18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Symbian 2014-03-02, 22:14
przekręcają jego słowa w gazetach . to chyba norma
Zgłoś
Avatar
Hanniballl 2014-03-02, 22:17 9
Irytuje mnie fakt, że w sytuacji gdy UE wprowadza jakieś bzdurne rozporządzenia to Tusk i Bronek siedzą cicho, ale jak mogą się podlizać to od razu by wypowiedzieli wojnę Rosji. Większość Polaków nie chce aby nasi politycy wtrącali się do spraw Ukrainy, bo potem możemy tego pożałować. Musimy pogodzić się z tym, że nie jesteśmy mocarstwem i czy się to komuś podoba czy nie Rosja zgniotła by nas jak muchę. Także zamiast pierd... głupoty, niech Tusk i inni zamkną mordy i zajmą się Polską, a jak inne kraje UE chcą się wtrącać do tego konfliktu to niech to robią, ich sprawa.

Obama też się popisał. Te konsekwencje o których wspominał to chyba spam na Twitterze w stylu: Rosja jest bee, jesteśmy z wami Ukraińcy! "
Zgłoś
Avatar
zmysl0wy 2014-03-02, 22:26 8
czerwona hołota to czerwona hołota, nie wazne czy ruska czy ukrainska.
ścierwo to ścierwo, niech się pozabijają.
martwy się co będzie z nami, ja na nich mam wyjebane i na wszystkich obrońców
ukrainskich banderowców.
wszyscy dobrze wiemy ze nic nie będzie a szkoda bardzo.
może skurwiałą ukrainke niech teraz broni upa które ta bardzo kochali.
ode mnie i ukraincom i ruskim chuj w oko i kulka w potylice.

p.s gdyby komuś się nie spodobało moje podejście to od razu może mi zjeść ser z pod napleta i tyle w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2014-03-02, 22:27 5
czas się cieszyć każdym gramem gazu bo długo go nie będzie
Zgłoś
Avatar
G................9 2014-03-02, 23:29 1
Spokojnie, teraz jest możliwość tworzenia plutonów w bf4, szybko zorganizujemy ludzi, jak coś to połapiemy się na TS-ie.
Zgłoś
Avatar
S................y 2014-03-02, 23:33 3
Czemu to nie flaga Polski a UE jest w środku ?
Zgłoś
Avatar
Jack_pl 2014-03-02, 23:37 8
Wojny nie będzie w ciągu najbliższych dni, gdyż putin dostał co chciał (miedzynarodową misje na krym), pozwoli mu to dyplomatycznie zająć krym (pewnie dojdzie do jakiegoś referendum).
usa dostało niezłego pstryczka w nos od rosji w sprawie syri i uważam, że teraz hamburgery zbyt łatwo nie odpuszczą więc może dojść do zamrożenia stosunków dyplomatycznych.
Sytuacja na ukrainie nie jest zbyt stabilna i tylko czekać aż wschodnia część tej krainy zacznie się buntować tak jak krym. Wątpię szczerzę, że dojdzie do powtórki i kolejne części ukrainy oddadzą w łapy rosji, lecz dojdzie do znacznej eskalacji konfliktu co dopiero doprowadzi do wojny.
Jeśli NATO postanowi pomóc ukrainie to wtedy będziemy mieli SPORY konflikt (osobiście uważam, że będzie to początek III WŚ).
Natomiast jeśli NATO odpuści ukraine to tylko BÓG jeden wie do czego posunie sie dalej putin (podwyżka cen gazu jest pewniakiem).

Moi drodzy sadole i sadolki. putin trzyma całą europe za jaja i nie zamierza ich puścić.
Zgłoś
Avatar
bobberman 2014-03-02, 23:41 16
Nosz kurwa. Dywan na ścianie...
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-03-02, 23:46
Na dywanie jest tajny przekaz do Ukrainy...
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-03-02, 23:48
Ja już powołuję dywizję snajperską. Chętni PW. Tylko dla posiadaczy CoD2. :/
Zgłoś
Avatar
kamaclan2 2014-03-02, 23:50 9
ide walic konia , moze juz ostatni raz :C
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-03-02, 23:56 2
Zamiast siedzieć obok cicho to my cwaniakujemy. A poszkodowany nie będzie Komor czy Tusk a zwykli Polacy.
Zgłoś
Avatar
Stehlen 2014-03-02, 23:59
Ziomeczki od BF'a 3.
Jak chcecie to możemy szkolić się razem, jak coś to ja robie za pilota w heli, w czołgu za kierowce.
Nie lubie strzelać. Pluton juz mam, więc możecie dołączać, wystarczy napisać na PW .
ELO
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-03-03, 0:01
A co Donald z Bronkiem mają zrobić? Nie zrobią nic, to będzie pierdolenie, że bezczynność. A tak z mordy cholewę zrobią, nic z tego nie wyniknie, ale będą mogli potem mówić, że dzielnie walczyli. Taka już ta nasza wierchuszka.
Ogólnie mam wyjebane na ukrainę i by ją mogli zaorać, ale jednak ten bufor potrzebny. Więc krym niech se biorą w pizdu i dadzą spokój reszcie kraju.
Zgłoś
Avatar
Zakrzaku 2014-03-03, 0:09 2
tylko czekać aż nam ten palec, którym im "grozimy" połamią
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie