18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Oranżada 2014-03-02, 20:44 212
Ja już trenuje

40 lvl w BF3 - oczywiście podstawa latanie helikopterem, jazda czołgiem lub pelotką mam w małym palcu u nogi.
15lvl w WarThunder - bliski kontakt ze śmiercią nie jest mi obcy, wyszkolony w samolotach niemieckich i rosyjskich, także mogę podlecieć zajebać i mamy wygraną w kieszeni.
Także nie bójcie się wygramy to!
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-03-02, 20:48 4
@up ta wiemy, dasz radę.

Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-03-02, 20:48 86
Cytat:

40 lvl w BF3 - oczywiście podstawa latanie helikopterem, jazda czołgiem lub pelotką mam w małym palcu u nogi.
15lvl w WarThunder - bliski kontakt ze śmiercią nie jest mi obcy, wyszkolony w samolotach niemieckich i rosyjskich, także mogę podlecieć zajebać i mamy wygraną w kieszeni.
Także nie bójcie się wygramy to!


ja mogę ci pojazdy reperować
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-03-02, 20:49 3
To ja będę zbierał nieśmiertelniki.
Zgłoś
Avatar
białyczarnych 2014-03-02, 20:51 26
Putin ma już co chciał, Krym jest jego. Gdyby pragnął wziąć sobie całą Ukrainę napewno nie czekałby aż się zmobilizują i zorganizują wojsko. Wojny nie będzie. Jestem ekspertem .
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2014-03-02, 20:53 14
Taaa, wojna. Jak Kim Dżug-Chujung się spinał to też wszyscy krzyczeli, że trzecia wojna światowa się zaczęła.

SPOILER

Nic się nie stanie, idźcie grać w BF'a.
Zgłoś
Avatar
Libky 2014-03-02, 20:53 5
Ja tam dzisiaj zainstalowałem RED ALERT 2 i znowu klepie ruskich moją Tanyą
Zgłoś
Avatar
spiceman 2014-03-02, 20:54 7
Bagnet na broń i bolszewika goń!!!!
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-03-02, 21:04 22
To jest tak zwany "straszak" UE będzie straszyło Rosję na różne sposoby w końcu to nic nie kosztuje, ale działań niech nikt nie oczekuje. Jedynie Polska może się wpakować w coś głupiego bo rządzą ludzie chorzy na debilizm, lub też rozkazy mogą przyjść z góry od Merkel.
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2014-03-02, 21:10
Ja bym chciał aby taka wojna wybuchła zobaczyłbym ilu napinaczy internetowych i takich gejmerów dałoby rade 1 dzień przetrwać
Zgłoś
Avatar
saves 2014-03-02, 21:14 52
UE wyciągnęła już swoją najgroźniejszą broń - wyraziła zaniepokojenie.
Edit: Jak te głupki myślą, że pójdę umierać za Ukrainę, to są w wielkim błędzie. Donaldzik niech synka na front wyśle jako korespondenta (w końcu w Amber Gold bodajże za piarowca robił), a córeczkę do szycia mundurów (znana z niej szafiarka).
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2014-03-02, 21:26 8
saves napisał/a:

UE wyciągnęła już swoją najgroźniejszą broń - wyraziła zaniepokojenie.



A co ma zrobić? Wysłać armię na Rosję? Czy narysować w paincie "gałgana" na Rosyjskiej fladze i przesłać Putinowi mailem?
Zgłoś
Avatar
saves 2014-03-02, 21:32
up
To ironia. Doskonale wiem, że i tak gówno zrobią. UE jest za bardzo zależna od Rosji. Podobnie jak Rosja od UE. Wojna o jakiś kraik leżący pomiędzy nikomu nie byłaby na rękę. Zbyt duże interesy łączą te dwa twory.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-03-02, 21:55 6
Ale Bronek to w ogóle charyzmy nie ma Po jego kilku słowach zacząłem usypiać

A konfliktu zbrojnego się nie obawiajcie. Grałem w Castlevanię Lords os Shadow i doszedłem do momentu gdzie się nawpierdalałem wampirzej krwi więc jestem nieśmiertelnym, niezajebywalnym księciem mroku. Z takim kimś po swojej stronie możecie spać spokojnie i dalej fapować do lachonów z penisami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie