18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
lowi 2014-03-03, 0:22
będzie się działo
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2014-03-03, 0:25 2
Wspomogę Was moim 7 letnim doświadczeniem w CS 1.6. Nada się?
Zgłoś
Avatar
lewozmywak 2014-03-03, 0:30 3
Moj dziadek ma stado świn w chlewie. Jak myslicie, jak je sprzedam to kupie sobie wize do USA? Nie lubie wojen, i nie mam zamiaru ginac za ukraincow!
Zgłoś
Avatar
KMD 2014-03-03, 0:31
ponad 4k godzin w obydwa cs'y. Mogę zorganizować dywizję cicho-ciemnychj, dobrze posługuję się nożem.
Zgłoś
Avatar
B................k 2014-03-03, 0:35 2
Śmiechem, żartem, ale jak się na nas wkurwią i wjadą tu czołgami to będzie kiszka..
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2014-03-03, 0:38 6
I potrzebne nam to wpierdalanie się gdzieś gdzie nas nie lubią? Jesteśmy, aż tak bogatym i potężnym światowym mocarstwem? Przygarniemy uchodźców, damy im jeść, wykształcimy za darmo i obronimy przed złym Carem! Nie no ludzie... nikt nie sra żarem ale nie... my i nasze Słońce Peru musimy! Bo tak! Ktoś kiedyś powiedział, że najmniejszy pies zawsze najwięcej szczeka i tylko patrzeć jak większe go zagryzą i obudzą się te niedojdy z ręką w nocniku jak się Towarzysz Putin z rozpędu zatrzyma dopiero nad Odrą!
Zgłoś
Avatar
mazak20 2014-03-03, 0:40
Easy wycarruje wam te wojne
Zgłoś
Avatar
Avans 2014-03-03, 0:40 3
damy rade. a jak coś pójdzie nie tak to i tak sie wszyscy w Thais odrodzimy.
Zgłoś
Avatar
Mishon 2014-03-03, 0:42 1
Będzie kolejka u Spirit Healera
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2014-03-03, 0:49 1
Obstawić granice i wyjebane, niech się tam kurwa tłuką. Wara im jedynie od Polski.
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-03-03, 0:57
Ustawa bratniej pomocy, wykorzystają to, Tusk zwoła rezerwistów i wyda rozkaz obrony Ukrainy... Mówię jak jest... Nocny Łowca, Katowice/Śląsk
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-03-03, 0:59 2
Teraz sobie plują w brodę że tyle wpompowali energii w wylansowanie trynkiewicza, jakby wiedzieli że taki zajebisty temat zastępczy jak ukraina się trafi to byśmy o chłopie nie usłyszeli. To tylko jakieś jebane czary mary żeby odwrócić uwagę od rzeczy istotnych i mających realny wpływ na życie Polaków.
Zgłoś
Avatar
król_sucharów 2014-03-03, 1:02
@Jack_pl

Masz dużo racji, ale z trzymaniem za jaja to myślę, że przesadziłeś. Ktoś już tutaj napisał bardzo mądrze zresztą, że Europa potrzebuje Rosji i Rosja Europę, więc Włodek nie może za bardzo podpaść Europie, jeśli Europa znajdzie sposób na kupno gazu z innego kierunku niż wschód to Rosja leży tak na prawdę.
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-03-03, 1:30 3
Tusk to niech pali gumę i jak taki mądry to sam niech tam zapierdala, a nie rezerwistów. Jak ue każe ile ma być wyprodukowanego mleka, ile spalonego węgla, to wszyscy morda w kubeł. Teraz dwóch się tłucze, wojna wisi na włosk, mądre głowy siedzą cicho, tylko "nasi" kurwa gęba taka co to oni by nie zrobili, a gówno zrobią tylko tylko naród wpierdolą w wojnę, a same sprzedajne kurewki pierwsze wyfruną stąd ze zrabowaną kasą. Więc mogliby chociaż raz zamknąć japę. A ukraińcy niech się tam wyrżną z ruskimi.
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2014-03-03, 1:33
ja tam partyzantka bo na komisji się nie było
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie