18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
rml87 2012-01-05, 10:03 2
Ja bylem w wieku 16 lat i wtedy moglo sie to wydawac super, ale teraz bym nie pojechal, bo po 1 poziom zespolow nie dorownuje platnym zachodnim festiwalom rockowym, po 2 faktytcznie smierdzi niemilosiernie, jest brudno i pelno pijanych zebrakow.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-01-05, 10:10
pojedźcie sobie w pierwszy dzień skoro wam tak niby śmierdzi, gdybyście zobaczyli jacy ludzie tam jeżdżą to byście się zdziwili, matki, żony, babcie, milionerzy, przeróżna masa tam jest, ja byłem kilka razy tylko z tego względu dla czystej ciekawości i przez to że mam tam niecałe 80km od siebie i przyznam, że jest pozytywnie, jest ciekawie, ale na pewno nie dałbym tam rady siedzieć kilka dni
Zgłoś
Avatar
GoKuX15 2012-01-05, 10:16 8
@Ryuk

Przestań pierdolić.... Brudasy, brudasy i jeszcze raz brudasy. Można się dobrze bawić i być czystym i nie jebać jak wysypisko śmieci.
Zgłoś
Avatar
Everal 2012-01-05, 10:30
jezdze tam co roku. zawsze robie taki melanz, ze pozniej mam jakies dziwne jazdy jak trzezwieje. te pare dni w roku sa przepiekne ;d
Zgłoś
Avatar
nordland88 2012-01-05, 10:37 8
Mega pozytywne getto. Mogli by już tam zostać.
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2012-01-05, 10:39 23
Logiczne że jak ktoś śpi 3 dni pod namiotem, na imprezie gdzie jest pół miliona wiary to troche sie pobrudzi. Tylko że tam są krany, są prysznice, kto chce może sie iść umyć. Nie ma lepszego festiwalu w Polsce!!! Nie chodzi o muzyke, chodzi klimat!
Kto nie był tam ani razu niech zamknie morde, pojedzie i najpierw to zobaczy. Lepiej siedzieć przed kompem i wyzywać ludzi którzy umieją sie bawić od brudasów... A idźcie wy wpeezdu...
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-01-05, 10:43 3
@GoKuX15 a kto ci każe być brudnym na woodstocku? Są wanienki i prysznice do których są niesamowite kolejki więc wiara się myję. To nie tak, że bawią się w błocie w pierwszy dzień i później siedzą ujebani 3 dni. Jak masz moto to jeszcze lepiej, bo masz wydzielony rejon bez kurzu, smrodu z tojtojów i nieproszonych gości.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-01-05, 10:45
@GoKuX15 hahaha dobrze podsumowałeś
Zgłoś
Avatar
warazzz 2012-01-05, 10:49 1
Brudasy. I jeszcze każdy zbiera na piwo, " Kierownikuu, poratuj 10 gr ". Do gazu.
Zgłoś
Avatar
Interloper 2012-01-05, 11:02 1
Chyba nigdy nie byliście na żadnym festiwalu muzycznym, na lansiarskim i mniejszym Heineken Open'er jest dokładnie taki sam syf jeśli nie gorszy a przecież tam bawi się sama "elita" lansiarstwa, czyści i pachnący - czysto w teorii.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-01-05, 11:05
GoKuX15 napisał/a:

@Ryuk

Przestań pierdolić.... Brudasy, brudasy i jeszcze raz brudasy. Można się dobrze bawić i być czystym i nie jebać jak wysypisko śmieci.



omg ure so pr0 can i touch ya ? jedziesz na imprezy takie jak : ? i teraz słucham ? Co najwyżej byłeś na jakimś chujowym koncercie Eldo albo innego gówna . Czy tam starszego niech ginie ten wasz srap i jeb hop
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-01-05, 11:09 4
aopia napisał/a:

Kurwa, ciągle próbuję ale no nie mogę się powstrzymać przed określeniem tych ludzi brudasami.



Przynajmniej umieją się bawić a 90% z nich zarucha więcej w jedną noc niz ty przez rok .
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-01-05, 11:09 7
@GoKuX15

Gówniarzu, co Ty kurwa wiesz o woodstocku, skoro matka ledwo co do piaskownicy Cię wypuszcza. Słuchaj rzadziaku, ja tam dzień w dzień szedłem pod krany zaliczyć "poranną toaletę" i żeby było śmieszniej, w kolejce do wanny stałem kilkadziesiąt minut, co świadczy o tym jak dużo ludzi dba tam o higienę, mimo że lubią się pochlapać w błotku. Ja swoje powiedziałem, byłeś? Nie? To kurwa zamilcz.

@down

... masz na chacie.
Zgłoś
Avatar
sedroo 2012-01-05, 11:10 1
pierdolony brudstock
Zgłoś
Avatar
s................z 2012-01-05, 11:13
Gdzie są laski topless w błocie?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie