18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Dam.ko 2013-05-19, 0:44 3
Marysia już stoi... A gdzie Jarek????
Zgłoś
Avatar
Bagman 2013-05-19, 1:07 33
"nie jestem debilem" - taa, tylko oświeceni geniusze rozmawiają z automatami.
Zgłoś
Avatar
Lupido 2013-05-19, 1:38 72
Irytuje mnie już ten człowiek. Kiedyś wydawał mi się bardziej ogarnięty niż teraz mi się wydaje. Człowiek starej daty, który nie dostosuje się do panujących reguł tylko narzeka, że świat się nie stosuje do niego... To wszystko są sprawy bezpieczeństwa między innymi jego konta bankowego, a on będzie narzekał. W zamian za konto chce jej podać imie matki/ojca? Litości...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-19, 2:02 11
Czy w prawym dolnym rogu było logo TVN? Wojtusiowi pieniądze nie śmierdzą, nawet na koncie, do którego nie może się dostać.
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-05-19, 2:28 153
o @UP x3 macie sprane mózgi zasiedzieliście się na zielonej wyspie jak się obudzicie dajcie znać , bo kurwa w cywilizowanym świecie to Bank jest dla ciebie pomocą a nie ty jesteś kołem u wozu dla Banku no ale co TVN działa ........
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-05-19, 5:16 5
Taki mądry i światowy ten Cejrowski... tylko na jaki chuj mu słuchawka przy uchu skoro rozmawia przez głośnomówiący aparat telefoniczny?

@UP, skoro Ty jesteś już zasiedziany gdzie indziej to po co wkurwiasz Polaków, którzy mieli odwagę by zostać w Polsce??
Zgłoś
Avatar
kingofpoland 2013-05-19, 6:26 40
Głupie dzieciaki z was chłopa ma 100 % racji mnie krew zalewa gdy mam coś do załatwienia (gaz,prąd,woda,bank,ubezpieczenie itp) a najgorsze jest to ze po chwili wkru*wiania się to nie ma nawet kogo nazwać chu*em bo wszędzie automatyczne sekretarki !
Zgłoś
Avatar
Korfi 2013-05-19, 7:10 21
Ciekawe jak by narzekał, kiedy ktoś zadzwonił do banku i bez tych "męczących zabezpieczeń" dorwał się mu do konta. Naprawdę trzeba być ignorantem, żeby nie zdawać sobie sprawy, że to kwestia bezpieczeństwa pieniędzy. Żeby losowi ludzie nie mieli dostępu do naszych środków
Zgłoś
Avatar
Muminek85 2013-05-19, 7:20 9
kingofpoland napisał/a:

Głupie dzieciaki z was chłopa ma 100 % racji mnie krew zalewa gdy mam coś do załatwienia (gaz,prąd,woda,bank,ubezpieczenie itp) a najgorsze jest to ze po chwili wkru*wiania się to nie ma nawet kogo nazwać chu*em bo wszędzie automatyczne sekretarki !



Chcesz kogoś nazwać, cytuję "chu*em" to wsiądź w auto i powiedz mu to w cztery oczy, bo takie wyładowywanie się telefonicznie to czyste lamerstwo.

PS: sam nie wiem za co kiedyś lubiłem tego faceta. Nie podobają się banki, bo się napatrzyło na niggerów, dla których walutą są banany i własne córki.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2013-05-19, 7:23 8
Tylko w jednym ma racje - wnerwiające wszędobylskie reklamy. Po za tym pierdzieli jak potłuczony.
Są pewne procedury i jeżeli nie odpowiada Panu Panie Cejrowski to należy wcześniej się z nimi zapoznać, a nie później narzekać. Nie chcesz mieć procedur to trzymaj sobie kasę w skarpecie, tylko nie zdziw się potem jak ktoś inny bez zabezpieczeń ci się do tej skarpety dobierze.

Pomimo że zabezpieczenia może są czasem uciążliwe, to nie na tyle aby tak wyolbrzymiać. Mbank i tak tutaj jest dosyć liberalny.
Zgłoś
Avatar
Kluska 2013-05-19, 7:37 33
idioci, wszędzie idioci.
Cejrowski powiedział wyraźnie - wkurza go to, że ludzie dzwoniący tam mają zazwyczaj nietypowe przypadki, a system jest przygotowany na obsługiwanie typowych przypadków.

Zaprezentował on nietypowy przypadek osoby dzwoniącej i pokazał, że nie mają mu jak pomóc!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-05-19, 8:36 9
wkurwiajaca jest jego bezczelnosc - odrobina chrzescijanskiego dobrego zachowania by mu nie zaszkodzila, kultura az tak nie boli. no ale jemu wystarczy ze ma obrazek na parapecie
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-05-19, 8:48 5
Ja pierdole... na sodolu już chyba tylko same gimnazjum zostało ...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-05-19, 9:08 4
No Pan Wojtek mentalnością jeszcze w lasie amazońskim, tak jak ktoś wyżej napisał, w banku obowiązują pewne procedury bezpieczeństwa. Wszystko jest tak zaprojektowane, żeby przypadkowy luj który znalazł twój portfel nie mógł namieszać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie