenie .... No i fajki. 🤣
No debil. Rozumiem głód, ale to co zrobił to kradzież z włamaniem, uszkodzenie mienia - pierdnie za to. A wystarczyło kurwa w tej desperacji pójść na stacje, wziąć kanapki, poprosić o szlugi i dać dyla - najwyżej by mandat dostał.
Nie popieram takiego działania, ale to dowód na to, że więzienia są pełne takich idiotów, a Ci sprawniejsi przestępcy pewnie śpią spokojnie, bo policja musi takim cymbałem się zajmować.



Zima idzie, więc spanko i szama na koszt podatnika🤷‍♂️ … no i fajki
Zgłoś
Avatar
Legion66 2024-09-11, 20:27 1
Dobrze, że się światło włączyło
Zgłoś
Avatar
johnnyy 2024-09-11, 20:27 4
dwakilo napisał/a:

To konfederata. Sepleni, nie umie się wypowiedzieć. Typowy konfederata.



Idź opierdol pałę tfuskowi albo prezesowi... Przez takich jebanych debili jak ty nigdy w Polsce nie będzie dobrze. Klapki na oczach i głosują na zmianę od lat na te same partie, masochiści jebani, fakiry pierdolone
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 20:29 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Po fryzurze wnoszę że to jakiś lewacki zjeb którego rodzice oddzieli od pieniążków.
Zderzył się z rzeczywistością że jedzenie magicznie nie materializuje się i matka nie woła na objad.
Głodny ale fajki też zajebie... haq tfu !



A coś. To SkoPio. Był głodny. A głód człowieka potrafi popchnąć do niebywałych czynów. Ale teraz przynajmniej wiemy dlaczego go nie ma na sadolu i dlaczego tak nisko upada ortografia, interpunkcja i składnia sadolowego forum. Amen.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 20:30 1
darek1234 napisał/a:

Ja pierdolę... Tamten ciemnolicy ukradł, ale niczego nie zniszczył. Ten to nasz rodak, ale totalny zjeb. Gdzie te posty typu: już niedługo na zachodzie?


Lepiej! Gdzie Poltergayst ukrainizujący każde przestępstwo. Coś grubego od t.me/zalenskytonazista się szykuje. Nie mogę się doczekać.
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-11, 20:35
Miszyn napisał/a:

Niby do czego? Alkohol samo h.
Poprawiłem Ci tytuł bo nie mogłem patrzeć



Czyli się przydał.
Zgłoś
Avatar
ajatolah 2024-09-11, 20:40
hahahahahahahahahahahahaha jaki przychlast.
Zgłoś
Avatar
Miszyn 2024-09-11, 20:45
KapitanStuleja napisał/a:

Czyli się przydał.



A widzisz bo ktoś poprawił mi tytuł i już się zamotałem. Widać strzeliłem błąd w tytule.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-09-11, 20:51
Nome napisał/a:

widać, że chudy,,, różnie to w życiu bywa, fakt, że ja bywałam głodna, jednak nie kradłam... ale kto wie, może był bardzo głodny... nie potrafię go ocenić



To pochodzisz do mnie mówisz że głodna jestem chuj niechaj stracę te 19.99( bo jeszcze piciu) na tego hot dogi z żabki...... Na małpke nie dam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie