18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
Woodstock czas zacząć!
bli3 • 2016-07-14, 14:50
ja tam do woodstokowiczów nic nie mam,
niechaj się tam dobrze bawią!

Ale filmik mnie rozbawił
(podobno to jedna z ulubionych zabaw małych małpeczek)



zajebane z demot.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-07-14, 14:57 9
Na woodstocku będzie to samo, tylko do tego dojdą jeszcze narkotyki.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-07-14, 15:02 1
Woodstok nie idzie tak błotem strasznie, momentami jednak gdy woda wężem lana to tak.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-07-14, 15:24 48
Dobra muzyka, super klimat, ludzie bawiący się całymi grupami, przyjaciele i panienki - to chyba to wszystko właśnie sprawia, że dwudziestoparoletnie prawiczki żyjące internetem tak bardzo tej imprezy nienawidzą...
Zgłoś
Avatar
N................y 2016-07-14, 15:45
bli3 napisał/a:

...(podobno to jedna z ulubionych zabaw małych małpeczek)...



No cóż, nie każdego stać na lego
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-07-14, 15:50 3
Up

jak jest 60 w cieniu to już bym wolał błoto niż lego...
Zgłoś
Avatar
d................z 2016-07-14, 19:31 5
Niektóre zwierzęta jak im gorąco to taplają się w błocie... jak będzie tak napierdalać słońce jak tydzień temu to sam się wjebię w bajoro
Zgłoś
Avatar
ResoRtu 2016-07-14, 19:36 17
Ah Woodstock, nareszcie! Cały rok oczekiwania by udać się na tą niewątpliwie zacną imprezę przyciągające liczne tłumy, na których można się wyszaleć, słuchać muzyki na żywo, poznać nowych bruda... ekhm ludzi niższego sor... ochłap społeczeń... interesujących osób by móc nawiązać nowe znajomości być może na długie lata. Fantastycznie Pieniążki "ochoczo" darowane od rodziców lub serwowanie potraw w sieci fastfoodów pozwolą się delektować w namiocie żłopiąc piwo leżąc do góry brzuchem. Cóż za przygoda! Zapewne polecane każdemu w każdym wieku o każdej porze. Zaiste. Niechaj służą tym, którzy nie mają absolutnie żadnych obowiązków. Parę dni i wrócą do swoich ulepionych szałasów Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Tratarara 2016-07-14, 19:45 1
Jestem ciekawych czy każdy kto pisze, że woodstock to zbiorowisko brudasów była kiedykolwiek na nim. Oczywiście, jak na każdej dużej imprezie znajdzie się jakiś przygłup, ale jak ktoś nie umie znaleźć towarzystwa to niech w ogóle nie wychodzi z domu.
Zgłoś
Avatar
dooniu 2016-07-14, 19:45 3
Powrzucałbym gwioździe, żyletki i ostre kamienie do tego błota...
Zgłoś
Avatar
S................k 2016-07-14, 20:59 5
@Tratarara

A tam, nie pierdol. Mieszkam koło Kostrzyna i co roku widzę wysypisko śmieci po tej imprezie. Normalni ludzie sprzątają po sobie.
Zgłoś
Avatar
d................z 2016-07-14, 21:11 4
Po każdej masówce jest syf, na śląsku na każdych dniach obojętnie jakiego miasta jest syf. w opolskim też, i innych, Na hip-hop kempie też, więc nie wiem o chuj bijesz?
Zgłoś
Avatar
avalanch 2016-07-14, 21:39 1
Kumpel kiedyś tak wskoczył w zaspę śnieżna a pod zaspą betonowy śmietnik , srogo przyjebał
Zgłoś
Avatar
ResoRtu 2016-07-14, 23:39 1
Tratarara napisał/a:

Jestem ciekawych czy każdy kto pisze, że woodstock to zbiorowisko brudasów była kiedykolwiek na nim. Oczywiście, jak na każdej dużej imprezie znajdzie się jakiś przygłup, ale jak ktoś nie umie znaleźć towarzystwa to niech w ogóle nie wychodzi z domu.



Od zawsze bawi mnie "kobieca logika" Jest tak fantastycznie sprzeczna z logicznym pojmowaniem, że aż zabawna. Dlaczego nie zawędrujesz w podskokach do kozojebców? Bo się wysadzają dla zabawy? Gwałcą gdy nie masz szmaty na pysku? Schodzę z tematyki. Zgaduję, że nigdy nie odwiedziłaś krajów arabskich i nigdy ich nie odwiedzisz. Zrozum, że w niektórych miejscach nie musisz być, aby uwierzyć, że dominuje tam syf i ubóstwo. Wystarczy więcej niż jedna informacja, aby skutecznie wyrobić własne zdanie. Osobiście nie uczęszczałem w tym śmieciowym barachle, ale znajomi znajomych ze strony wuja bratanicy ciotki dziadka, owszem. Od nich coś tam wiem nieco więcej niż przedstawiają to zachęcające filmiki na youtubach Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
KulturalnyJegomosc 2016-07-15, 2:07
nierozumiem tych dzieci, przeciez są czarne od zasze.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie