18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Matii9 2014-03-03, 1:41
Idziemy na wojnę pokażemy Ruskom co to odwaga, honor, nauczymy ich strachu i poczują nasz gniew.

Tylko kto mi powie co ile na tej całej wojnie będzie respawn?
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-03-03, 2:39 1
ciekaw jestem jakby to wyglądało z Kaczyńskim u władzy...?
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2014-03-03, 2:47 2
Przecież tu nie chodzi o Ukrainę. Plan jest na troszkę szerszą skale. Niedługo dowiemy się co jest kolejnym celem.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2014-03-03, 2:50
Snoopy napisał/a:

Czemu to nie flaga Polski a UE jest w środku ?


Flaga unii jest między polskimi, ponieważ gdyby było odwrotnie, miałbyś problem, że są dwie unii na tle jednej narodowej. Są trzy, bo dwie powodowałyby inny konflikt - jedna w końcu byłaby po prawicy prezydenta, ale za to druga musiałaby być bliżej jego serca.. Wybrali chyba najmniej "kolizyjne" rozwiązanie, ale i tak, jak widać, wszystkim nie dogodzisz. Poza tym, czy to naprawdę jedyna refleksja, jaka Ci się nasunęła po obejrzeniu tego materiału?
Jeśli chodzi o opis - bez przesady, taka postawa naszych władz nie spowoduje powstania żadnego "guza". Uważam ją za całkiem normalną, w końcu chodzi o naszego sąsiada.
Zgłoś
Avatar
rafigd1 2014-03-03, 3:25
Rzygoc sie chce jak widze wasze komentarze, ze putin to sobie wezmie krym i ciul, nic nie mozna zrobić. Otóż oświadczam, nic sobie nie wział, wbrew temu co sobie w internecie czytacie (jedyne prawdzile zrodlo informacji! boze pomoz) wojska nie wycofaly sie z Krymu i dalej nie wpuszczają Rosjan na swoje tereny ;p Rosja sobie grzecznie stoi i grozi, to wszystko ;p a co ma NATO z UE zrobic? wywołać 3wojne swiatowa tylko dlatego bo Rosjanie sie odgrażają ? jak beda działania prewencyjne to i ue sie zainteresuje

na moje wojna z ukrainą powinna wybuchnac, moglibysmy na tym duzo zyskac, tak jak alianci i ZSRR nas wydymali, tak teraz UE i Rosja powinna wydymać ukraine, a my jako ich sąsiedzi powinnismy poszerzyć nasze granice ot co
Zgłoś
Avatar
Aleqsjej47 2014-03-03, 3:34
modyf napisał/a:

ciekaw jestem jakby to wyglądało z Kaczyńskim u władzy...?

Zgłoś
Avatar
Messor 2014-03-03, 3:35
Well, te zjeby z rządu chcą nas wpędzić w jakąś bezsensowną wojenkę :v KTÓŻ MÓGŁ SIĘ TEGO SPODZIEWAĆ?! No nic... Pora się pakować i spierdalać do Meksyku.
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2014-03-03, 4:17
A ja wam powiem, że cała ta polityczna ferajna jako pierwsza spierdoli z kraju jak ruskie czołgi przekroczą naszą granicę.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-03-03, 7:19
grałem troche w world of tanks moge się przydać
Zgłoś
Avatar
Xian5 2014-03-03, 8:27
Dostaliście ponowne wezwanie do wku? Mi przysłali list, na szkolenie 2tyg, ciekawe po co i teraz robota urlop i latanie po lasach, cos sie szykuje;) wojna bedzie, to pewne bo dawno nie bylo rozpierdolu. Szkoda tylko ze nie mamy zadnych szans a tusk i ferajna ucieknie w razie czego i za rudego chuja bedziemy sie zabijac walczac w ukrainie
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2014-03-03, 9:55
NightWing92 napisał/a:

Ustawa bratniej pomocy, wykorzystają to, Tusk zwoła rezerwistów i wyda rozkaz obrony Ukrainy... Mówię jak jest... Nocny Łowca, Katowice/Śląsk

Jakich rezerwistów? 80% ludzi spierdoli w podskokach z tego grajdołka jak tylko pojawi się zagrożenie bo nikt nie będzie chciał walczyć za patologiczny kraj, a przynajmniej ja nie zamierzam ginąć za Słońce Peru i jego rozbójników w białych kołnierzykach. Jak przyjdzie co do czego "bratnia pomoc" okaże się pustym frazesem i zostaniemy wydymani jak w 1939 bo jak wiadomo historia lubi się powtarzać.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-03-03, 11:08
Podobno ukraińcy już mobilizują swoją gildię magów więc ruscy posłali po Czerwonych Czarodziei z Thay
Zgłoś
Avatar
szuleq 2014-03-03, 13:55
putin kazal tuskowi sie wpierdolic w to zamieszanie zeby putin mial powod zeby do polski sie przesunac i tak bedzie
Zgłoś
Avatar
Retsam 2014-03-03, 14:58
Kto to jest ten na pierwszym filmiku, to jest kur*wa prezydent? Toż to jakaś łajza
Zgłoś
Avatar
gadet 2014-03-03, 16:10
Oranżada napisał/a:

Ja już trenuje

40 lvl w BF3 - oczywiście podstawa latanie helikopterem, jazda czołgiem lub pelotką mam w małym palcu u nogi.
15lvl w WarThunder - bliski kontakt ze śmiercią nie jest mi obcy, wyszkolony w samolotach niemieckich i rosyjskich, także mogę podlecieć zajebać i mamy wygraną w kieszeni.
Także nie bójcie się wygramy to!

zapomniałeś gamoniu że nie bedziesz miał respawna jak dostaniesz bańke
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie