18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Dla murzyna po wypadku "wypadły" wnętrzności, a raczej można powiedzieć iż wiszą sobie one na boku. Jednak nawet pomimo to zebrał siły i doszedł do swojego syna. Murzyn wyciągał nawet pieniądze aby poprosić o pomoc, jednak wszyscy wiedzieli że to i tak tam nic nie pomoże. Trochę szkoda mieć u boku umierającego ojca.
Możliwe iż płacił on tylko po to żeby zabrali jego syna. Tak czy siak, materiał na sadola jest.



Zgłoś
Avatar
Gracek46 2017-03-09, 7:39 19
Gosciu umiera na ulicy a wszyscy stoja w kolko i patrza albo zdjecia robią, ale syf
Zgłoś
Avatar
Omar 2017-03-09, 7:43 32
jaki debilny opis.....i ten początek "Dla murzyna po wypadku wypadły wnętrzności..." Co za kołek!
Nie pisz już nic więcej!
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-03-09, 8:09
Up Nie rozumiesz. Wypadły dla murzyna żeby murzyn z nich powróżył. Będę na Sadolu czy nie będę... Ezoteriusz murzyn dobrze wie co robi.
Zgłoś
Avatar
P................r 2017-03-09, 8:28
Ledwo się na nogach trzyma, pijak cholerny. I jeszcze dzieci wozi.
Zgłoś
Avatar
s................a 2017-03-09, 8:46 10
szacun za poświęcenie dla tej być może ostatniej chwili spędzonej z synem
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-09, 8:53 3
Gracek46 napisał/a:

Gosciu umiera na ulicy a wszyscy stoja w kolko i patrza albo zdjecia robią, ale syf


Człowieku. Bobry budują chaty z drewna od 10000 lat. Murzyni dalej je lepią z gówna.
Maksymalny poziom edukacji jakie może odebrać dziki afrykański murzyn to podstawowa obsługa AK47.
A ty nagle wymagasz od nich, żeby mu pomogli.
Zgłoś
Avatar
DoubleTapMaster 2017-03-09, 8:59 1
Cytat:

jaki debilny opis.....i ten początek "Dla murzyna po wypadku wypadły wnętrzności..." Co za kołek!
Nie pisz już nic więcej.



Haha, witamy na sadolu!
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-03-09, 9:17 6
Znalazł się jeden przygłup, który szyk przestawia i myśli, że jest zajebisty, to z czasem pojawiają się padawani-kopierzy, którzy chcą być jeszcze "fajniejsi", najgorsze jest jednak to, że potem banda imbecyli jest w stanie wprowadzić takie gówno w jakiś slang młodzieżowy a za 10 lat Miodek powie, że się ogólnie przyjęło jak w przypadku "poszłem" to można tak mówić.
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-03-09, 9:24
@DoubleTapMaster

Zabij się idioto.
Zgłoś
Avatar
czajka 2017-03-09, 9:41 1
Już nawet murzyni wiedzą, że lepiej nagrać dobry materiał niż pomóc
Zgłoś
Avatar
DoubleTapMaster 2017-03-09, 10:17
Cytat:

Znalazł się jeden przygłup, który szyk przestawia i myśli, że jest zajebisty, to z czasem pojawiają się padawani-kopierzy, którzy chcą być jeszcze "fajniejsi", najgorsze jest jednak to, że potem banda imbecyli jest w stanie wprowadzić takie gówno w jakiś slang młodzieżowy a za 10 lat Miodek powie, że się ogólnie przyjęło jak w przypadku "poszłem" to można tak mówić.


Gdzie ja ci przestawiłem szyk? Już za to 5 ostrzeżeń wyrwałem i po miesiącu wróciłem, nawet jeśli coś przedstawiłem to z mojej własnej niewiedzy.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-03-09, 10:24 1
DoubleTapMaster napisał/a:


Gdzie ja ci przestawiłem szyk? Już za to 5 ostrzeżeń wyrwałem i po miesiącu wróciłem, nawet jeśli coś przedstawiłem to z mojej własnej niewiedzy.



dlaczego usilnie robisz z siebie idiotę... nie pisałem o tobie
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-03-09, 11:52 1
A dla czego niby ma umrzeć z powodu wiszących flaków? Takie rzeczy się naprawia.
Umrze bo to Afryka i nikt mu tam tego na szybko nie załata. No chyba że przyfarci.
Zgłoś
Avatar
DoubleTapMaster 2017-03-09, 14:51
Cytat:

dlaczego usilnie robisz z siebie idiotę... nie pisałem o tobie


Aj to przepraszam!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie