18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Breakcore 2012-01-05, 11:13
@2up Brudstock to twoja ksywa?
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-01-05, 11:18
Rozpierdalacie ludzie,osobiście tam nie byłem,ale widzę klimat podobny do zlotów motocyklowych,muza,chlanie,ćpanie a wieczorem ostre mordobicie.
Zgłoś
Avatar
KOSS 2012-01-05, 11:38 1
aopia ty jesteś popierdółka i zakłamana szmata. Jak ktoś nie zapierdala dla sąsiadów do kościoła co niedziela to ma być brudasem. Jak mnie wkurwiają takie głupie kutasy które prócz kazania i koncertu organowego organisty w życiu nic nie widzieli ale za to mają najwięcej do powiedzenia. To też was się tyczy co temu ciulikowi piwo stawiacie.
Zgłoś
Avatar
RKSfranekZKS 2012-01-05, 11:46 2
Jebane wyrzutki społeczeństwa do gazu z nimi
Zgłoś
Avatar
jinrey 2012-01-05, 12:29
aopia napisał/a:

Kurwa, ciągle próbuję ale no nie mogę się powstrzymać przed określeniem tych ludzi brudasami.



ale dupy które tam są to byś wyruchał ;/
Zgłoś
Avatar
Housenka 2012-01-05, 12:39 3
Niestety, prawda jest taka, że ktoś, kto nigdy nie był na woodzie tego nie zrozumie. Może i jest syf, kiła i tabuny debili, ale to zawsze najlepsze kilka dni w całym moim roku!
Zgłoś
Avatar
hawajski 2012-01-05, 12:53
no takie imprezy trzeba zabierac chyba kemere go pro:)
Zgłoś
Avatar
luk21son 2012-01-05, 13:05
matka wie że ćpiesz
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-01-05, 13:23
akcja zaczyna się od 2:55 do 2:57.
Zgłoś
Avatar
Dr.Kafar 2012-01-05, 13:46
Ciekawe czy ma ktoś filmik z gościem w stroju Borata, skaczącym na Bungee ;D

Ja miałem, ale mi się kamera rozdupczyła ;>
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-01-05, 13:46 2
Brudasy? Cóż, może i przez te 3 dni poziom mojej higieny znajdował się na poziomie low, ale za to wskaźnik zabawy wypierdolił poza skalę.
A i na ostatnim przystanku najechało się w chuj "czyściutkich" wyglancowanych technozjebów którzy przyjechali na Prodigy, więc oni zapewne są w porządku.
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2012-01-05, 13:52
@tuiq kurwa żebyś tam był to byś wiedział, że można się tam normalnie jak człowiek umyć w wannie, pod prysznicem jedynie co musisz miec to szampon -.^
Zgłoś
Avatar
ozzmosiss 2012-01-05, 13:54
Kera na woodstock zabrać ! ;D
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2012-01-05, 14:06 1
Kilku moich znajomych też pojechało tylko na Prodigy na 1 dzień... Też sie obawiali "masy brudnych, śmierdzących metali". I co? Za rok jadą z nami na wszystkie dni

Osoba która nigdy tam nie była widzi ludzi bawiących sie w błocie i sobie wyrabia opinie. Co z tego że jest to tylko malutki, specjalnie wydzielony kawałek, nad którym odrazu jest prysznic!! Sam w błocie nie skakałem bo mnie to nie bawi, ale jak bawi kogoś innego to nie widze problemu. NIKT nie chodzi uj bany w błocie na koncert.
Tak wielkich imprez poprostu nie ma w Polsce. Co roku jest coraz więcej ludzi, a to o czymś świadczy. 0.5 miliona ludzi oznacza że zawsze znajdzie sie jakiś menel/brudas/technozjeb/metal/moher/pojeb/dres/pustak/złodziej i wymieniać by można..... Co nie oznacza że wszyscy tacy są...

Zresztą niektórzy są tak głupi że im się tego nie wytłumaczy, i w sumie w dupie to mam Na początku sierpnia i tak tam będe
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-01-05, 14:13
Festiwal pozytywnej energii. nic nie pamietam z trzech dni, ale kurwa, cóż wam do tego drodzy koledzy z brudem w duszy? Mila zabawa, fajni ludzie, tylko, ze alkohol zabija poczucie głodu i na to trzeba uwaqzac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie