18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pawel6 2012-06-27, 20:32 16
Bo trzeba się bawić a nie zamulać.
Zgłoś
Avatar
Misza123 2012-06-27, 20:42 29
3 dni wstrzykiwania sobie marihuany.
Zgłoś
Avatar
perun88 2012-06-27, 20:46 11
Klej to tam się musi lać strumieniami
Zgłoś
Avatar
Obeliks 2012-06-27, 21:04 69
Napiszę tak (ale pewnie i tak ktoś się ze mną nie zgodzi) - nie zrozumie tego nikt kto chociaż raz tam nie był. Nie wspominam nawet o muzyce... ale Ci ludzie, ten klimat i 3 dni całkowitego zapomnienia o bieżących sprawach/problemach. Inny świat. Polecam.
Zgłoś
Avatar
ore 2012-06-27, 21:05 7
uwielbiam ten film i z pewnością pojadę jak co roku wstrzykiwać sobie klej i wąchać marihuanine ale to tu nie pasuje :C
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-06-27, 21:38 7
mało piwek będzie z racji że posypią się komentaarze o imprezie dla ćpunów brudasów etc.
mimo że słucham lady pank dubstepów SNL i Andrea Bocelliego to i tak wiem że warto tam pojechać bo widoki i przeżycia są wspaniałe
pozdro dla kumatych!
Zgłoś
Avatar
hilmekkox 2012-06-27, 22:23 1
jedna spora bąba i po sprawie
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-06-27, 22:28 1
a ja wam powiem ze jakos mnie nie jara taplanie się w błocie..
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2012-06-28, 0:16 6
@up
nie wiesz co to życie świnio
Zgłoś
Avatar
Pajacu 2012-06-28, 1:03 22
Ćpajcie, jarajcie, chlejcie i myjcie się w błocie. Nikt wam tego nie broni, ale jak widzę, że osoby tego pokroju wypowiadają się źle o ludziach słuchających rapu, albo nawet już niech będzie techno, to po prostu żal was słuchać. Cholerni hipokryci z was i tyle.
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-06-28, 1:30 30
Miejsce kopulacji i rozrodu lewactwa.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-28, 1:50 1
jebać hip hop i rap

widziałem jakiś penerowy temat w klopie:
sadistic.pl/woodstock-2012-vt122204.htm
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-06-28, 2:28 33
I znowu przychodzi moment, kiedy czytając komentarze muszę dodać swoje pięć groszy. Może zacznijmy od filmiku - konkret. Widzę zajebistą atmosferę, masę dobrych ludzi, dobry alkoholizm, dobre cycki. Mówię to ja, zagorzały hip-hopowiec, mający 1000+ numerów rapu na swoim telefonie. Podchodzę do tego obiektywnie, bo człowiek jest człowiekiem i każdy ma prawo do tego by gustować w innym rodzaju muzyki, a, że mam masę znajomych słuchających metalu, rocka (i innych tam - nie znam się, więc się nie rzucam gatunkami) to nie mógłbym nikogo tutaj obrazić. Boli mnie, że są jednak ludzie, którzy CIIIIIIISNĄ PO RAPIE jak po starej kurwie, bo opierają się na stereotypach, no, ale nie o tym. Jedyne co mnie poniekąd wkurwia, to charakter niektórych z tych osób. Było mi dane poznać kilka osób obracających się w tych klimatach i czasami nie mogę ich pojąć - chodzą smutni jak pizdy w deszczowy dzień, przymuleni, gadają tak jakby chcieli, a nie mogli - wiem, nie każdy jest taki, ale kilka osób trafiło się na mojej drodze. Czemu o tym wspominam? A no dlatego, że gdy słucham wypowiedzi pierwszego gościa w tym filmiku to stwierdzam, że najchętniej bym go jebnął za taką przymuloną gadkę: "eee poszedłem po pierogi, dostałem kiełasę, wcześniej musiałem tańczyć pogo bo szedłem tam - hehe, mam kolegów i jest fajnie". Takie podejście mnie osobiście wkurwia i nie musicie się ze mną zgadzać, bo przecież to tylko moje zdanie.

Dobra, komentarz rozwiązły, może taki trochę grafomański, aczkolwiek jest późno i już dziko piszę. Na koniec taki mały apel do ludzi, którzy słuchają innej muzyki niż rap - proszę, nie krytykujcie i nie oceniajcie muzyki przez pryzmat jednego czy tam sześciu kawałków (naprawdę rap ma bardzo bogaty repertuar i gdyby ktoś był zainteresowany to mógłby znaleźć takie numery, które wychodzą w podziemiu i UWAGA nie są o jebaniu policji - naprawdę). Sam jestem osobą, która wychowała się na Budce Suflera, Dżemie, Zeppelinach, Floydach (mój ojciec, wierny fan w.w i wielu innych), więc czasem też tego posłucham, jak coś mi się nie podoba to mówię "No wybacz, nie mój styl", ale nie mówię "A kurwa gówno jebać brudasów bo śmierdzą i słuchają napierdalania na talerzach", więc trochę się ogarnijcie i przestańcie być pierdolonymi hipokrytami, bo to szczerze boli, jak ktoś się nie zna, a pierdoli. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-28, 2:32 1
Ojej, wygląda jakby z Poznania wyjeżdżali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie