18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
zjerycha 2013-05-19, 9:25
Wojtek, jak się nie podoba to scrolluj dalej
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-05-19, 9:32
później będzie buba jak ktoś za niego poda imie matki ojca numer buta, jest za granicą, sporo podróżuje to niech wozi forse przy sobie, prawda jest taka, że ta amazonia mu w głowie pokręciła, a on na siłę chce udowodnić, że to wszystko na przeciw.

Na obecnym rynku jest sporo banków, nie wspominam o zagranicznym, nie rozumiem dlaczego tak "rozgarniety" człowiek nie potrafi założyć tam konta. Reklamy złe, bla bla bla prawda jest taka, że to on wybiera bank, jak mu bank przeszkadza niech pójdzie do innego, jak w drugim i kolejnych będzie źle to niech wtedy jęczy. Gdyby niektóre procedury były proste, to byśmy dzisiaj musieli jeść kamienie, to tak jakby narzekać na to, że ciągnik potrzebuje paliwa, wielkie oburzenie bo ciągnik musi mieć paliwo! Narzekanie na maszyny jest zbędne. Tyle w nich dobrego co złego, ale to dzięki takim systemom, nie musimy zapierdzielać do banku bo nasze pieniądze. Jeszcze krzyczy na kobiete z infolinii, oprócz braku kultury nie widzę po tej rozmowie tej wielkiej "katolickiej" miłości. O ile samą religię szanuje to wiem, że przez takie osoby "czternastoletni ateiści" pogłębiają swoją nienawiść, TVN kreuje taki wygląd katolika, pozwala na emisje, a później jak lemingi - niekumaci ludzie zbierają wszystkich wierzących do jednego worka, wszystkie tzw "mohery" a jak już to się wszystko utrwali to można bezmyślnie powtarzać. Tak samo jest z tzw gimbusami i całą resztą.

Wszystko, byle zabić myślenie.
Końcem końców Cejrowski przynajmniej wyraża opinie argumentując to w pewien sposób, bez względu jaka ta opinia "głupia" by nie była .
Zgłoś
Avatar
marmar 2013-05-19, 10:17
Może zrobię reklamę, ale w ING nie miałem takich problemów. I też byłem bez dostępu do internetu. Facet się mnie zapytał o parę rzeczy, powiedział, że sprawdzi i zadzwoni za chwilę. Zadzwonił, ponownie wypytał o parę danych i sprawa się wyjaśniła.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-05-19, 10:32
Wojtuś nie udawaj durnia sam zawiniłeś wpisując źle numer konta odbiorcy i szukasz winnych .
Po to masz telekody że jak ktoś ci podpierdoli dokumenty to znając twe dane mógłby podszyć się pod ciebie i zapierdoliłby całą kasę jak masz na koncie . To jest dla twego bezpieczeństwa bo jak by cię w taki sposób okradli to byś kurwa trąbił na lewo i prawo że mają chujowe zabezpieczenia .

Druga sprawa jak jesteś taki światowiec to załóż sobie kurwa drugie konto w innym banku . Plusem będzie to że w razie problemów z bankiem X (blokada , zagubienie karty itd.itp) masz do dyspozycji bank Y .
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-05-19, 10:38
brawo ładnie pojechał z grubej rury
Zgłoś
Avatar
m................k 2013-05-19, 10:43 2
To jest aktualne?
Jeśli tak i cejrowski podpisał współpracę z TVN..
To może oznaczać tylko jedno: desperacja próba utrzymania popularności
kosztem zrobienia z siebie idioty.

Wojtek Cejrowski R.I.P
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-05-19, 10:44 3
Ta. A jakby każdy mógł dotknąć jego pieniędzy to by był zadowolony.

Poprawia automat, że mówi się "nie wyrażają państwo", a sam jest zbolałym chamem rozmawiając z Bogu ducha winną kobietą i rzuca słuchawką bez słowa. Cejrowski, wróć Pan do podróżowania.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-19, 10:46 1
Gość się przypierdala o to, ze bank przestrzega procedur stworzonych by uchronić ludzi przed kradzieżą ich kont. Przecież procedury nie są napisane tak żeby uprzykrzyć życie klientowi (mimo że "krótkomózgi" klient tak myśli) tylko po to żeby uniknąć sytuacji, że ktoś przypadkiem czy podstępem wejdzie w posiadanie części twoich danych i za ich pomocą uzyska dostęp do twojego konta. Dlatego niezbędne do weryfikacji dane rozproszone są na 2-3 dokumentach. Bo ty je sobie możesz w domu np. zapisać na jednej kartce, a jak ktoś Ci rąbnie dowód to dzięki niemu nie uzyska dostępu, bo potrzeba jeszcze karty i np. nr klienta (którego na 100% w kieszeni nie nosisz).
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-05-19, 11:01 1
chlop napisał/a:

o @UP x3 macie sprane mózgi zasiedzieliście się na zielonej wyspie jak się obudzicie dajcie znać , bo kurwa w cywilizowanym świecie to Bank jest dla ciebie pomocą a nie ty jesteś kołem u wozu dla Banku no ale co TVN działa ........


no i wlasnie bank na takich debilach robi kase jak Ty , dla banku klient , to kolejny frajer, ktory bedzie trzymac tam pieniadze,a bank bedzie sobie tymi pieniedzmi obracał, tak ze nawet jak Ci odpali przykladowo 5%(- podatek , inflaceje...td) , to zarobi na tym dwa razy wiecej.... wiec mi k*rwa nie mów, ze bank mi jest pomoca, kiedy frajerenia go utrzymuje, taka jak Ty, wszystko powinno być tak, jak klient tego chce
Zgłoś
Avatar
firer 2013-05-19, 11:09
Mnie też denerwuje to "przejście" przez telefoniczne procedury telefoniczne w jakiejkolwiek firmie. Jest to uciążliwe itd. ale pytanie do Pana Cejrowskiego: co by było ( w tym filmiku), gdyby zamiast właściciela karty zadzwonił np. złodziej/oszust itp. Wtedy Pan Wojtek by dziękował bankowi, że mają takie procedury, czyż nie???
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-19, 11:25
Po komentarzach od razu widać kto ma przećpany umysł a kto za bystrym panem Kaczyńskim...
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2013-05-19, 11:30
Dlatego nie mam konta
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-19, 11:44 1


"Jestem nietolerancyjny! musisz to uszanować!"

Nie lubię tego człowieka, kawał buraka.
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-05-19, 11:52
chlop napisał/a:

o @UP x3 macie sprane mózgi zasiedzieliście się na zielonej wyspie jak się obudzicie dajcie znać , bo kurwa w cywilizowanym świecie to Bank jest dla ciebie pomocą a nie ty jesteś kołem u wozu dla Banku no ale co TVN działa ........



To teraz spójrz w prawy dolny róg każdego filmiku cejrowskiego.... Dobranoc
Zgłoś
Avatar
robzi1989 2013-05-19, 11:59 2
ale wy macie najebane w glowach, cejrowski wyraznie mowi że nie ma dostępu do internetu na to baba w słuchawce mu odpowiada zeby wyslal gdzies tam maila , tez bym sie wkurwił jakbym rozmawiał z głuchą niekompetentną cipą która nie wie jak mi pomóc chociaż powinna bo na tym polega jej praca
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie