18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
🔥 Policjant i pitbull - teraz popularne
🔥 Usuwanie starego drzewa - teraz popularne
🔥 Drogowy morderca - teraz popularne
Woodstock 2017
pawelozory • 2017-08-11, 18:12
Jak co roku zmontowałem krótki filmik z Woodstocku.
Oczywiście to dość kontrowersyjny temat, więc proszę o kulturalne komentarze.

Wyprzedzając tematy antywoodstockowców:
ukryta treść

- toitoie były codziennie czyszczone i chodziło się zaraz po myciu albo na porcelanowe, pachnące lasem iglastym porcelanki w strefie płatnych pryszniców
- mieliśmy swoją kabinę prysznicową i baniaki z wodą, które nagrzewało słoneczko
- w ciągu dziewięciodniowego pobytu piłem tylko jednego wieczoru i spotkałem wiele osób, które również nie piły lub piły w małych ilościach
- błoto jest tylko pod grzybkiem (kwadrat 30m x 30m)
- nie taplałem się w błocie
- po deszczu było błoto na przejściach ale nie mniejsze niż na Openerze (tak, byłem; pracowałem kiedyś w ochronie i zaliczyłem wszystkie duże festiwale oprócz Orange Warsaw). Oczywiście po jakimś czasie wyschło
- nie zgadzam się z ideologią polityczną osób zapraszanych na asp oraz z Owsiakiem
- wyolbrzymiana przez media przestępczość podczas trzech dni na Woodzie jest mniejsza niż jednego dnia w dużych miastach. Nie zapominajmy, że było tam 200-700 tys (wg różnych źródeł) ludzi. Btw. na ten temat mogę się wypowiedzieć bo akurat piszę o tym pracę magisterską.
- "syf, syf i wszędzie syf". W sumie racja. Od trzeciego dnia jest masakra. Jak co roku. Akurat my (wioska Rabarbarowa) sprzątamy po sobie każdego kiepa, puszki oddajemy w strefie lecha do recyklingu (lub zostawiamy dla Pana Stasia - złomiarza) a resztę zostawiamy w dużych workach przy dróżce, aby ułatwić pracę ekipie sprzątającej. Plandeka, linki, prysznic itp. też składamy i zostawiamy gotowe do wywozu. Niestety jest pełno brudasów, którzy zostawiają syf, jednak ekipy sprzątające działają sprawnie. Szkoda tylko, że mają tyle roboty. Oczywiście odniosę się też do innych polskich festiwali. Np. po Openerze było to samo. A plaża w Gdyni (przynajmniej kilka lat temu) wyglądała jak jedno wielkie wysypisko śmieci. No cóż, w takim społeczeństwie żyjemy.




Materiał własny.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-11, 18:29 164
Cytat:

proszę o kulturalne komentarze


Kulturalnie ci powiem, że chyba cię pojebało z rana.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2017-08-11, 18:33 16
Velture napisał/a:


Kulturalnie ci powiem, że chyba cię pojebało z rana.



To ja kulturalnie odpowiem, że pojebało mnie z wieczora. Jest po osiemnastej.
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-08-11, 18:33 26
Ekhm

-Woodstock
-Kulturalne komentarze

Wybierz jedno.

No chyba że to troll
Zgłoś
Avatar
energia2013 2017-08-11, 18:39 37
Reprezentujecie gówno... Smutnym jest to, że nie zdajecie sobie z tego sprawy! Pokolenie nabierane na "róbta co chceta".
Zgłoś
Avatar
Thesherk 2017-08-11, 18:42 7
Osz kurwa!
Pierwszy raz materiał własny bez piwa
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-08-11, 19:24 60
Co Nas obchodzi co robią inni ludzie na jakimś festiwalu?
Owsiak sprzedał w końcu ten uran czeczenom?
Zgłoś
Avatar
olbi13 2017-08-11, 19:25 4
Dorzucę swóje filmiki z woodstocku. Gołe dupy - 1:47 i Cycki - 7:54


i drugi film cycki 7:54 i 8:39
Zgłoś
Avatar
Pomurnik666 2017-08-11, 19:26 18
nie wiem czy to dobry pomysł by na sadola to wrzucać ^^

Tu każdy wie lepiej gdzie masz jeździć ,jak się bawić co żreć, w co wierzyć itd

film trochę nudnawy ale iż jeżdżę od 14 lat daje piwo ^^

i jebać PO ,PIS ,PSL,SLD !
Zgłoś
Avatar
ZimnaVodka 2017-08-11, 19:28 6
to i tak nie zmienia faktu ze brudasy śmigają na Drewnostock
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-08-11, 19:33
No i po co tu tu wstawiasz? Masochistycznie dochodzisz na ręcznym, gdy czytasz wrogie komentarze? Czy toczycie naiwną krucjatę?
Zgłoś
Avatar
P................r 2017-08-11, 19:47 18
Bawcie się jak chcecie, olewam to. Ale sami brzydcy ludzie w tym roku przyjechali jak widzę.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-08-11, 19:51 14
Taka niby metalowa parada rownosci. Pierdolony owsik zniszczyl Jarocin. Jebany chuj.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2017-08-11, 19:53 5
pietras_ja napisał/a:

No i po co tu tu wstawiasz? [...]



Mam zajawkę to wstawiam. Proste.
Tak samo wstawiłem artykuł o grafologii mimo, iż 80% użytkowników sadistica ledwo potrafi czytać.
Na dokładkę przygotuję materiał o tworzeniu tzw. bimbrowni, która ma na celu dostarczanie dwutlenku węgla do akwarium, który tworzy się w procesie fermentacji oraz o rozmnażaniu krewetek caridina i neocaridina.
Jak Cię coś nie interesuje to albo olej temat albo wyraź swoje niezadowolenie tematem ale nie naskakuj za wstawianie materiałów
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-11, 19:59 2
z każdego pojebanego ,,festiwalu,,
da się zmanipulować jakiś dla siebie lub ,,znaczących,, czytaj kasiastych, fajny film, lub foty
jednak
kogo ty chcesz nabrać
ćpam
ćpasz
ćpamy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie